phone pin mobile heart logo Flag of Belarus airplane
> >Výsledky vyhledávání> > >

Hotel Catalonia Riviera Maya

Výhody nabídky

  • Široké sportovní vyžití
  • Přímo u písečné pláže a lagun
  • Skvělá gastronomie
  • delegátka i výlety v češtině

Hotel Catalonia Riviera Maya Kód: AMXCUN6O6A

39 999PLN
Dorośli: 2 all inclusive Ne 08.09 – Út 17.09.24
Itaka

Hotel Catalonia Riviera Maya Kód: AMXCUN6O6A Mexiko / Mayská riviéra

Popis nabídky

Mayská riviéra - Puerto Aventuras

Umístění přímo na písečné pláži. Mezinárodní letiště 80 km od hotelu, Playa del Carmen 20 km od hotelu. V okolí přístav jachet a obchody.

Bílá písečná pláž přímo u hotelu. Slunečníky, lehátka a ručníky zdarma.

Vstupní hala, recepce, 628 pokojů v hlavní budově a v několika vedlejších budovách v zahradě, 8 restaurací, creperie a 8 barů. Dále 4 venkovní bazény, jeden bazén pro privilegované klienty a vířivka. V resortu divadlo, bankomat, čistírna, půjčovna aut, obchody, půjčovna kol a lékař.

Pokoj Garden View s manželskou postelí nebo 2 oddělenými lůžky má koupelnu (vana/sprcha, WC, vysoušeč vlasů) a balkon/terasu s výhledem do zahrady. Dále klimatizace, TV, telefon, trezor, lednice s vodou a WiFi zdarma. Maximální obsazenost pokoje jsou 2 dospělé osoby a 2 děti.

Pokoj Privileged Superior s manželskou postelí nebo 2 oddělenými lůžky má koupelnu (vana/sprcha, WC, vysoušeč vlasů, župan) a balkon/terasu . Dále klimatizace, stropní ventilátor, TV, telefon, trezor, kávovar, minibar (voda, sodovka a pivo) a WiFi zdarma. Zdarma služby privileged – zahrnuje dřívější check-in a pozdější check-out zdarma, jeden vstup zdarma do Spa, slevy na masáže a do obchodů. Maximální obsazenost pokoje jsou 2 dospělé osoby a 2 děti.

All inclusive zahrnuje snídaně, obědy a večeře formou bufetu, lehké občerstvení během dne, nealkoholické nápoje a místní i vybrané importované alkoholické nápoje v časech a místech určených hotelem. K dispozici 2 bufetové restaurace, 6 à la carte restaurace, snack bar a 8 barů.

Tenisové kurty, fotbal, volejbal, lukostřelba, minigolf, lekce tance, aerobiku a aquaerobiku. Dále potápěčské centrum,  šnorchlování, kajaky, katamarán. V průběhu dne připraven pro děti program včetně dětského klubu. Pro dospělé animační program a večerní program.

• leteckou přepravu v turistické třídě včetně tax a příplatků
• transfery v cíli
• počet noclehů, dle výběru
• stravování v rozsahu all inclusive
• asistenci česky hovořícího zástupce místního partnera
• pojištění dle zák. č. 159/1999 Sb.

Informace o regionu

Mexiko — Mayská riviéra

Mapa

Detaily nabídky