phone pin mobile heart logo Flag of Belarus airplane
>Výsledky vyhledávání>

Hotel Adventor (Greenfield Hotel)

Výhody nabídky

  • Spojení relaxace se sportem
  • Vhodné i pro náročnější klienty
  • Vyhlášená gurmánská hotelová kuchyně
  • Ajurvédské a thajské masáže a moderní zázemí pro aktivní odpočinek

Hotel Adventor (Greenfield Hotel) Kód: XHU2GRE

3 920PLN
Dorośli: 2 all inclusive soft Pá 22.01 – Ne 24.01.21
Itaka

Hotel Adventor (Greenfield Hotel) Kód: XHU2GRE Maďarsko / Bük

Popis nabídky

Moderní luxusní hotel se nachází na okraji lázeňského města, uprostřed poklidné zeleně. Sousedí s mezinárodním 18 jamkovým/72 parové mistrovským golfovým hřištěm.

Wellness: k Birdland Spa o rozloze 3500 m2 patří vnitřní a vekovní bazén s atrakcemi, plavecký bazén, 2 termální bazény, dětské brouzdaliště, několik druhů saun, parní a bylinná komora, solná jeskyně, turecká lázeň, tepidárium, fitness a další sportovní aktivity (Nordic Walking, aerobic, fitness, aqua-fitness, pilates).
Recepce, restaurace s terasou s výhledem na golfové parkoviště, piano bar. Sluneční terasa a zahrada, hlídané parkoviště u hotelu, WiFi. Pro děti venkovní dětské hřiště.

Dvoulůžkové pokoje jsou elegantně zařízené s vlastním příslušenstvím - TV/sat., radio, minibar, trezor, vysoušeč vlasů, rychlovarná konvice, připojení na internet zdarma. Většina pokojů má balkon.
Za poplatek pokoje s výhledem na golfové hřiště. Zapůjčení županu.

U některých hotelů platí vyšší ceny u termínů velikonoc, Formule 1 a svátků (ceny v katalogu informační - upřesnění u prodejce).

Bohatá polopenze s nápoji.
Bar Piano vás zve k odpočinku a nabízí široký výběr čajů, kávové a čokoládové speciality, exkluzivní vína, stejně jako vitaminové a mléčné koktejly.

Bükfürdő je známé především díky léčebným lázním, překrásné prostředí láká ale k pěším túrám na křišťálově čistém vzduchu v pohoří Kőszeg nebo v krajině kolem obce Velem. Obec je také místem konání různých akcí na vysoké úrovni: farmářské trhy, Dny zdraví a vína, koncerty nebo adventní trhy jsou příležitostí k příjemným zážitkům.

Čtyřhvězdičkový Greenfield Golf & Spa Resort typu Superior nabízí 6 bazénů, 8 saun, 18jamkové/72parové mistrovské golfové hřiště, stolní tenis, kulečník. Možnost pronajmutí kol.

Dítě do 9 let zdarma.

Hotelové golfové hřiště v r. 2019 renovované, mělo částečné omezení provozu. V případě zájmu o golf je nutná rezervace a platba poplatku:
- pondělí - pátek 8 EUR
- sobota - neděle 11 EUR

Informace o regionu

Maďarsko — Bük

Mapa
Fakultativní výlety

Detaily nabídky