phone pin mobile heart logo Flag of Belarus airplane
> >Výsledky vyhledávání> > >

Aquaworld Resort Budapest

Výhody nabídky

  • Luxusní dovolená, široké sportovní zázemí
  • Ideální pro rodiny s dětmi
  • Úžasná poloha hotelu v centru i v zeleni
  • Bohatě vybavené spa a bazén na surfování

Aquaworld Resort Budapest Kód: XHU2AQR

4 160PLN
Dorośli: 2 polopenze Út 23.11 – Čt 25.11.21
Itaka

Aquaworld Resort Budapest Kód: XHU2AQR Maďarsko / Budapešť

Popis nabídky

Budapešť

Hotel otevřený na podzim roku 2008 se nachází v severní části Budapešti, ve čtvrti plné zeleně a přitom v blízkosti v centra města. Svým otevřením se stává největším hotelem s největším množstvím bazénů ve střední Evropě.

Celý areál se skládá ze dvou částí - Aquaworld Budapešť s dobrodružným vodním parkem a hotelová části s vlastními lázněmi. Recepce, restaurace, bar, WiFi, parkoviště u hotelu.

Dohromady to je celkem 21 bazénů (vodní plocha o celkové rozloze více než 3300 m2). Zvláštností je bazén, na kterém se dá surfovat. Pro návštěvníky je zde k dispozici několik restaurací, barů, kaváren, zábavných center, wellness, fitness, skluzavky, tobogán, konferenční centrum. 

Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou komfortně a elegantně zařízeny. Příslušenství - TV, klimatizace, trezor, internet, župan. V případě větších dětí je možné vyžádat rodinný apartmán.

U některých hotelů platí vyšší ceny u termínů velikonoc, Formule 1 a svátků (ceny v katalogu informační - upřesnění u prodejce).

Bufetová polopenze. Uvítací přípitek.

Relaxace a sport v celém areálu Aquaparku. Fitness, 2 kurty na squash, stolní tenis, venkovní tenisové kurty. Svět sauny – bio sauna, parní kabina, aroma a finská sauna, turecké lázně, tepidárium, Kneippův bazén. Masáže, kosmetika, kadeřník, solárium, manikúra, pedikúra. Skokanská věž, vířivky, bazén s vlnobitím, 11 skluzavek, včetně dětských, horská řeka.

Možný pobyt se psem.
Za výhodné ceny je možné zajistit i jiné hotely v Budapešti.

Informace o regionu

Maďarsko — Budapešť

Mapa
Fakultativní výlety

Detaily nabídky