phone pin mobile heart logo Flag of Belarus airplane
> >Výsledky vyhledávání> > >

Sporthotel Ellmau

Výhody nabídky

  • Skvělá poloha pro volnočasové aktivity
  • Moderně zařízený hotel i pokoje
  • Velkorysé služby wellness a fitness

Sporthotel Ellmau Kód: XAT2SPO

7 020PLN
Dorośli: 2 polopenze St 16.06 – So 19.06.21
Itaka

Sporthotel Ellmau Kód: XAT2SPO Rakousko / Tyrolsko / Ellmau

Popis nabídky

Sporthotel Ellmau je ideálním výchozím bodem pro skvělou dovolenou. Zimní lyžařský ráj je doslova za domem, nechybí četná golfová hřiště a úchvatné cyklistické a turistické stezky.

Recepce, lobby, WiFi, restaurace a restaurace s barem a pianem, výtahy, TV místnost, konferenční místnost až pro 25 osob s projekční technikou. Možnost využít sluneční terasu s posezením, zimní zahradu s posezením a úschovnu lyží a lyžařských bot. Pro děti dětská herna.
Hotel nabízí vyhrazené parkoviště a garážová stání (počet míst omezen).

Dvoulůžkové pokoje Ellmau s jednou přistýlkou jsou tradičně zařízené, mají vlastní koupelnu, WC, fén, balkon, WiFi, TV, integrované rádio, telefon.

Polopenze. Bufetová snídaně se zdravým koutkem, večerní menu s výběrem z 5 hlavních jídel, večer salátový a dezertový bufet. 1 x týdně farmářský bufet, v neděli ve vybraný čas podávaná káva a koláč.

Prostorný venkovní bazén před panoramatem Wilder Kaiser, prostorný trávník na opalování s útulnými relaxačními zónami. Vnitřní vodní svět, prostorný saunový prostor s pěti různými temperovanými saunami, dvě parní lázně, vířivka, solarium 7 EUR/12 min. Dále masáže, zábaly, vodní trysky a další.
Můžete si také zacvičit na přibližně 55 m² v dobře vybaveném fitness centru.

Domácí mazlíčci nejsou povoleni.

Recepce od 7-22h
Parkování zdarma

Informace o regionu

Rakousko — Tyrolsko — Ellmau

Mapa
Fakultativní výlety

Detaily nabídky