phone pin mobile heart logo Flag of Belarus airplane
>Výsledky vyhledávání> > >

Hotel Kernos Beach

Výhody nabídky

  • rodinná dovolená
  • zábava pro děti i dospělé
  • písčitá pláž

Hotel Kernos Beach Kód: HER2KER

20 390PLN
Dorośli: 2 polopenze Ne 05.07 – Po 13.07.20 (9 dní / 7 nocí)
Itaka

Hotel Kernos Beach Kód: HER2KER Řecko \ Kréta

Popis nabídky

Hotelový komplex hlavní budovy a bungalovů se nachází v oblasti letoviska Malia, přímo u dlouhé písčité pláže, cca 1 km od centra letoviska Malia, cca 35 km od letiště v Heraklionu. Obchody a příležitosti k zábavě v dochozí vzdálenosti v letoviscích Stalida nebo Malia

Písčitá pláž se nachází přímo u hotelu; lehátka a slunečníky zdarma.

Recepce, hlavní restaurace, bar s terasou, konferenční místnost, minimarket, WiFi ve společných prostorách hotelu zdarma; za poplatek rybí restaurace na břehu moře (otevřeno v době oběda), snack bar na břehu moře (saláty, lehký oběd, snacky), tradiční řecká kavárna, cukrárna. Bazén, dětský bazén; lehátka a slunečníky u bazénu zdarma.

Standardní dvoulůžkové pokoje  s balkonem nebo terasou, jsou vybaveny vlastním příslušenstvím (koupelna, vysoušeč vlasů, WC), telefonem, WiFi, klimatizací, minichladničkou, LCD SAT/TV, trezor. Za příplatek renovované superior pokoje a dvoulůžkové pokoje s výhledem na moře.

Polopenze zahrnuje snídaně a večeře (předkrmy, saláty a zákusky jsou bufetovou formou -  hlavní chod je servírován), nebo obědy (podávány dle menu). Nápoje nejsou zahrnuty v ceně.

Fitness, stolní tenis, minigolf, posilovna; Za poplatek: tenis, menší SPA, masáže, biliard, 1x týdně řecký večer (pouze za příznivého počasí). Golfové hřiště Crete Golf Club ve vzdálenosti 14 km od hotelu.

* leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a poplatků * transfery v destinaci * 7/10/11/014 noclehů - dle smlouvy o zájezdu * stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu * služby delegáta * pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.

Cena nezahrnuje pobytovou taxu (platba v hotovosti na recepci ubytovacího zařízení při příjezdu, výše taxy dle kategorie hotelu: 1-2* 0,50 EUR/noc, 3* 1,50 EUR/noc, 4* 3 EUR/noc, 5* 4 EUR/noc, apartmány 1 EUR/noc. Upozorňujeme, že výše taxy může být úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny kdykoliv změněna, aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu do ubytovacího zařízení.

Informace o regionu

Řecko — Kréta

Mapa
Fakultativní výlety

Detaily nabídky

  • Vlastní doprava
Cena za osobu:
31 990
Ušetříte: 11 600
20 390 Celkem Podrobnosti o ceně 40 780
  • Promocja

Zákaznická linka

  • callcenter.tel_pl
  • 296 184 910
  • pondělí–neděle: 8:00 - 18:00 / 7

Sdílet

Facebook

Proč s námi?

  1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
  2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter