phone pin mobile heart logo Flag of Belarus airplane
>Výsledky vyhledávání> > >

Hotel Flora

Výhody nabídky

  • V ceně přímý vstup z hotelu do termálního koupaliště
  • Rozsáhlé služby vlastního wellness centra
  • Klidné lázeňské prostředí uprostřed léčivých pramenů
  • Příjemná vinařská oblast Eger

Hotel Flora Kód: XHU2FLO

1 610PLN
Dorośli: 2 polopenze Čt 05.11 – Pá 06.11.20 (2 dny / 1 noc)
Itaka

Hotel Flora Kód: XHU2FLO Maďarsko \ Eger

Popis nabídky

Hotel Flora se nachází v lázeňském a historickém městě Eger, v jižním úbočí pohoří Bükk, 130km od Budapešti. Eger je znám nejen lázeňstvím, ale svými četnými památkami a kvalitním vínem. 
Hotel je umístěn vedle areálu termálních lázní, obklopen staletými stromy. Několik metrů od hotelu se nachází rekonstruované Turecké lázně.

Hosté hotelu mohou přejít z hotelové haly rovnou do areálu koupaliště. Recepce, výtah, restaurace. Hotelový wellness nabízí zážitkový a dětský bazén, vířivku, sauny, Kneipův chodník. Restaurace, turecká kavárna, bar, solná jeskyně, posilovna, kadeřník, pedikúra, manikúra, úschovna kol. Parkoviště za poplatek, zapůjčení županu za poplatek (cca 2 EUR/os./noc).

Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, s balkonem, příslušenství, fén, minibar, TV/sat., telefon, WiFi. Jednolůžkové pokoje jsou v podkroví a bez balkonu.

U některých hotelů platí vyšší ceny u termínů velikonoc, Formule 1 a svátků (ceny v katalogu informační - upřesnění u prodejce).

Polopenze - snídaně a večeře formou bufetu.

Zdejší termální pramen je vhodný pro léčbu bolestí pohybového ústrojí a revmatických chorob, dále vegetativních problémů nervové soustavy. Hotelové wellness, sauny a jiné možnosti odpočinku. Pěší turistika - proslulé vinařské údolí se spoustou vinných sklípků a gastronomických nabídek.

Příplatek na klimatizaci 12,- EUR/pokoj/noc - platí se na místě, ale nutno vyžádat.
Parkování na uzavřeném parkovišti, cca 4,- EUR/noc/vůz 
Pes EUR cca 23,-/noc, na vyžádání
Dítě do 3 let zdarma.

Informace o regionu

Maďarsko — Eger

Mapa
Fakultativní výlety

Detaily nabídky