phone pin mobile heart logo Flag of Belarus airplane
> >Výsledky vyhledávání> > >

Hilton Swinoujscie Resort & Spa

Výhody nabídky

  • Hotel se nachází na pláži, zhruba 120 m od moře.
  • Velkorysá nabídka wellness a služeb v hotelu.
  • Propojení s Baltic Park Molo.
  • Špičková gastronomie vč. Sushi.

Hilton Swinoujscie Resort & Spa Kód: XPL2HIL

3 180PLN
Dorośli: 2 snídaně Ne 14.11 – Út 16.11.21
Itaka

Hilton Swinoujscie Resort & Spa Kód: XPL2HIL Polsko / Baltské moře

Popis nabídky

Swinoujscie

Hilton Swinoujscie Resort & Spa se 173 pokoji se nachází na pláži ve Svinoústí a je součástí Baltského parku Molo - největšího letoviska na polském pobřeží. Centrum je vzdálené asi 2 km. Obchod s potravinami 500 m.

Hotel leží na dosah pláže, přímo k moři je to zhruba 120 m.

Recepce, lobby, WiFi, Polonaise Restaurace: moderní polská kuchyně, Garner Restaurace: mezinárodní kuchyně, Sushi Bar & Grill, Lobby Bar, Spice Bar, "Wander Bar" na střešní terase - dle povětrnostních podmínek. Nabíjecí sloupky pro automobily s elektrickým pohonem.
V hotelu je wellness, fitness, restaurace a bary - ve vstupní hale a na střeše. Hotel má také přímý přístup do baltského aquaparku Molo.

Dvoulůžkové standard pro 2 os.a dvoulůžkové pokoje Delux s možností dalšího lůžka. Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací, satelitní TV s plochou obrazovkou, rychlovarnou konvicí, sprchou, fénem a psacím stolem. Zahrnují šatní skříň a vlastní koupelnu.

Snídaně formou bufetu, 03.01. - 01.04. a 02.11. - 22.12. polopenze

Hotelové wellness: relaxační místnost, 2 x venkovní vířivky, 1 x hodinové využívání aquaparku na osobu / den v aquaparku Baltic Park Molo (5 bazénů, tobogány, surfování ve vnitřních prostorách, saunový svět a Salzgradierwerk).
Fitness placené na místě, Beauty centrum: 20 místností na ošetření, VIP lázeňská zóna: s Hamamem, 2 venkovní vířivky, místnost s thajskými masážemi, suchá sauna, pára sauna, masážní sprchy, 24 hodin. Služby jsou za poplatek.

Turistická daň: 1 EUR na osobu / noc.

Informace o regionu

Polsko — Baltské moře

Mapa
Fakultativní výlety

Detaily nabídky