phone pin mobile heart logo Flag of Belarus airplane
> >Výsledky vyhledávání> >

Anantara Dhigu Maldives Resort

Výhody nabídky

  • krásná pláž s jemným pískem
  • příjemné soukromé prostředí
  • luxusní dovolená

Anantara Dhigu Maldives Resort Kód: AMVMDVB58K

62 269PLN
Dorośli: 2 polopenze Út 11.06 – Út 18.06.24
Itaka

Anantara Dhigu Maldives Resort Kód: AMVMDVB58K Maledivy

Popis nabídky

Jižní Male Atoll

Mezinárodní letiště v Malé je vzdáleno cca 35 min od hotelu rychlolodí.

Písčitá Pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází po celé délce ostrova. Slunečníky a lehátka jsou přichystány zdarma.

K vybavení hotelu patří 110 pokojů, lobby, lounge, 4 a la carte restaurace, bar, diskotéka, internetový koutek, piano bar, TV místnost, obchůdek se suvenýry, kadeřnictví, kavárna, úschovna zavazadel, pokojový servis.

Deluxe Sunrise Beachfront Villa – 110 m2, umístěné na východní straně ostrova umožňují jedinečný výhled na východ slunce z Vaší soukromé terasy s lehátky a jídelním koutem pro 2 osoby. Pro Vaše pohodlí zde najdete prostornou vanu i sprchu obklopenou bujnou vegetací, šatnu a minibar poblíž královské postele. Samozřejmostí je LCD obrazovka se satelitní TV a MP3/CD/DVD přehrávač.

Deluxe Sunset Beach Villa – 110 m2, umístěné na západní straně ostrova umožňují jedinečný výhled na západ slunce z Vaší soukromé terasy s lehátky a jídelním koutem pro 2 osoby. Pro Vaše pohodlí zde najdete prostornou vanu i sprchu obklopenou bujnou vegetací, šatnu a minibar poblíž královské postele. Samozřejmostí je LCD obrazovka se satelitní TV a MP3/CD/DVD přehrávač.

Sunset Pool Villa – 180 m2, každá z těchto vil má vlastní bazén a pláž. Pro Vaše pohodlí zde najdete prostornou vanu i sprchu obklopenou bujnou vegetací, šatnu a minibar poblíž královské postele. Samozřejmostí je LCD obrazovka se satelitní TV a MP3/CD/DVD přehrávač.
Anantara Pool Villa: Vila o rozloze 180m2 situovaná na pláži, s malým privátním bazénem, venkovním posezením na privátní terase. Výhled na západ slunce.

Deluxe Sunset Family Pool Villa – 400 m2, prostorná vila se 2 ložnicemi, každá s vlastní koupelnou. Vila s vlastním bazénem, terasou, tropickou zahradou. Pro Vaše pohodlí najdete v každé vile prostornou vanu i sprchu obklopenou bujnou vegetací, šatnu a minibar poblíž královské postele. Samozřejmostí je LCD obrazovka se satelitní TV a MP3/CD/DVD přehrávač.

Sunrise Over Water Suite: Sun Rise Suite – 132 m2, apartmán nad křišťálově průzračnou vodou. Prostorná terasa se sprchou i koupelna s jacuzzi stejně jako šatna a minibar poblíž královské postele jsou Vám k dispozici. Samozřejmostí je LCD obrazovka se satelitní TV a MP3/CD/DVD přehrávač.

Sunset Over Water Suite – 132 m2, apartmán nad křišťálově průzračnou vodou. Prostorná terasa se sprchou i koupelna s jacuzzi stejně jako šatna a minibar poblíž královské postele jsou Vám k dispozici. Samozřejmostí je LCD obrazovka se satelitní TV a MP3/CD/DVD přehrávač.

Snídaně, polopenze nebo plná penze. Snídaně formou bufetu. Při rezervaci polopenze navíc večeře formou výběru z menu. Při rezervaci plné penze navíc oběd formou výběru z menu. Při rezervaci polopenze nebo plné penze máte na výběr stravování ze šesti restaurací. Drink na uvítanou. V hotelu se nalézají tři špičkové restaurace podávající pokrmy maledivské, italské a mezinárodní kuchyně, stejně jako čerstvé ryby a plody moře.

Možnost balíčku All inclusive, který zahrnuje snídani formou bufetu, obědy a večeře formou výběru z menu a vybrané nealkoholické a alkoholické nápoje od 11:00 do 23:00 (čerstvé džudy, smoothie, kolové nápoje,káva, čaj, voda, pivo, koktejly, šumivá vína, bílá, růžová, červená vína). Minibar je doplňován jednou denně pouze nealkoholickými nápoji.

Možnost balíčku All inclusive PLUS, který zahrnuje snídani formou bufetu, obědy a večeře formou výběru z menu a vybrané nealkoholické a alkoholické nápoje  24 HODIN (čerstvé džudy, smoothie, kolové nápoje,káva, čaj, voda, pivo, koktejly, šumivá vína, bílá, růžová, červená vína). Minibar je doplňován jednou denně pouze nealkoholickými nápoji.

Hosté mají k dispozici nekonečné možnosti zábavy: od ideálních podmínek pro provozování vodních sportů včetně potápění a šnorchlování, přes výlety na okolní ostrovy či plavbu při západu slunce, rybaření, piknik na pláži, relaxaci v lázních, meditaci, plážovou jógu, školu vaření, po plavání v bazénu či laguně nebo plážový volejbal, badminton či tenis.

* Leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a poplatků
* Transfery v destinaci
* Počet nocí a stravování dle smlouvy o zájezdu
* 24/7 Služby česky hovořícího delegáta Čedoku na telefonu
* Pojištění dle zákona č. 159/1999 Sb.

Na místě se platí povinná turistická taxa cca 10 USD/ pokoj/ noc.
V případě transferu hydroplánem je nutné rezervovat přílety do 14:00.

Informace o regionu

Maledivy

Mapa

Detaily nabídky