phone pin mobile heart logo Flag of Belarus airplane
> >Výsledky vyhledávání> > >

Hotel Aelia Villa

Výhody nabídky

 • moderní vybavení
 • na okraji hlavního města Limenas
 • vlastní stravování
 • ideálení k poznávání krás ostrova

Hotel Aelia Villa Kód: KVA2AEL

13 990PLN
Dorośli: 2 bez stravování Po 07.06 – Po 14.06.21
Itaka

Hotel Aelia Villa Kód: KVA2AEL Řecko / Thassos

Popis nabídky

Limenas

Moderní hotel s apartmány a studii se nachází na okraji hlavního města ostrova - Limenas. Samotné centrum hlavního města, kde naleznete přístav, obchody a taverny je vzdáleno cca 1,5 km. Nákupní možnosti jsou však možné i v blízkém okolí hotelu. Letiště v Kavale cca 26 km. Autobusová zastávka cca 50 m od hotelu.

Veřejná písčito - oblázková pláž se nachází cca 50 m od hotelu. Lehátka a slunečníky jsou k dispozici na pláži za poplatek.

Vstupní hala s recepcí, zahrada s příjemným posezením, přátelský personál, WiFi zdarma.

Studia pro 2 osoby: moderně zařízená studia mají vlastní sociální zařízení (koupelna, WC, fén), klimatizaci, SAT/TV, ledničku, trezor, kuchyňský kout se základním vybavením, balkon nebo terasu. Za příplatek apartmán pro 4 osoby, který má stejné vybavení, navíc má k dispozici ložnici a místnost s rozkládacími pohovkami a kuchyňským koutem.


Bez stravování.

Možnost výletů do okolí, doporučujeme pronájem auta a objevovat krásy ostrova; vodní sporty na pláži za poplatek.

* leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a poplatků * transfery v cíli zájezdu * 7/14 noclehů * stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu * služby delegáta * pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.

Cena nezahrnuje pobytovou taxu (platba v hotovosti na recepci ubytovacího zařízení při příjezdu, výše taxy dle kategorie hotelu: 1-2* 0,50 EUR/noc, 3* 1,50 EUR/noc, 4* 3 EUR/noc, 5* 4 EUR/noc, apartmány 1 EUR/noc. Upozorňujeme, že výše taxy může být úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny kdykoliv změněna, aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu do ubytovacího zařízení.

Vzhledem k aktuální situaci mohou být některé služby z hygienických důvodů omezené či nedostupné.

Informace o regionu

Řecko — Thassos

Mapa
Fakultativní výlety

Wycieczki dostępne na miejscu

Thassos

OKRUH OSTROVEM

Výlet se zastávkami na nejzajímavějších a nejkrásnějších místech ostrova Thassos. Navštívíte hl. město Limenas, kde uvidíte ruiny antické agory, můžete navštívit archeologické muzeum a bude volný čas i na procházku a nákupy. Poté návštěva kouzelné horské vesničky Panagia s návštěvou pramene lásky a lisovny olivového oleje, ideální na nákup suvenýrů, pauza na oběd. Dále zastávka v Aliki s ruinami antického chrámu a ranně křesťanských kostelů. Na závěr ženský klášter Archanděla Michaela, tyčící se vysoko na útesu s jedinečným výhledem.

Lodní výlet

LODNÍ VÝLET

Pro milovníky moře je tu celodenní výlet lodí kolem nejkrásnějších částí ostrova – romantika, šnorchlování, zastávky na koupání či potápění v křišťálově čisté průzračné vodě s barbecue přímo na lodi.

Jeep safari

JEEP SAFARI

Tento výlet umožní všem odvážným zájemcům a dobrodružným povahám navštívit a poznat místa ve vnitrozemí ostrova, která nezná ani většina místních obyvatel. Zastavíte u sladkovodního jezera Maries s vodopádem, vyjedete až na nejvyšší vrchol ostrova Ypsarion s výhledem na celý ostrov i pevninu a zastavíte také v tradiční horské vesničce Kastro.

Detaily nabídky

 • Vlastní doprava
Cena za osobu:
23 490
Ušetříte: 9 500
13 990 Celkem Podrobnosti o ceně 27 980
 • Promocja

Zákaznická linka

 • callcenter.tel_pl
 • 296 184 910
 • pondělí–neděle: 8:00 - 18:00 / 7

Sdílet

Facebook

Proč s námi?

 1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
 2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter