phone pin mobile heart logo Flag of Belarus airplane
>Výsledky vyhledávání> > >

Hotel Sun Beach Resort Complex

Výhody nabídky

  • přímo u pláže
  • nedaleko hlavního města
  • velký výběr sportovních aktivit

Hotel Sun Beach Resort Complex Kód: RHO2SBR

14 349PLN
Dorośli: 2 polopenze Po 12.10 – Út 20.10.20 (9 dní / 7 nocí)
Itaka

Hotel Sun Beach Resort Complex Kód: RHO2SBR Řecko \ Rhodos

Popis nabídky

Ialyssos

Hotelový komplex několika částí rozmístěných přímo u pláže nebo přes místní komunikaci se nachází v turistické zóně, cca 200 m od centra letoviska Ialyssos, cca 7 km od města Rhodos a cca 8 km od letiště; autobusová zastávka cca 500 m od hotelu.

Písčitá pláž s oblázky se nachází přímo u areálu hotelu (v některých místech je doporučena obuv do vody), lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.

Vstupní hala, recepce, restaurace, bar, bar u bazénu, minimarket se suvenýry; za poplatek WiFi, půjčovna kol. Terasa s bazénem, dětský bazén, vodní skluzavka pro děti; lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, osušky za poplatek.

Standardní dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny vlastním příslušenství (koupelna, vysoušeč vlasů, WC), klimatizací (1/6-30/9 zdarma, jinak za poplatek), SAT/TV,telefonem, chladničkou, trezorem, balkonem nebo terasou; za poplatek WiFi. Na vyžádání a za příplatek rodinné pokoje s možností 2 přistýlek a pokoje superior s přehrávačem CD/DVD, župany a setem pro přípravu kávy a čaje.

Polopenze formou bufetu, možnost dokoupení all inclusive.

Stolní tenis, tenisový kurt, minigolf, plážový volejbal, aqua aerobic, taneční hodiny, lukostřelba, fitness, miniclub, dětská herna a hřiště, animační programy; za poplatek potápění.

* leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a poplatků * transfery v cíli zájezdu * 7/10/11/14 noclehů * stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu * služby delegáta * pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.

Cena nezahrnuje pobytovou taxu (platba v hotovosti na recepci ubytovacího zařízení při příjezdu, výše taxy dle kategorie hotelu: 1-2* 0,50 EUR/noc, 3* 1,50 EUR/noc, 4* 3 EUR/noc, 5* 4 EUR/noc, apartmány 1 EUR/noc. Upozorňujeme, že výše taxy může být úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny kdykoliv změněna, aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu do ubytovacího zařízení.

Informace o regionu

Řecko — Rhodos

Mapa
Fakultativní výlety

Detaily nabídky

  • Vlastní doprava
Cena za osobu:
20 490
Ušetříte: 6 141
14 349 Celkem Podrobnosti o ceně 28 698
  • Promocja

Zákaznická linka

  • callcenter.tel_pl
  • 296 184 910
  • pondělí–neděle: 8:00 - 18:00 / 7

Sdílet

Facebook

Proč s námi?

  1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
  2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter