phone pin mobile heart logo Flag of Belarus airplane
> >Výsledky vyhledávání> >

JA Manafaru

Výhody nabídky

  • všechny vilky s privátním bazénem
  • nádherné pláže
  • kvalitní služby
  • vyjímečné SPA

JA Manafaru Kód: AMVMDVB4TK

89 159PLN
Dorośli: 2 polopenze Út 23.04 – Út 30.04.24
Itaka

JA Manafaru Kód: AMVMDVB4TK Maledivy

Popis nabídky

Haa Alifu atoll 

K dispozici je transfer místní linkou z letiště v Malé na lokální ostrov nedaleko resortu (cca 55 min) a poté přesun do hotelu rychločlunem (cca 45 min).

prostorné pláže přímo u hotelu

Můžete se vydat na kulinářskou stezku do 6 vytříbených gurmánských „destinací“, které potěší i nejnáročnější chuťové pohárky. Mnohé z nich získaly nejrůznější ocenění pro svou rozsáhlou nabídku vín a kaleidoskop chutí představující místní suroviny a koření regionu.
V resortu na ostrově Manafaru jsou k dispozici tři bazény, které ideálně doplňují krásnou pláž.
Vydejte se klikatými stezkami skrze svěží ostrov, abyste objevili skrytou oázu v podobě lázní Calm Spa umístěných mezi mangrovníky. 

Beach Villa with Private Pool: Pobyt v plážových vilkách (150 m²) je o prožití čisté ostrovní pohody jen pár kroků od vod oceánu. Budete obklopeni tropickou zelení, zatímco interiéry nabízejí obývací a ložnicové prostory ve spojení s přírodními materiály v podobě dřeva a kamene. Koupelna se otevírá na terasu s bazénkem, denní válendou a dvěma lehátky. Z obývacího pokoje pak můžete vyjít na dřevěnou terasu s posezením nebo na pláž, kde na Vás čeká vlastní altánek cabana. Do vybavení patří: bezplatné WiFi, denně bezplatně voda a ovoce, bezplatné nemotorizované vodní sporty na den, oddaný komorník, soukromý bar, zařízení Nespresso, varná konvice Bodum a výběr čajů, satelitní TV s plochou obrazovkou, DVD přehrávač, domácí kino, osobní sejf, polštářové menu, přenosný IDD telefon, záchranná vesta a 24hodinová pokojová služba.

Sunrise Water Villa with Private Infinity Pool:  Východ nad Indickým oceánem – to je radost pohledět. Sledujte, jak se tmavě modrá obloha postupně rozzáří všemožnými barvami, které se navíc odrážejí ve vodní hladině. Neutrální tóny vily Sunrise Water (110 m²) krásně kontrastují s touto symfonií barev. K dispozici budete mít vlastní bazén s nekonečným okrajem, soukromou terasu a nadvodní houpací síť. Vysoký strop dodává místu provzdušněnou atmosféru a přes prosklené otvory v podlaze můžete sledovat podmořský život. Budete moci využít obývací a ložnicové prostory s částečně krytou koupelnou s lázeňskou vanou a dešťovou sprchou. Do vybavení patří: bezplatné WiFi, denně bezplatně voda a ovoce, bezplatné nemotorizované vodní sporty na den, oddaný komorník, soukromý bar, zařízení Nespresso, varná konvice Bodum a výběr čajů, satelitní TV s plochou obrazovkou, DVD přehrávač, domácí kino, osobní sejf, polštářové menu, přenosný IDD telefon, záchranná vesta a 24hodinová pokojová služba.

Sunset Water Villa with Private Infinity Pool: Kochejte se výhledem na slunce zapadající za horizont Indického oceánu, což představuje opravdu báječnou podívanou. Neutrální tóny vodní vily Sunset (110 m²) ideálně kontrastují s tímto pestrobarevným přírodním úkazem. K dispozici budete mít vlastní bazén s nekonečným okrajem, soukromou terasu a nadvodní houpací síť. Vysoký strop dodává místu provzdušněnou atmosféru a přes prosklené otvory v podlaze můžete sledovat podmořský život. Budete moci využít obývací a ložnicové prostory s částečně krytou koupelnou s lázeňskou vanou a dešťovou sprchou. Do vybavení patří: bezplatné WiFi, denně bezplatně voda a ovoce, bezplatné nemotorizované vodní sporty na den, oddaný komorník, soukromý bar, zařízení Nespresso, varná konvice Bodum a výběr čajů, satelitní TV s plochou obrazovkou, DVD přehrávač, domácí kino, osobní sejf, polštářové menu, přenosný IDD telefon, záchranná vesta a 24hodinová pokojová služba.

Deluxe Beach Family Villa with Private Pool: Udělejte si pohodlí v tropickém útočišti v podobě prostorné plážové vily (225 m²) s vyřezávaným dřevěným nábytkem. Kromě samotné ložnice budete mít k dispozici také obývací pokoj a venkovní koupelnu s lázeňskou vanou a dešťovou sprchou a dále terasu s posezením. Právě koupelna vede na terasu, která disponuje denní válendou, lehátky a soukromým bazénem. Je to jenom pár kroků na pláž, kde na Vás čeká vlastní altánek cabana pro idylický odpočinek během dne. Do vybavení patří: bezplatné WiFi, denně bezplatně voda a ovoce, bezplatné nemotorizované vodní sporty na den, oddaný komorník, soukromý bar, zařízení Nespresso, varná konvice Bodum a výběr čajů, satelitní TV s plochou obrazovkou, DVD přehrávač, domácí kino, osobní sejf, polštářové menu, přenosný IDD telefon, záchranná vesta a 24hodinová pokojová služba.

Balíček „All inclusive“ zahrnuje:
Denně snídaně v restauraci Kakuni, tříchodový oběd v restauraci Kakuni nebo Andiamo Bistro and Pool, odpolední čaj a jednohubky ve White Orchid Lounge, tříchodová večeře v restauraci Ocean Grill, Andiamo Bistro and Pool, Kakuni nebo White Orchid Lounge Široký výběr alkoholických a nealkoholických nápojů: pivo mezinárodních značek, lihoviny, vína, ovocné džusy (balené), nealkoholické nápoje, čaj a káva, voda značky JA, koktejly a moktejly
Minibar ve vile doplňován jednou denně, obsahuje: víno, pivo, nealkoholické nápoje, voda značky JA a občerstvení
Dva rekreační bazény
Fitness centrum Horizon
Fitness Pavilion
Ranní lekce jógy (po rezervaci)
Tenisový a badmintonový kurt, stolní tenis, hřiště na futsal, kulečník, trasy na procházky a jogging, stolní hry, filmový pokoj, prostor na venkovní hry
Galerie Utheemu (maledivská knihovna)
Seatopia (ekologické centrum)
Kulturní centrum Magey-Hiyaa
Šnorchlovací vybavení k zapůjčení
Nemotorizované vodní sporty (1 hod/vilu/den) - kajaky, stand-up paddle board, šlapadala, windsurfing a katamarány (v závislostech na schopnostech/licencích hosta) Jízdní kola u vil

Potápění Pod vedením profesionálního pětihvězdičkového potápěčského PADI týmu budete moci objevovat mimořádný podmořský život kolem atolu Haa Alif. Komplexní kurzy až v 9 světových jazycích jsou k dispozici jak pro začátečníky, tak také pro zkušené potápěče. Začínající se mohou učit potápění v mělkých vodách útesu, zatímco zkušenější jedinci se mohou vydat prozkoumat vyhlášené podvodní destinace. Vybavení pro potápění je v potápěčském centru k dispozici.   Vodní sporty Užijte si oceán také při nejrůznějších nemotorizovaných vodních sportech, které zahrnují windsurfing, jízdu na kajaku, paddleboarding či plavby v katamaránu. Dále jsou k dispozici také motorizované vodní sporty jako vodní skútry, wakeboarding a vodní lyžování na několik způsobů.    Pozemní sporty V resortu JA Manafaru si můžete zarezervovat tenisový kurt pro přátelské utkání či ostrý zápas nebo se odhodlat si zahrát plážový volejbal s ostatními hosty. V interiérech hotelu najdete stolní fotbal či ping pong, což je skvělou volbou, kdyby venku náhodou spadlo pár kapek deště. Moderní fitness centrum je v provozu 24 hodin denně a hosté si mohou domluvit hodiny osobního tréninku či wellness kurzy.

* Leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a poplatků
* Transfery v destinaci
* Počet nocí a stravování dle smlouvy o zájezdu
* 24/7 Služby česky hovořícího delegáta Čedoku na telefonu
* Pojištění dle zákona č. 159/1999 Sb.

Na místě se platí povinná turistická taxa cca 10 USD/ pokoj/ noc. 
V případě transferu hydroplánem je nutné rezervovat přílety do 14:00.

Informace o regionu

Maledivy

Mapa

Detaily nabídky