phone pin mobile heart logo Flag of Belarus airplane
> >Výsledky vyhledávání> >

Summer Island Maldives Resort

Výhody nabídky

 • česky hovořící zástupce v Malé
 • pro nenáročné klienty
 • romantické prostředí 
 • šnorchlování
 • možnost All inclusive

Summer Island Maldives Resort Kód: AMVMDVC5CM

39 769PLN
Dorośli: 2 polopenze Čt 30.05 – Čt 06.06.24
Itaka

Summer Island Maldives Resort Kód: AMVMDVC5CM Maledivy

Popis nabídky

Severní Malé Atol

Tento malebný resort je součástí ostrova Severního Male atolu a je vzdálen od letiště cca 36 km.

Ostrov s rozlohou cca 500 m x 120 m obklopuje bílá písečná pláž s tyrkysovými vodami oceánu.

Potápějte se a prozkoumejte korálové útesy hemžící se životem nebo jen šnorchlujte pro zábavu v klidné tyrkysové laguně. V resortu najdete také bazén, posilovnu, potápěčské centrum, nadvodní lázně, nabídku vodních sportů, retaurace a bary a mnohé další vybavení, které zpříjemní váš pobyt. Šnorchlování u korálového útesu je lepší až dále od ostrova, kam vás zaveze hotelová loď.

Celková kapacita resortu je 156 pokojů. Všechny pokoje jsou zajištěné ve světlém designu s důrazem na pohodlí a příjemnou atmosféru. V nabídce pokojů naleznete 7 různých kategorií na pláži i nad vodou. 
Garden Room (38 m²):  Celkem 7 zahradních pokojů se pyšní klidným prostředím v tropické zahradě ostrova Summer Island. Tyto pokoje jsou umístěny v řadových domcích a každý tedy sousedí s dalšími dvěma pokoji po stranách. Do vybavení patří klimatizace, lehátka, osušky, Wifi, žehlička a žehlící prkno, koupelna, voda a manželská postel o velikost king. Max. kapacita je 3 dospělí nebo 2 dospělí + 1 dítě.
Superior Vista (41 m²): Pokoje Superior Vista se nacházejí v plážových patrových domcích o celkově 4 pokojích (2 pokoje Superior Beach v přízemí a 2 pokoje Superior Vista v patře). 30 těchto pokojů disponuje vlastním balkonem s výhledy na palmy, pláž a moře. Do vybavení patří klimatizace, lehátka, osušky, Wifi, žehlička a žehlící prkno, částečně otevřená koupelna, voda a manželská postel o velikost king. Max. kapacita je 3 dospělí nebo 2 dospělí + 1 dítě.
Superior Bungalow (40 m²):  Bungalovy Superior se nacházejí v dvojdomcích a teda každý sousedí s jedním dalším bungalovem. Disponují komfortní terasou a nabízejí přímý přístup na pláž. Do vybavení patří klimatizace, lehátka, osušky, Wifi, žehlička a žehlící prkno, částečně otevřená koupelna, voda a manželská postel o velikost king. Max. kapacita je 3 dospělí nebo 2 dospělí + 1 dítě. Superior Beach (41 m²): Pokoje Superior Beach se nacházejí v plážových patrových domcích o celkově 4 pokojích (2 pokoje Superior Beach v přízemí a 2 pokoje Superior Vista v patře). Celkově 30 pokojů Superior Beach nabízí verandu s posezením a přímý přístup na pláž. Do vybavení patří klimatizace, lehátka, osušky, Wifi, žehlička a žehlící prkno, částečně otevřená koupelna, voda a manželská postel o velikost king. Max. kapacita je 3 dospělí nebo 2 dospělí + 1 dítě.

V resortu naleznete dvě kvalitní restaurace a dva bary s příjemnou atmosférou.

All Inclusive balíček zahrnuje: snídaně, obědy a večeře v hlavní restauraci, případně v nadvodní restauraci v závislosti na výběru kategorie ubytování lihoviny (whisky, brandy, gin, bílý rum, tmavý rum, vodka) točené pivo, rozlévané víno bílá, červená a růžová vína nealkoholické nápoje: voda, Coca Cola, Coca Cola Diet, Sprite, Fanta, Soda, Bitter Lemon Tonic, džusy čaj, káva a občerstvení od 16:30 do 17:30 v Nevi Bar vybrané koktejly a moktejly jeden šnorchlovací výlet  lodí denně (nezahrnuje vybavení)
Všechny plechovky a lahve se servírují otevřené. All Inclusive položky jsou dostupné od 9:00 do půlnoci. All Inclusive nápoje se servírují v Nevi Bar pro hosty ubytované v Garden Rooms a Superior pokojích, v Avi a Nevi Bar pro hosty ubytované v Premium Beach Villa a Water Villa.

Objevujte lagunu několika rozmanitými a aktivními způsoby. Užívejte si hlubokomořské potápění nebo prozkumejte korálový útes či vraky lodí se šnorchlem. A pokud chcete raději zůstat nad vodní hladinou, můžete využít mnoho aktivit jako paddle boardy, kánoe, windsurfing, katamarán, banana boat a jiné. Šnorchlování nedaleko ostrova s transferem lodí je zdarma pro klienty s All Inclusive.

* Leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a poplatků
* Transfery v destinaci
* Počet nocí a stravování dle smlouvy o zájezdu
* Služby česky hovořícího zástupce partnera v Malé
* Pojištění dle zákona č. 159/1999 Sb.

Na místě se platí povinná turistická taxa cca 10 USD/ pokoj/ noc.
Hydroplány mohou létat pouze za denního světla (cca 08:00 - 15:00). Jestliže máte zájem o transfery hydroplánem, je nutné tomu přizpůsobit mezinárodní přílety a odlety. CK Čedok negarantuje možnost hydroplánu v případě příletu do Malé po 14. hodině a upozorňuje na možnost delšího čekání na letišti v případě odletu z Malé po 19. hodině.

Informace o regionu

Maledivy

Mapa
Recenze
6,0 / 6
Celkové hodnocení
 • 6.0
 • 6.0
 • 6.0
 • 6.0
 • 3.5
 • 6.0
 • 6.0
 • 6.0
 • 5.0

Zákazníci oceňují m. j.:

 • Dobré jídlo
 • Poměr kvalita/cena
 • Pláž v oblasti

Detaily nabídky