phone pin mobile heart logo Flag of Belarus airplane
> >Výsledky vyhledávání> > >

Shanti Maurice Resort & Spa

Výhody nabídky

  • česky hovořící zástupce partnera v místě
  • luxusní hotel situovaný přímo u pláže
  • široký výběr sportů a nejrůznějších aktivit
  • villy se soukromými bazény
  • letní kino s občerstvením

Shanti Maurice Resort & Spa Kód: AMUMUSG916

42 209PLN
Dorośli: 2 snídaně Pá 26.01 – Pá 02.02.24
Itaka

Shanti Maurice Resort & Spa Kód: AMUMUSG916 Mauricius / St FelixPopis nabídky

Savanne/St. Felix

Luxusní pětihvězdičkový hotel leží přímo u pláže, cca 31 km od letiště. Městské centrum s restauracemi a obchody je vzdáleno cca 4 km od hotelu, zhruba 10 minut jízdy autem. Hlavní město se nalézá cca 58 km od hotelu.

Písčitá pláž se nachází přímo u hotelu.

Vstupní hala s recepcí, 5 restaurací, 3 bary, WiFi, venkovní bazény, vířivka, letní kino, spa & wellness centrum, lukostřelba, 2 tenisové kurty, potápěčské centrum, vodní sporty, golf, běžecká dráha, fitness, knihovna, obchod se suvenýry, parkoviště, konferenční sál.

Dvoulůžkový Junior Suite (Ocen View) s balkonem s výhledem na moře a možností přistýlky má vlastní příslušenství (koupelna, sprcha, vana, WC), oddělenou šatnu, WiFi, espresso kávovar, set pro přípravu kávy/čaje.
Dvoulůžkový Junior Suite (Ocean Front) s verandou a možností přistýlky, situovaný v prvním patře přímo na pobřeží, má stejné vybavení jako Junior Suite (Ocean View).
Dvoulůžkový Junior Suite (Beach Front) s verandou a možností přistýlky, situovaný v přízemí přímo u pláže, má stejné vybavení jako Junior Suite (Ocean View), ale má navíc před suitou na pláži rezervovaná soukromá lehátka se slunečníkem a venkovní sprchu.
Čtyřlůžková 2 Bedroom Suite Villa (Ocean View, Private Pool) s verandou s výhledem na moře, soukromým bazénem a možností přistýlky má stejné vybavení jako Junior Suite (Ocean View), ale má dvě oddělené ložnice, dvě koupelny a navíc obývací prostor, altánek, minibary, psací stůl, venkovní sprchu a rezervovaná soukromá lehátka na pláži se slunečníkem.

Snídaně formou bufetu, možnost invidivuálních obědů a večeří výběrem z menu.
Možnost dokoupení all inclusive.

Venkovní bazény, vířivka, tenisové kurty, lukostřelba, běžecká dráha, letní kino, fitness.
Hotelové potápěčské centrum za poplatek nabízí různé kurzy potápění a potápěčské průzkumné výlety. Pro hotelové hosty jsou k dispozici zdarma kajaky, šlapadla, paddleboardy, šnorchlovací vybavení a výlet na lodi s proskleným dnem. Za poplatek je nabízeno plavání s delfíny, windsurfing, wakeboarding, kitesurfing a šnorchlovací či rybařské výlety.
Spa & wellness centrum za poplatek - bazény, vířivka, masáže, kosmetická ošetření, turecké lázně, kadeřnictví, manikúra, pedikúra, různé jóga lekce.
Hotel nabízí klub pro děti, Explorers Kids Club, který zahrnuje dětský bazén, hřiště a týdenní program (dětská jóga, vodní sporty, lukostřelba, venkovní hry a další). Na hotelu je k dispozici také soukromé hlídání dětí.
Golfové hřiště je vzdáleno cca 30 minut jízdy autem od hotelu.

* Leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a poplatků
* Transfery v destinaci
* Počet nocí a stravování dle smlouvy o zájezdu
* 24/7 Služby česky hovořícího delegáta Čedoku na telefonu
* Služby česky hovořícího zástupce v místě
* Pojištění dle zákona č. 159/1999 Sb.

Využití některých zařízení a aktivit může být zpoplatněno navíc. Některé služby jsou závislé na ročním období a na místních klimatických podmínkách.
Po příletu cestující obdrží uvítací dopis v češtině s kontakty na česky hovořícího zástupce partnera v místě, který hosty navštíví přímo v hotelu do 24 hodin od jejich příjezdu.

Informace o regionu

Mauricius — St Felix

Mapa

Detaily nabídky