phone pin mobile heart logo Flag of Belarus airplane
> >Výsledky vyhledávání> > >

Radisson Beach Resort

Výhody nabídky

  • nově postavený hotel
  • vhodný i pro náročnější klientelu
  • moderní a příjemné prostředí

Radisson Beach Resort Kód: ACYLCADC16

15 469PLN
Dorośli: 2 polopenze Ne 15.12 – St 18.12.24
Itaka

Radisson Beach Resort Kód: ACYLCADC16 Kypr / Larnaka

Popis nabídky

Oroklini

Hotel se nachází na pobřeží Larnackého zálivu v oblasti Oroklini. Cca 15 km od letiště a cca 7 km od centra Larnaky. Zastávka místní veřejné dopravy (autobus) přímo u hotelu. V okolí hotelu bistra a obchod se základními potravinami a suvenýry.

Přímo u hotelu oblázkové pobřeží; přístup přes pobřežní promenádu. Na travnaté ploše u hotelu pro hosty lehátka a slunečníky zdarma. Veřejná písčito-oblázková pláž cca 50 m od hotelu. Vstup do vody pozvolný.

1 hlavní budova, 2 vedlejší budovy, celkem 202 pokojů. Lobby s recepcí, 4 restaurace a bary, konferenční prostor. K venkovnímu vybavení náleží bazén, dětský bazén, sluneční terasa. Lehátka a slunečníky u bazénů zdarma.

Pokoj standard - Velikost cca 20 m², pro max. 2 osoby. Vybaven TV/sat., telefonem, trezorem, klimatizací, setem na přípravu kávy / čaje, minibarem (za poplatek dle spotřeby). Vlastní příslušenství (WC, vana nebo sprchový kout, vysoušeč vlasů). Balkon. Za příplatek výhled na moře. Umístění v hlavní budově v 1. - 3. patře.

Pokoj superior - Velikost cca 30 m², standardně pro 2 osoby, možnost 1 přistýlky. Stejné vybavení jako pokoj standard. Umístění v hlavní budově ve 4. - 8. patře.

Suite standard s výhledem do zahrady - Velikost cca 50 m², možnost přistýlky formou rozkládací pohovky. Stejné vybavení jako pokoj standard. Umístění ve vedlejší budově při bazénu.

Polopenze.
Plná penze.
Přesný rozpis časů servírování a zahrnutých jídel obdrží klienti při check-inu v hotelu.

* Leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a poplatků
* Transfery v destinaci
* Počet nocí a stravování dle smlouvy o zájezdu
* 24/7 Služby česky hovořícího delegáta Čedoku na telefonu
* Pojištění dle zákona č. 159/1999 Sb.

Využití některých zařízení a aktivit může být zpoplatněno navíc.
Některé služby jsou závislé na ročním období a na místních klimatických podmínkách.
Na místě může být splatná místní pobytová taxa. Hradí se na hotelu při příjezdu a její výše se může měnit dle aktuálních nařízení místních autorit.

Informace o regionu

Kypr — Larnaka

Mapa

Detaily nabídky