phone pin mobile heart logo Flag of Belarus airplane
> >Výsledky vyhledávání> > >

Hotel Flamingo Beach

Výhody nabídky

  • Písčitá pláž v docházkové vzdálenosti 100 m
  • Rodinné pokoje
  • V blízkosti centra Larnaky

Hotel Flamingo Beach Kód: AMTSCY1Z84

11 359PLN
Dorośli: 2 snídaně Po 13.05 – Čt 16.05.24
Itaka

Hotel Flamingo Beach Kód: AMTSCY1Z84 Kypr / Larnaka

Popis nabídky

Larnaka

Hotel se nachází cca 2 km od centra Larnaky poblíž zdejšího slaného jezera (cca 500 m od hotelu). Letiště Larnaka je vzdáleno cca 2 km od hotelu.

Veřejná písčitá pláž s pozvolný vstupem do moře, oceněna certifikátem Modrá vlajka se nachází cca 100 m od hotelu (přes ulici). Slunečníky a lehátka za poplatek.

Tříhvězdičkový, rekonstruovaný a dobře udržovaný hotel postavený v roce 1995 má 64 standardních pokojů, 2 budovy (budova 1 - standardní pokoje, budova 2 - rodinné pokoje), lobby, 24h. recepce, 2 restaurace a 2 bary; terasa s výhledem na moře, zahrada. Za poplatek: bezdrátové připojení k internetu na recepci (cca 4 EUR/hod.), room service, trezor na recepci, kadeřnictví, au-pair.

Standartní dvoulůžkový pokoj: 2-os. (možnost 1 přistýlky), v části Flamingo Beach, cca 20 m² velký, klimatizace (v létě), vlastní koupelna (vana nebo sprchový kout, WC, fén), TV-sat, telefon; za poplatek: bezdrátové připojení k internetu (cca 4 EUR/hod.), trezor (cca 14 EUR/týden); zdarma baby-cot (nutno objednat předem).
Superior: prostornější, má stejné vybavení jako standartní dvoulůžkový pokoj. Za příplatek.
Deluxe: stejné vybavení jako standartní dvoulůžkový pokoj. Za příplatek.

Snídaně jsou podávány formou bufetu.
Možnost za poplatek: polopenze, plné penze, nebo programu all inclusive. 
Program all inclusive zahrnuje snídaně (7-10 h), oběd (13-14 h), večeře (19-21 h), během oběda nápoj a kopeček zmrzliny nebo zákusek jako dezert, místní alkoholické a nealkoholické nápoje 11-23 h (vč. vína, kávy, čaje, vody). Čerstvé džusy a importované alkoholické nápoje za poplatek. V den odjezdu končí služby 11.30 h.

Vodní sporty na pláži za poplatek.

* Leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a poplatků
* transfery v destinaci
* Počet nocí a stravování dle smlouvy o zájezdu
* 24/7 Služby česky hovořícího delegáta Čedoku na telefonu
* Pojištění dle zákona č. 159/1999 Sb.

Využití některých zařízení a aktivit může být zpoplatněno navíc. Některé služby jsou závislé na ročním období a na místních klimatických podmínkách.
Na místě může být splatná místní pobytová taxa. Hradí se na hotelu při příjezdu a její výše se může měnit dle aktuálních nařízení místních autorit.

Informace o regionu

Kypr — Larnaka

Mapa

Detaily nabídky