phone pin mobile heart logo Flag of Belarus airplane
> >Výsledky vyhledávání> >

Fairmont Maldives Sirru Fen Fushi

Výhody nabídky

  • prvotřídní služby 
  • Premium All inclusive
  • nádherná laguna
  • nejdelší infinity pool na Maledivách

Fairmont Maldives Sirru Fen Fushi Kód: AMVMDVDKI8

71 089PLN
Dorośli: 2 polopenze Út 21.05 – Út 28.05.24
Itaka

Fairmont Maldives Sirru Fen Fushi Kód: AMVMDVDKI8 Maledivy

Popis nabídky

atol Shaviyani

Fairmont Maldives umístěný na ostrově Secret Water Island, je luxusní resort se 120 vilami. Ostrov samotný má rozlohu 16 hektarů a chlubí se jednou z největších lagun na Maledivách. Velkým lákadlem tohoto sofistikovaného, klidného a tropického ráje je bazén o délce 200 metrů. Dělí ostrov na půl a spojuje bar Onu Onu ležící v západní části s lázněmi Willow Stream Spa v části východní.

55minutový let hydroplánem přistává přímo u hotelu Fairmont Maldives

Resort je obklopen výjimečným korálovým útesem dlouhým devět kilometrů.

Lázně Willow Stream Spa naplňují hosty energií z okolí. Od klidných vod indického oceánu, po rozmanité květiny místních zahrad, jsou lázně oázou pro duši i tělo. Nabídka procedur je pečlivě vybrána tak, aby byla autenticky propojena s ostrovní kulturou. Těšit se můžete na starobylé ájurvédské procedury i lázeňské techniky, které mají omlazující účinky a doplňují celkovou energii. Užijte si občerstvení ve formě čerstvě připravených bylinkových čajů ve zdejších salóncích s výhledem na slunce. 25 metrů dlouhý bazén je obklopem přírodními zvuky a světlem, utěšující vůní a s různou teplotou od tropicky teplé po svěží chladnou. Willow Stream spa má rozlohu 2000 m2, umožňuje hostům znovu načerpat svou energii ve vnitřních i venkovních prostorách. Můžete si vybrat například lekci meditace nebo hodiny jógy s výhledem na klidné moře.


 

Fairmont Maldives – Sirru Fen Fushi je resort, který nabízí 120 luxusních vil. Je umístěný na větším ostrově a chlubí se nedotčenou pláží s bílým pískem i výhledem na nekonečný tyrkysový oceán. Nabízené vily mají opravdovou přírodní eleganci a jsou postaveny například v rustikálním nebo tropickém stylu. Ve všech vilách vám bude po dobu vašeho pobytu přiřazen komorník, který bude 24 hodin denně k dispozici a postará se o jakékoliv přání.
Beach Sunrise Villa: Vila o rozloze 357 m2 je zasazena mezi krásné listy mangovníků a perfektní pláž plnou bílého písku. Bohaté vybavení zahrnuje postel o velikosti California king, koupelnu s oddělenou sprchou a dvěma umyvadly, kávovar značky Nespresso i lednici na víno. Zvukový systém Bose vám pomůže navodit tu správnou atmosféru při pozorování pláže. Dále vás čeká venkovní koupelna, obsahující vanu i sprchu, bazén o velikosti 14 m2 a altánek ve stylu sala, ve kterém je relaxace i stolování opravdovým zážitkem.

Beach Sunset Villa: Vila o rozloze 357 m2 je usazena mezi krásné listy mangovníků a perfektní pláž plnou bílého písku. Bohaté vybavení zahrnuje postel o velikosti California king, koupelnu s oddělenou sprchou a dvěma umyvadly, kávovar značky Nespresso i lednici na víno. Zvukový systém Bose vám pomůže navodit tu správnou atmosféru při pozorování pláže. Dále vás čeká venkovní koupelna, obsahující vanu i sprchu, bazén o velikosti 14 m2 a altánek ve stylu ‚sala‘. Skvělým zážitkem je objevovat místní pláže na kole.

Deluxe Beach Sunrise Villa: Vila o rozloze 520 m2 je postavena na kraji perfektní pláže z bělostného písku. Ideální místo pro rodinnou dovolenou. Těšit se můžete na jednu ložnici s postelí o velikosti California king, koupelnu s oddělenou sprchou a dvěma umyvadly, obývací pokoj, kávovar značky Nespresso i lednici na víno. Zvukový systém Bose vám pomůže navodit tu správnou atmosféru při pozorování pláže. Dále vás čeká venkovní koupelna, obsahující vanu i sprchu, bazén o velikosti 25 m2 a altánek ve stylu sala, ve kterém je relaxace i stolování opravdovým zážitkem.
Deluxe Beach Sunset Villa: Vila o rozloze 520 m2 je postavena na kraji perfektní pláže z bělostného písku. Tyto vily ocení nejenom rodiny. Zahrnují jednu ložnici s postelí o velikosti California king, koupelnu s oddělenou sprchou a dvěma umyvadly, obývací pokoj, kávovar značky Nespresso i lednici na víno. Zvukový systém Bose vám pomůže navodit tu správnou atmosféru při pozorování pláže. Dále vás čeká venkovní koupelna, obsahující vanu i sprchu, bazén o velikosti 25 m2 a altánek ve stylu sala.
Water Sunrise Villa: Rustikální maledivský styl a moderní, elegantní interiér jsou hlavními rysy o rozloze 185 m2 postavené nad oceánem. Zvuky oceánu budou doprovázet váš odpočinek v posteli o velikosti king. Najdete zde velkou měděnou vanu v dekadentním stylu, privátní altánek ‚sala‘, žebřík vedoucí ke korálům pod vilou, bazén o velikosti 19 m2, soukromou koupelnu s oddělenou sprchou a dvěma umyvadly, kávovar značky Nespresso i lednici s vínem. Zvukový systém Bose vám pomůže navodit tu správnou atmosféru. Přechod mezi luxusním interiérem a nádhernými exteriéry umožňuje stálý pohled na nekonečně modrý oceán i temně zbarvená noční nebesa.
Grand Water Sunset Villa: Maledivský styl a módní, elegantní interiér jsou prvky obsáhlé v této vile o rozloze 255 m2 postavené nad oceánem. Zvuky oceánu budou doprovázet váš odpočinek v posteli o velikosti king. Najdete zde velkou měděnou vanu v dekadentním stylu, soukromý altánek ‚sala‘, privátní písečnou terasu s přímým vstupem do laguny, bazén o velikosti 19 m2, soukromou koupelnu s oddělenou sprchou a dvěma umyvadly, kávovar značky Nespresso i lednici s vínem. Zvukový systém Bose vám pomůže navodit tu správnou atmosféru. Přechod mezi luxusním interiérem a nádhernými exteriéry umožňuje stálý pohled na nekonečně modrý oceán i temně zbarvená noční nebesa.

All inclusive: zdarma salonek na letišti v Malé, snídaně, obědy a večeře v restauraci Raha Market, vybavení pro šnorchlování a nemotorizovaé vodní sporty, kola, 1 výlet za pobyt - Sunstainability Lab and underwater Coralarium, vybrané alkoholické a nealkoholické nápoje

Fitness   Nabijte se vnitřní energií a zůstaňte ve formě v místním fitness centru. Profesionální osobní trenéři se postarají o vaše potřeby a budou vás zvát na jedinečné denní tréninky. Užijte si programy jako je například kruhový, intenzivní nebo tenisový trénink. Dále se nabízí protahování, kick box, trénink středu těla, kardio, a jiné. Tenisoví nadšenci se mohou připojit do týmu na našich kurtech a stát se součástí místní ostrovní komunity.     Vodní sporty   Pokud máte rádi vodní sporty, můžete se těšit na širokou nabídku plavidel všeho druhu. Krásy zdejšího ostrova můžete poznávat na kajaku, katamaránu, vodních lyžích, motorovém člunu nebo vodním skútru. Lekce jsou dostupné pro všechny.   Tenisový kurt   Pro milovníky tenisu je připravený tenisový kurt. Zlepšete svá podání, bekhend a dlouhé údery za pomoci místních trenérů, kteří vám připraví plán šitý na míru.   Plážový volejbal   Krásné odpoledne skvěle vyplní hra plážového volejbalu. Zažijete spoustu zábavy a navážete nová přátelství.

* Leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a poplatků
* Transfery v destinaci
* Počet nocí a stravování dle smlouvy o zájezdu
* 24/7 Služby česky hovořícího delegáta Čedoku na telefonu
* Pojištění dle zákona č. 159/1999 Sb.

Na místě se platí povinná turistická taxa cca 10 USD/ pokoj/ noc.
V případě transferu hydroplánem je nutné rezervovat přílety do 14:00.

Informace o regionu

Maledivy

Mapa

Detaily nabídky