phone pin mobile heart logo Flag of Belarus airplane
> >Výsledky vyhledávání> > >

El Dorado Seaside Suites, a Spa Resort by Karisma

Výhody nabídky

  • pro milovnínky wellness a Spa
  • ve všech pokojích je jacuzzi
  • Adults Only resort
  • všechny pokoje výhled na moře

El Dorado Seaside Suites, a Spa Resort by Karisma Kód: AMXCUN7CVA

PLN
Itaka

El Dorado Seaside Suites, a Spa Resort by Karisma Kód: AMXCUN7CVA Mexiko / Mayská riviéra

Popis nabídky

Mayská riviéra

Hotel se nachází u jedné z největších korálových bariér, cca. hodinu a půl jízdy od letiště v Cancunu. El Dorado Seaside Suites leží v jižní části Mayské riviéry. Tato část Mayské riviéry je autentičtější, a navíc je to ideální výchozí bod k úchvatným Mayským památkám.
El Dorado Seaside Suites se skládá z jedné hotelové budovy o 6 patrech. Všechny Suite jsou zcela identické – velmi prostorné a vzdušné, s moderním designem laděným do přímořského stylu.

Pláž před resortem je pěkná, s bílým pískem. Moře je po celé délce resortu mělčí, jsou vytvořeny přírodní mělké laguny. Moře je zde příjemně vyhřáté, a přítomny jsou i korály - ideální ke šnorchlování.

Protáhnout svaly si můžete v místní vybavené posilovně. V Náay Spa si můžete objednat detoxikační procedury, velký výběr masáží a tělové nebo kosmetické ošetření. Večer vás zabaví živá latinská muzika a různé tematické večery.

Všech 192 Suite je situováno v 6-patrové budově přímo u pláže, a vždy mají krásný výhled na moře. Každá Suite má vlastní balkon se schůdky přímo do bazénu, a také vířivku pro 2. Oba typy Suite jsou zcela identické, rozdíl je pouze v tom, že vyšší kategorie Suite se nachází vždy v přízemí budovy a z  balkonu má schůdky do bazénu s pool barem. Základní kategorie Suite je Oceanfront Infinity Pool Jacuzzi Suite. Vyšší typ je pak Oceanfront Swim up Jacuzzi Suite. Z vyšších pater jsou krásné výhledy na oceán. K základnímu vybavení suit patří: velký balkon nebo terasa, jacuzzi pro dva, TV, klimatizace, stropní ventilátor, koupelnu se dvěma umyvadly, fén, trezor, žehličku, kávovar, telefon, minibar.

El Dorado Seaside Suites má 11 restaurací a 10 barů. Nabízejí zde pokrmy italské, asijské a mezinárodní kuchyně, ochutnáte originální mexické speciality, speciality z grilu, atd. Jídlo je zde opravdu vynikající, a to jak díky prvotřídním šéfkuchařům, ale také díky tomu, že jsou připravovány z čerstvě vypěstovaných surovin. Je zde široký výběr vynikajícího ovoce, a spokojeni budou i klienti se speciální dietou, či alergici. Pouze pár restaurací funguje na bázi bufetu, většina je á la carte. Jmenujme například Beach BBQ, kde ochutnáte autentickou Mexickou kuchyni a posedíte na pláži. Restaurace Mia Casa servíruje italské speciality. Velmi romantická restaurace otevřená jen na večeře. Klay Talay zase ohromí vynikající asijskou kuchyní a japonskými jídly. V barech najdete nabídku koktejlů, řady alkoholických i nealkoholických nápojů, lehkého občerstvení, fresh džusů a smoothies. Některé bary jsou přímo v bazénech, v některých se můžete těšit na večerní zábavu v podobě tematických nocí a živé hudby.

Pro hotelové hosty je připraveno bohaté vyžití. Zdarma jsou nemotorizované vodní sporty (kajaky, šnorchlování), tenis (vč. raket a míčků), několik bazénů, lekce potápění s přístrojem v bazénu a např. i lekce salsy.

• leteckou přepravu v turistické třídě včetně tax a příplatků
• transfery v cíli
• počet nocí, dle výběru
• stravování formou all inclusive
• česky hovořící asistence v destinaci
• pojištění dle zák. č. 159/1999 Sb.

Informace o regionu

Mexiko — Mayská riviéra

Mapa

V současné době není k dispozici

Zákaznická linka

  • callcenter.tel_pl
  • 296 184 910
  • pondělí–neděle: 8:00 - 21:00 / 7

Sdílet

Facebook

Proč s námi?

  1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
  2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter