phone pin mobile heart logo Flag of Belarus airplane
> >Výsledky vyhledávání> >

Ta' Cenc Hotel

Výhody nabídky

  • menší hotel na ostrově Gozo
  • budovy ve starém Maltském stylu
  • velký pozemek k procházkám
  • pro přílety po 21. hodině první noc na ostrově Malta
  • trajekt v ceně zájezdu

Ta' Cenc Hotel Kód: AMTSMT22VI

16 529PLN
Dorośli: 2 snídaně So 25.05 – Út 28.05.24
Itaka

Ta' Cenc Hotel Kód: AMTSMT22VI Malta

Popis nabídky

Svérázná stylová architektura hotelu je tvořena nízkými pavilony a bungalovy vybudovanými ve stylu staré maltské architektury. Součástí hotelu je starý palác maltézských rytířů, který se využívá pro stravování skupin a větších společností. Hotel leží na samotě na náhorní plošině nad mořem asi 1 km od nejbližší vesničky Sannat a 6 km od metropole ostrova Victoria. Moře je vzdáleno asi 1 km.
 Hotel vlastní skalnatou pláž, která se nachází v jednom z fjordů vzdáleném 950 metrů od hotelu. Na tuto pláž i do kilometr vzdáleného města jezdí hotelový shuttle bus. Hotel je ideálním místem pro klienty, kteří hledají během své dovolené relaxaci a klid.

Soukromá pláž hotelu je situována ve skalnatém fjordu Mgarr ix-Xini. Je tvořena kamenitými plošinami, z nichž se do vody vstupuje po žebřících. Lehátka a slunečníky zdarma. Plážový bar. Velmi čistá voda. Překrásná písčitá pláž Ramla I-Hamra Bay na protilehlém konci ostrova je dosažitelná autem za 30 min.

Restaurace s vybranými pokrmy místní a italské kuchyně, snack bar, Peppis Bar, dva bazény s dětskou částí (lehátka a slunečníky zdarma), jacuzzi, bar a restaurace na pláži, dva tenisové kurty, procházkový areál 160 hektarů přilehlého pozemku, obchod se suvenýry, připojení k internetu (za poplatek)

Skládá se celkem z 83 pokojů rozmístěných v bungalovech a nízkých budovách zasazených do pečlivě udržované zahrady. Klimatizované komfortní pokoje a bungalovy s možností přistýlky jsou vybaveny satelitní TV, rádiem, telefonem, minibarem, koupelnou s vysoušečem vlasů a trezorem. Všechny pokoje mají terasu nebo balkon. Ubytování za příplatek: suite (prostornější pokoj)  

Bufetové snídaně. Bufetové nebo servírované večeře za příplatek.

Tenis včetně sparing partnera, stolní tenis, fitness, masáže, salon krásy, výřivka, kulečník, hrací automaty (vše za poplatek). Bary a restaurace v metropoli ostrova Victoria.

* Leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a poplatků
* Transfery v destinaci
* Počet nocí a stravování dle smlouvy o zájezdu
* 24/7 Služby česky hovořícího delegáta Čedoku na telefonu
* Pojištění dle zákona č. 159/1999 Sb.

Informace o regionu
Mapa

Detaily nabídky