phone pin mobile heart logo Flag of Belarus airplane
> >Výsledky vyhledávání> >

Yucatán po vlastní ose

Výhody nabídky

 • Fly and Drive okruh pro samostatné cestovatele
 • mayské památky jako Chichén Itzá, Chicanna, Calakmul, Kohunlich
 • nádherná koloniální města - Valladolid, Merida, Campeche
 • laguna Bacalar a Tulum
 • program lze prodloužit o pobyt v Cancunu nebo Mayské riviéře

Yucatán po vlastní ose Kód: CUN2YUC

67 789PLN
Dorośli: 2 snídaně Čt 25.04 – Út 07.05.24
Itaka

Yucatán po vlastní ose Kód: CUN2YUC Mexiko

Popis nabídky

O dovolené není kam spěchat, proto si vychutnejte krásu místní přírody a světových památek ve svém vlastním poklidném tempu. Pokud jste individualisté a nechcete se nechat omezovat skupinou, pak je tento okruh s vlastním autem a odpočinkem u moře na poloostrově Yucatan přesně pro Vás. Čeká Vás 8 dní programu za těmi nejlepšími historickými skvosty, navštívíte pozůstatky mayské kultury vč. světoznámé pyramidy v Chichén Itzá nebo komplexu Tulum vystavěného přímo na útesech u moře.

Hotely mohou být nahrazeny v případě obsazenosti!

1 noc v hotelu Ocean Spa Cancun 3* All inclusive
1 noc se snídaní v hotelu Villas Arqueologicas Chichen Itzá 3*
1 noc se snídaní v hotelu Residencial 3* v Meridě
1 noci se snídaní v hotelu Castelmar 3* v Campeche
1 noc se snídaní v hotelu Chicanna Ecovillage 4*
1 noc se snídaní v hotelu Capital Plaza 4* v Chetumal
2 noci se snídaní v hotelu Nomade 3* v Tulum
2 noci All inclusive v hotelu Ocean Spa Cancun nebo Dos Playa Faranda.


1. DEN PŘÍLET CANCUN
odlet v ranních hodinách do Cancunu, po příletu transfer do hotelu Ocean Spa Cancun 3*, ubytování all inclusive (večeře a nápoje).

2. DEN CANCUN - VALLADOLID - CHICHÉN ITZÁ
Bufetová snídaně v hotelu a odjezd směrem k Chichén Itzá. Na 1 až 2 hodinky si můžete udělat zastávku v koloniálním městě Valladolid. 

Valladolid se původně nazývalo Zaci a bylo důležitým náboženským střediskem oblasti. V roce 1552 vybudovali františkáni na kamenech mayských zřícenin první církevní stavby na celém Yucatánu – kostel Iglesia de San Bernardino de Siena a přilehlý Ex-Convento de Sisal. Obě stavby prošly nedávno rozsáhlou rekonstrukcí, při níž byly za dvěma bočními oltáři kostela odhaleny původní fresky.
Centrum Valladolidu tvoří hlavní náměstí neboli „zócalo“, které je nejrušnější částí tohoto jinak poklidného města. Na náměstí se tyčí katedrála s půvabným průčelím a také hotel El Mesón del Marqués postavený v koloniálním stylu. Další významnou stavbou je radnice Palacio Municipal, jejíž chodbu v prvním patře zdobí malby ilustrující dějiny města.

Prohlídka největšího mayského naleziště Chichén Itzá. Prozatím je zrekonstruováno jen 30 budov, zatímco stovky dalších jsou stále skryté v džungli. Středu celého komplexu dominuje Kukulkanova pyramida (mayské jméno pro boha Quetzalcoatla), také se jí říká El Castillo. Stojí na vrcholku staršího chrámu a má čtyři schodiště s celkem 365 schody, jejichž počet odpovídá počtu dní v kalendáři. Poblíž El castillo je Tzompantli, terasa lemovaná lidskými lebkami vytesanými do kamene. Po nezpevněné pěšině se z míčového hřiště dostaneme k přírodní cenote de los Sacrificios do něhož se svrhávaly oběti. V areálu se ještě podíváme na chrám válečníků Templo de los Guerreros a Chrám jaguárů Templo de los Jaguares či sedící sochy Chaac Moola (prostředník mezi člověkem a bohem).

Pokud budete mít ještě energii a čas, doporučujeme koupání v cenote Ik -Kil. Ubytování v hotelu Villas Arqueologicas Chichen Itzá 3*


3. DEN CHICHÉN ITZÁ - CELESTUN - MERIDA
Po snídani cesta do koloniálního města Meridy se zastávkou v laguně Celestun, kde si můžete pronajmout loďku a vydat se mezi hejna plameňáků. Celestún - nachází se 96 km západně od Méridy a znamená v mayském jazyce strašidelný kámen. Nenalezly se žádné přesné záznamy o jeho původním obyvatelstvu, ale v Punta Cambalam se našly předhispánské mayské nálezy, které svědčí o existenci obchodu s rybama, který patřil provincii Ah-Canul.

Celestún byl založen v roce 1718 jako lokalita závislá na sisalu, nicméně oblast je velice močálovitá a proto skoro neobydlená. Kromě tradičního rybolovu a obchodu se solí se místo v poslední době začalo věnovat poskytování turistických služeb, kde se místní snaží zpeněžit výskyt růžového plameňáka.

Poté budete pokračovat do koloniálního města Méridy, kde se ubytujete v hotelu Residencial 3* na 1 noc se snídaní.
Procházku historickým centrem doporučujeme nejenom za bílého dne, ale i v noci, kdy je krásně osvětlená a konají se zde různá představení.
Mérida založená v roce 1542 je hlavním městem mexického státu Yucatán. Po staletí se zde prolínají evropské vlivy s tradiční mayskou kulturou a architekturou, což dává městu nezaměnitelný ráz. Pozůstatky po původních mayských obyvatelích je možné ve velké míře najít prakticky všude v okolí.
Mérida byla vystavěna na místě, kde v minulosti stávalo rozlehlé mayské sídliště. O její založení se v polovině 16. století zasloužil conquistador Francisco de Montejo mladší, kterému zdejší rozvaliny připomínaly stejnojmenné město ve Španělsku.

Méridu protíná pravoúhlá síť ulic, které obklopují hlavní náměstí Plaza Grande, známé též jako Plaza Mayor. Na náměstí se tyčí radnice Palacio Municipal, u které se každý večer konají koncerty a taneční vystoupení. Radnice zaujme především svou hodinovou věží z 20. let minulého století, na níž se prolíná směsice slohů. Jižní stranu náměstí zdobí Casa de Montejo – palác prvních španělských guvernérů, který vyniká platereskním průčelím zachycujícím dva conquistadory v plné zbroji, jež stojí triumfálně na hlavách mayských indiánů. Dnes v budově sídlí banka, přesto si dokázala zachovat toto původní průčelí s erbem rodiny Montejů.
Naproti radnice stojí katedrála, která je nejstarší katedrálou na americkém kontinentě. S její výstavbou se začalo na počátku 60. let 16. století a dokončena byla roku 1598. Katedrála se pyšní impozantním průčelím se třemi obloukovými portály, jimiž se vchází do interiéru s valenou klenbou a křížovými oblouky. Za hlavním oltářem je možné si prohlédnout obrovského dřevěného Krista. Další dřevěnou sochou, kterou zde najdete je Cristo de las Ampollas, umístěný v kapličce napravo. Jedná se o kopii originálu, který byl zničen ohněm. Na soše údajně během požáru naskákaly puchýře, jako by měla normální kůži, od toho tedy pochází její název – ampollas znamená španělsky puchýře.
Vedle katedrály se nachází Palacio de Gobierno z 19. století, kde nyní sídlí státní správa. Nádvoří, schodiště a hlavní hala jsou vyzdobeny rozměrnými nástěnnými malbami. V 70. letech minulého století je namaloval Fernando Castro Pacheco. Malby jsou vyobrazením dějin Mexika od doby Mayů až do 19. století.


4. DEN MERIDA - UXMAL - KABAH - CAMPECHE

Po snídani pojedeTe asi hodinu k mayskému nalezišti Uxmal.

Uxmal – v mayském jazyce to znamená ,,postaveno na třikrát” a je to jedna z nejzachovalejších ruin v tomto mexickém státě. Toto město bylo jedno z nejdůležitějších náboženských středisek v regionu Puuc, ve kterém se nachází různé mayské pozůstatky a odhaduje se, že jeho vrcholné období bylo mezi VII. a X. stoletím n.l. Uxmal se nachází asi 62 kilometrů od Méridy a jeho návštěva zpravidla zabere několik hodin. Jelikož vždy trpěl nedostatkem vody, byly zde vystavěny studny ,,chultun" a uctíval se zde Bůh Deště ,,Chaac", kterého naleznete snad na každé stavbě a poznáte jej podle velkých vyvalených očí, děsivě otevřené tlamy a nosu, který vypadá jako sloní chobot anebo j ako věšák. Nejimpozantnější budova je tady Kouzelníkova pyramida ,,La Pirámide del Adivino" a je vysoká 35 metrů. Legenda vypráví, že čarodějčin syn ji postavil za jednu jedinou noc. Také tam lze spatřit velké zadní nádvoří za Kouzelníkovou pyramidou, které se nazývá ,,Cuadrángulo de las Monjas" se spoustou reliéfů Chaaka a se sedmdesáti čtyřmi místnostmi a protože Španělům připomínal klášter, pojmenovali jej Dům jeptišek. Nechybí ,,Juego de Pelota", Hřiště na pelotu, ,,Palacio del Gobernador", Palác vládce, ,,Casa de las Tortugas", Želví dům se svými želvími reliéfy a Velká Pyramida.

Kdo bude chtít, tak 32 km od Uxmalu se nachází KABAH - Kabáh zažil největší rozkět v období mezi lety 800-900 n.l. Po Uxmalu to bylo největší město "puucké" oblasti. Trosky pyramid, které byly odkryty a zpřístupněny veřejnosti představují "Grupo del Palacio", kde se nalézá nejdůležitější objekt, který byl v Kabáh nalezen: "Templo de Codz Pop" tento majestátný palác je opět bohatě zdoben a můžete zde napočítat 250 masek boha deště Chaca. Ve východní části můžete vidět elegantní bránu, která je na konci "sac bé", která vedla až z Uxmalu.

Po prohlídce pojedete asi dvě a půl hodiny do města Campeche.
Odpoledne si prohlédnete pirátské město Campeche. Má zhruba 500 let a sjednocuje jak moderní tak starobylé stavby. Jeho architektura je jedinečná a díky tomu bylo Campeche v roce 1999 zapsáno na seznam UNESCO. Město založil v roce 1540 Francisco de Montejo ,,El Mozo". Seznámíte se s opevněným městem stráženým ze svých kopců a pocítíte zde pirátského a korzárského ducha. Má jedno z nejkrásnějších nábřeží (malecón) v celém Mexiku, se svými četnými restauracemi, kavárnami, diskotékami, hotely a karaoke, vším, co se noční zábavy týče. Ubytování v Campeche.

5. DEN CAMPECHE - CALAKMUL - CHICANNA
Dnes se ponoříte hlouběji do yucatánské džungle, čekají na Vás dvě, ne moc turistická naleziště Calakmul a Chicanná.

Calakmul zahaluje tajemství stejně jako jeho dávné obyvatele Maye. Pyramidy, které provrtávají zelenou klenbu stromů, dosvědčují ztracenou slávu města. Ve zlaté éře prvního tisíciletí našeho letopočtu tu žilo přes 50 tisíc lidí. „Žádné jiné archeologické naleziště nemá to, co má Calakmul. Tahle velká náměstí se stromy, monumentální stavby. Zdejší vládci odtud spravovali nemalou část rozdrobeného mayského impéria bezmála 12 staletí. Zůstalo tu po nich na 6 tisíc staveb. Calakmul je na seznamu UNESCO už dvanáctým rokem.

Jméno Chichanná v mayštině znamená "Dům hadích úst" evidentně podle stavby, kterou nazýváme "Estructura 2" a jejiž zdobená fasáda zobrazuje široce rozevřenou tlamu hadího božstva. Zbytky města byly objeveny archeologem, Jack D. Eatonom velmi pozdě, až v roce 1966. Chinanná je místem, kde můžeme obdivovat dva krásné stavební styly starých Mayů. Styl Rio Bec a styl Chenes. Rio Bec je stylem pozdně klasického období a je pro něj typická vertikální kompozice staveb, „falešné“ chrámové věže, dekorativní schodiště a zaoblené rohy staveb. Na druhé straně zde můžete vidět ukázku stylu Chenes: bohatě zdobéná fasáda "Estructury II" nese prvky, které se odborně říká "integrální zoomorfie" a která představuje boha Itzamná s široce rozevřenými ústy. Itzamná patřil k základním božstvům mayského panteonu jako bůh stvořitel. Tento objekt patří vůbec k nekrásnějším stavbám v Chicanná.

Po prohlídce ubytování na 1 noc se snídaní v hotelu Ecovillage Chicanná

6. DEN CHICANNA - KOHUNLICH - CHETUMAL
Dnes se vydáte do starodávného mayského areálu Kohunlich, kde můžete obdivovat kamenné indiánské masky nebo bájné zvířecí figury. Rozprostírá se na 21 akrech obklopen tropickou džunglí. Na základě trosek budov a zbytků vodních kanalizací a cisteren se předpokládá, že ve své době byl Kohunlich důležitý. Na tomto místě se nachází zhruba 200 hromad kamení, spousta z nich ještě nepostoupila rekonstrukci a je zarostlá vegetací. Archeologická informace naznačuje, že Kohunlich byl obydlený už v roce 200 n.l., ale nejvýznamnější konstrukce byly postaveny v letech 250 - 600 n.l. Také je možno předpokládat, že Kohunlich byl významným obchodním uzlem mezi Yucatanem a mayskými městy ve Střední Americe. Chrám Masek je jedna z nejnavštěvovanějších, protože má monumentální štukové reliéfy, které doposud zachovávají původní červenou barvu, kterou byla natřena celá budova.

Navečer dojezd do města Chetumal. Ideální místo pro ty, kteří chtějí probádat jih státu Quintana Roo. Rozkládá se hned v centru regionu tam, kde se vlévá do moře pohraniční řeka Hondo. Kromě toho, že se nachází na velice strategickém místě, má toto město svou osobitost - moderní, usměvavé a vhodné pro relax. Zákoutí hodných návštěvy je zde více, než si dovedete představit. Od různých monumentů art déco, po svá muzea a nádhernou mořskou promenádu.

7. DEN CHETUMAL - BACALAR - TULUM
Dnes se budete vracet zpět. Po cestě, téměř u hranic s Belize se nachází laguna Bacalar, často a zcela oprávněně nazývaná lagunou „sedmi barev“. Hladina tohoto sladkovodního jezera se během dne zatřpytí mnoha odstíny od světle zelené přes tyrkysovou až po temně modrou. Po ránu bývá magicky nehybná, kolem poledne ji ale zčeří vítr a vlny pak připomínají téměř ty mořské. Břehy lemují mangrovníky a pár malých resortíků s chatkami, které v ničem nepřipomínají turistické megahotely na Mayské Riviéře. Atmosféra je klidná a téměř „přímořská“.
Co tu: Koupačka, relax, můžete si tu ale i půjčit kajak, zašnorchlovat si. V městečku Bacalar najdete malou pevnost (z dob pirátů, kteří sem přijížděli z Karibiku) a v přístavišti vám nabídnou výlety lodičkou do cenotů anebo do pirátského kanálu.

Poté vás čekají asi tři hodiny jízdy k mayskému nalezišti Tulum.
Starobylý mayský přístav Tulum, vystavěný na útesu mezi plážemi Karibského moře a džunglí, je jedno z nejkouzelnějších míst Yucatánu. Mayové jej založili kolem roku 433n.l. a uctívali zde boha Kukulkána a nejdůležitější mayskou planetu, Venuši (Xux ek - “hvězda včela”). Největšími dominantami korálového útesu jsou “Hrad” (El Castillo), který sloužil mimo jiné jako maják, Chrám sestupujícího boha, Chrám Fresek s dochovalými malbami. Tulum je vystavěný na břehu moře a kamenné schody z útesu vedou přímo na pláž Boca Pela. Romantické útesy ale skrývají další malebné plážičky s bílým pískem a korály. Můžete šnorchlovat, plavat a užívat si naprosto klidné přírodní prostředí.
Ubytování 2 noci se snídaní v hotelu Nomade 3* v Tulum. 

8.  DEN TULUM
Volný den k prohlídce pevnosti Tulum, koupání v azurovém moři či jen tak lenošení na pláži.

9. DEN TULUM - CANCUN 
Po snídaní transfer na letiště v Cancunu (cca. 2 hodiny), kde předáte auto a budete odvezeni do hotelu v Cancun. Ubytování na 2 noci All inclusive.

10. - 11. DEN CANCUN
pobyt na pláži. Poslední den transfer na letiště.

Snídaně.

letenku Praha/Vídeň - Cancun a zpět
ubytování 10 nocí 
český delegát na telefonu
pronájem auta kategorie C1 (např. Chevrolet Chevy) s klimatizací na 7 dní
transfer letiště - hotel Cancun první den a poslední den zpět na letiště

V ceně není:
- benzín
- vstupné do památek
- poplatek za řidiče mladšího 25 let - 20 USD na den
- poplatek za druhého řidiče - 5 USD/den + 16% taxa
- CDW pojištění (základní, pro případ nehody, nekryje škodu auta) - 10 USD/den + 16% taxa
- plné pojištění všech škod (nehoda, škody na autě) - 30 USD/den + 16% taxa

Informace o regionu
Mapa
Fakultativní výlety

Výlety v češtině od našich delegátů dostupné na místě

MEXIKO

CHICHÉN ITZÁ & CENOTE SELVA MAYA

Cena od: 139USD/osoba denně

CHICHÉN ITZÁ (UNESCO) Ranní odjezd do jednoho z nejvýznamnějších mayských sídel v Mexiku, CHICHÉN ITZÁ. Nejvýraznější stavbou tohoto významného místa je bezpochyby KUKULKÁNOVA PYRAMIDA, mohutná čtyřboká stavba se svým symbolickým schodištěm tyčící se uprostřed rozlehlého prostranství. Kukulkánova Pyramida nazývaná španělsky ,,El Castillo” je zasvěcena hlavnímu božstvu, Opeřenému Hadu Kukulkánovi, jenž je mayským ekvivalentem středomexického Quetzalcoatla. Stavba dokazuje vysokou úroveň mayské astronomie a matematiky. Stejně pozoruhodná je OBSERVATOŘ ,,EL CARACOL”, kruhová stavba s točitým schodištěm a zbytky kupole, zvenčí zdobená četnými "ocásky" božského hada. Prohlídka pokračuje k CHRÁMU VÁLEČNÍKŮ, na jehož plošině opět stojí dvojice sloupů představujících ocasy Opeřeného Hada a mezi nimi poněkud ponurá socha, oltář božského posla Chac Moola. Hrubě vytesaná polo ležící postava drží v klíně misku, kam se podle legend odkládalo ještě bijící srdce obětí, jež měly usmířit boha. Morbidních míst je v Chichén Itzá ještě několik. Nejnápadnější je Stěna lebek TZOMPANTLI, rozsáhlá kamenná plošina, jejíž stěny jsou ozdobeny stovkami šklebících se lebek pobitých a obětovaných nepřátel. Další zastávkou bude HŘIŠTĚ NA PELOTU, kde dvě sedmičlenná mužstva doslova bojovala o život: častým vyvrcholením hry pelota, jejímž cílem bylo odrazit těžkou kaučukovou kouli tak, aby proletěla vysoko umístěným kamenným kruhem, bylo obětování poraženého mužstva.
Pokračování k POSVÁTNÉMU CENOTU. Zvláštností je, že k této přirozené studni vede cesta přímo od chrámového centra, zatímco k ostatním podobným zásobárnám vody žádné chodníky nevedou. Teprve potápěči odhalili tajemství cenotu, který tu sloužil jako obětiště k poctě boha deště Tlaloka.
CENOTE SELVA MAYA + TEQUILA Krátký přesun k jednomu ze cenotů, které se hojně na Yucatánu vyskytují a které v minulosti Mayům sloužily jako jediné zdroje pitné vody. Privilegiem elity byla rituální očistná koupel v těchto křišťálových podzemních vodách, dnes je koupání výsadou turistů. Degustace tequily!
VALLADOLID Po osvěžující koupeli a lahodném obědě návrat do hotelu, po cestě krátká zastávka v koloniálním městě ze XVI. století VALLADOLID, které zde vybudovali španělští konqistadoři. V osobním volnu doporučujeme nahlédnout do kostela sv. Serváce, anebo navštívit první patro městské radnice s vyhlídkou na město.

CENA ZAHRNUJE:
Soukromou dopravu (min. 6 PAX)
Vstup do areálu Chichén Itzá
Vstup de cenote
Vstup do tequilerie
Bufetový oběd + nealko nápoj
Českého průvodce od 6 osob

 • Trvání výletu: cca 8:00 – 18:00
 • Vhodnost: dospělí a rodiny s dětmi
 • Zaměření: historie, poznání

ISLA CONTOY & ISLA MUJERES

Cena od: 139USD/osoba denně

OSTROV CONTOY Ranní odjezd do malého přístavu v Puerto Juarez, odkud vyplujeme katamaránem na jeden z nejkrásnějších panenských ostrůvků v Karibiku. Na tento ostrůvek je povolená denní návštěvnost 200 lidí, proto se doporučuje včasná rezervace. Na ostrůvku hnízdí chráněné fregaty, spousta dalších ptáků, několik krokodýlů a útočiště si zde našli také růžoví ráčci.
OSTROV ISLA MUJERES Po relaxu na ostrově Contoy plavba ve člunu (ca 50 min) na ostrov Isla Mujeres. Osobní volno v přístavu, kde je možno zakoupit spoustu ručně vyráběných suvenýrů, od hamak, tašek po oblečení a bižuterii. Čas k posezení v některém z místních hudebních barů a vychutnání si čerstvě chlazeného kokosu. Návrat do přístavu v Puerto Juarez, odkud jsou organizovány transfery do destinací (Cancún hotelová zóna, Playa del Carmen a Mayská Riviéra).

CENA ZAHRNUJE:
Transfery
Plavbu ve člunu
Bufetový oběd
Nápoje po celou dobu
Českého průvodce (min. 8 PAX)

CENA NEZAHRNUJE:
Spropitné 3 USD osoba
Náramek na molu 15 USD

 • Trvání výletu: cca 8:00 – 18:00
 • Vhodnost: dospělí a rodiny s dětmi
 • Zaměření: plavba, suvenýry, příroda

TULUM & COBA & CENOTE & MAYOVÉ

Cena od: 129USD/osoba denně

TULUM (UNESCO) Ranní odjezd do bývalého mayského přístavu, TULUM, který Vás nadchne svou krásou. Hlavní pyramida ,,El Castillo” kdysi sloužila Mayům jako maják, aby poznali, kudy bezpečně vplout do města skrz korálovou bariéru, která je po té australské největší na světě! Z města se vyvážel převážně med, proto patron města a včel ,,Dios Descendiente” má v hlavním reliéfu tvar, který trochu připomíná včelu. Budete obdivovat Chrám Větru, který v období silných hurikánů sloužil jako alarm a nahlédnete do Domu Cenotu, který sloužíval jako úkryt. Krátká zastávka u domu panovníka Halache Uinika a pokračování k Chrámu Fresek, kde staří Mayové vryli navždy do kamene příběh ze své mytologie o stvoření světa.
COBA & CENOTE Po lahodném typickém obědě vstoupíme do staré COBY, toto město bylo vybudováno několik století před našim letopočtem a vylidnilo se až okolo 15. století n.l. Nahoru do chrámu na pyramidě ,,Nohoch Mul" vede 120 schodů, pyramida je se svými 42 metry nejvyšší na Yucatánu a zároveň nejvyšší mayskou pyramidou v Mexiku. Pozastavíme se u jedné z nejzachovalejších kamenných stél znázorňující nejmocnějšího panovníka Coby v celé své kráse. Poté koupání v jeskynním cenote.
MAYSKÁ VESNICE Na závěr nás čeká návštěva jedné z komunit, kde se seznámíme se životem dnešních Mayů. Šaman nám provede očistný rituál a děti předvedou něco ze svého folkloru.

CENA ZAHRNUJE:
Soukromou dopravu v minibuse (min. 6 PAX)
Vstup do areálů Coba, Tulum a cenote
Bufetový oběd + nápoje
Českého průvodce od 6 osob

CENA NEZAHRNUJE:
Spropitné 3 USD osoba

 • Trvání výletu: cca 8:00 – 18:00
 • Vhodnost: dospělí a rodiny s dětmi
 • Zaměření: historie, poznání

Detaily nabídky

 • Vlastní doprava
Cena za osobu:
74 859
Ušetříte: 7 070
67 789 Celkem Podrobnosti o ceně 135 578
 • Promocja

Zákaznická linka

 • callcenter.tel_pl
 • 296 184 910
 • pondělí–neděle: 8:00 - 21:00 / 7

Sdílet

Facebook

Proč s námi?

 1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
 2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter