phone pin mobile heart logo Flag of Belarus airplane
> >Výsledky vyhledávání> >

Lily Beach Resort & Spa at Huvahendhoo

Výhody nabídky

  • krásné a příjemné prostředí
  • luxusní dovolená
  • odpočinek na každém rohu

Lily Beach Resort & Spa at Huvahendhoo Kód: AMVMDVB4TM

76 829PLN
Dorośli: 2 all inclusive plus Út 04.06 – Út 11.06.24
Itaka

Lily Beach Resort & Spa at Huvahendhoo Kód: AMVMDVB4TM Maledivy

Popis nabídky

Alif Dhaal Atoll

Hotel je vzdálen cca 50 min od mezinárodního letiště v Male (transfer - hydroplán).

Soukromá písčitá pláž s bílým pískem a pozvolným vstupem do moře se nachází přímo u hotelu. Lehátka a slunečníky jsou připraveny pro hosty zdarma. Plážový bar.

Luxusní hotelový resort se sestává ze 119 nádherných vil rozmístěným v nádherné neporušené přírodě s nezapomenutelným výhledem na bělostné pláže a průzračně modré moře. Klientům je k dispozici stylová recepce, internetový koutek, 3 bary, hlavní restaurace Lily Maa (mezinárodní a místní kuchyně, a la carte restaurace Tamarind, restaurace The Spirit (lehké občerstvení, živá hudba), 2 velké venkovní bazény, opalovací terasa (lehátka a slunečníky zdarma), fitness centrum, centrum vodních sportů, tenisové kurty, potápěčské centrum, diskotéka, luxusní vodní lázně Tamara SPA (7 pavilonů) a dětský klub.

Plážová suita je klimatizovaná s možností přidání dvou přistýlek má vlastní sociální zařízení (WC, sprcha, fén) a je vybavena TV/SAT, telefonem, trezorem, setem pro přípravu kávy/čaje, terasa/balkón.
Plážová suita s jacuzzi nebo se soukromým bazénem je za příplatek, má stejné vybavení jako plážová suita.
Plážová villa má stejné vybavení jako plážová suita.
Vodní suita s výhledem na západ slunce. Stejné vybavení jako plážová suita.
Vodní villa na ocenánu, stejné vybavení jako plážová suita.
Plážová rodinná villa má dvě místnosti, je prostornější s vlastním přístupem na pláž. Stejné vybavení jako plážová suita.
Residenční plážová villa, má stejné vybavení jako plážová suita.

All inclusive: Lily Beach Resort je prvním resortem nabízející prémiový „Platinum Plan“ na Maledivách. Jedná se o balíček nabízející náročným cestovatelům skutečně bezstarostnou dovolenou, neomezené prožitky a klid duše. 

Hotel Lily Beach Resort v balíčku „Platinum Plan“ zahrnuje pro termín 01.11.2023 - 31.10.2024:  
Osobní přivítání a výpomoc na mezinárodním letišti v Male Bezplatný VIP vstup v letištní hale společnosti TMA (Trans Maldivian Airways) při transferu hydroplánem Snídani, oběd a večeři formou bufetu, BBQ či kuchařskou show v hlavní hotelové restauraci Lily Maa (možnost speciální nabídky pro určitá dietní omezení, více než 20 druhů sýrů z Francie) Jednou týdně lze okusit výtečnou fúzi thajské a indické kuchyně v restauraci Tamarind A la carte obědové menu, neomezené alkoholické i nealkoholické koktejly, džusy, nealko nápoje a výběr čajů a kávy v AQVA Pool Bar Živá zábava každý týden, a la carte obědové menu, neomezené koktejly a speciální nápoje, čerstvé džusy, nealko nápoje a výběr čajů a kávy ve Vibes Bar Výběr až z 80 druhů prémiových vín z celého světa k dispozici v barech a restauracích Neomezené speciální nápoje, alko a nealko koktejly, káva, džusy a nealko nápoje ve Spirit Bar & Lounge Neomezené alkoholické a nealkoholické nápoje včetně džusů v Beach Bar Exkluzivní minibar, který je denně doplňován (obsahuje pivo, víno, balenou vodu, nealko i svačinku) Tři exkurze na osobu během pobytu (lze si vybrat ze 4 možností: šnorchlování, rybářský výlet, výletní plavba při západu slunce a návštěva místního ostrova) Bezplatné vybavení na šnorchlování, bezplatné nemotorizované vodní sporty Bezplatná Wi-Fi (vysokorychlostní internet je zpoplatněn a na vyžádání) Volný vstup do sportovního komplexu - tenisový kurt, tělocvična, volejbalové hřiště, hry a další Jóga a fitness lekce dle programu Dětský klub Turtles pro nejmenší hosty s různými aktivitami a překvapeními

Zdarma: živá hudba, diskotéka, karaoke, krabí závody, krmení ryb, miniklub, fitness centrum.
Za poplatek: rybaření, šnorchlovací výlety, výlet za delfíny, potápění, služby wellness centra, vodní sporty.

* Leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a poplatků
* Transfery v destinaci
* Počet nocí a stravování dle smlouvy o zájezdu
* 24/7 Služby česky hovořícího delegáta Čedoku na telefonu
* Pojištění dle zákona č. 159/1999 Sb.

Na místě se platí povinná turistická taxa cca 10 USD/ pokoj/ noc.
V případě transferu hydroplánem je nutné rezervovat přílety do 14:00.

Informace o regionu

Maledivy

Mapa

Detaily nabídky