phone pin mobile heart logo Flag of Belarus airplane
> >Výsledky vyhledávání> >

The Westin Golf Resort & Spa Playa Conchal

Výhody nabídky

 • Luxusní all inclusive resort pro náročné 
 • přímo na pláži Playa Conchal
 • rodinná dovolená
 • sportovní vyžití včetně golfu přímo v resortu
 • libovolná délka pobytu

The Westin Golf Resort & Spa Playa Conchal Kód: LIR2WES

66 900PLN
Dorośli: 2 all inclusive St 15.12 – Čt 23.12.21
Itaka

The Westin Golf Resort & Spa Playa Conchal Kód: LIR2WES Kostarika

Popis nabídky

UPlaya Conchal 

Luxusní hotel se nachází na pláži v klidné oblasti přímo na vyhlášené pláži Playa Conchal na severopacifické riviéře. Mezinárodní letiště Daniel Oduber Quirós v Liberii je vzdáleno 1 hodinu jízdy od resortu. LetoviskoTamarindo se nachází 15 minut jízdy od resortu.


Jedna z nejkrásnějších pláží Kostariky s jemným bílým pískem se nachází přímo u hotelu.

K vybavení resortu patří 8 restaurací, které nabízejí kontinentální, latinskoamerickou, asijskou a italskou kuchyni, 3 bary, 2 venkovní bazény, fitness, lázně, sauna, dětský klub, hlídání dětí, obchodní centrum, tenisové kurty a golfové hřiště. Část hotelu je vyhrazena pouze pro dospělé klienty.

Pokoje "Deluxe Junior Suite" mají 2 manželské postele a 1 pohovku. Velikost pokoje 50 m2, maximální obsazenost 3 dospělé osoby a 1 dítě do 12 let.
K vybavení pokojů patří klimatizace, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, kávovar, minibar, TV, rádio, telefon, trezor, balkon.
Za příplatek možnost ubytování v pokojích Royal Beach Club, vyhrazeno pouze pro dospělé osoby,  hosté mají přístup do Royal Beach Club salonku a též do Royal Beach Club Pool.

All inclusive program, který zahrnuje snídaně, obědy a večeře formou bufetu. Celodenní občerstvení.

Hosté mohou využít 4 tenisové kurty, 18ti jamkové golfové hřiště, možnost vodních sportů (potápění, plachtění, windsurfing), rybaření, animační programy v rámci all inclusive. Z hotelu je možné podnikat atraktivní výlety do okolních národních parků.

* leteckou přepravu v turistické třídě včetně tax a příplatků
* transfery v cíli zájezdu
* 7/10 noclehů
* stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu
* asistenci anglicky hovořícího zástupce místního partnera

Informace o regionu

Kostarika

Mapa
Fakultativní výlety

Výlety v češtině od našich delegátů dostupné na místě

KOSTARIKA

KOSTARIKA V KOSTCE / 5 nocí

Poznávací program – vhodné pro kombinaci s následným pobytem u moře ve zvoleném hotelu
Pětidenní putování Kostarikou je ideální volbou pro ty, kteří zemi navštěvují poprvé a nabízí nejzajímavější a nejoblíbenější místa v zemi, kde můžete poznat krásnou přírodu, fascinující kulturu a srdečné a úžasné lidi! Vaše dovolená v Kostarice začne nocí v San José, hlavním městě a kulturním centru země, které se nachází v Centrálním údolí na úrovni moře, jež ho celoročně obdařuje teplotami podobnými jaru. Druhou destinací bude Tortuguero, které je dostupné pouze lodí nebo malým letadlem. Tortuguero, skutečný ekoturistický ráj uprostřed tropického deštného pralesa, poskytne panoramatický pohled na karibskou část země s klikatými vodními cestami a bohatou flórou a faunou. Vaší další zastávkou bude sopka Arenal, jedna z deseti nejaktivnějších sopek na světě a fascinující přírodní zázrak, který pravidelně udivuje diváky svým velkolepým kuželovitým tvarem.

TO NEJ Z KOSTARIKY / 4 noci

Poznávací program – vhodné pro kombinaci s následným pobytem u moře ve zvoleném hotelu
Užijete si to nejlepší z Kostariky! Jako první můžete spatřit jednu z největších přírodních atrakcí země, impozantní sopku Arenal s téměř dokonalým kuželovitým tvarem. Vychutnejte si visuté mosty, systém stezek ponořených do deštného pralesa, kde najdete 16 visutých mostů, a také budete nadšeni u horkých pramenů Tabacon, kde najdete několik bazénů, které protékají řekou Tabacon a jsou vyhřívány přímo ze sopečných žil sopky Arenal. Poté bude čas na prohlídku Monteverde Cloud Forest, oblasti s velkým bohatstvím, kde je známo 3 021 druhů, z toho 755 druhů stromů, kromě toho je považována za místo na planetě s největší rozmanitostí orchidejí, více než 500 druhů, z nichž je 34 endemitů, což dělá z Monteverde ráj pro milovníky přírody. Kromě toho je ideálním místem pro pozorování ptáků, z nichž nejznámější je krásný quetzal. Nakonec budete pokračovat v cestě na krásné pobřeží Guanacaste, v kostarickém severním Pacifiku, kde jsou pláže známé pro svou skvělou kombinaci s džunglí, ideální k užívání si přírody a teplé vody.

EXOTICKÁ KOSTARIKA / 10 nocí

Poznávací program – vhodné pro kombinaci s následným pobytem u moře ve zvoleném hotelu
Kostarika je rozhodně exotickou zemí, která vám nabízí velkou rozmanitost přírody. S tímto programem navštívíte severní pláně, kde vás přivítá impozantní sopka Arenal se svým majestátním, téměř dokonalým sopečným kuželem. Kromě toho vás potěší horké prameny Tabacon, kde najdete několik bazénů, které protékají řekou Tabacon a jsou vyhřívány přímo ze sopečných žil sopky Arenal. Další zastávkou bude Monteverde. Jedná se o velmi bohatou oblast, kde je známo 3 021 druhů živočichů. Včetně 755 druhů stromů, kromě toho je považováno za místo na planetě s největší rozmanitostí orchidejí. Více než 500 druhů, z toho 34 endemitů. Bezpochyby ráj pro milovníky přírody a v noci uvidíte, že se v mračném pralese probouzí nový svět, který nabízí jedinečný zážitek z kontaktu s přírodou. Poté navštívíte Manuel Antonio, ráj, kde se mísí krásné pláže s bílým pískem s džunglí a deštným pralesem plným divoké zvěře. Národní park Manuel Antonio je časopisem Forbes uznán jako jeden z dvanácti nejkrásnějších národních parků na světě. Nakonec si užijete pobyt v jedinečném místě na celém světě, v okolí národního parku Corcovado, tato oblast v jižním Pacifiku Kostariky je v současnosti nazývána „Poslední hranicí“ nebo „pupkem života“, jak ji popsal National Geographic jako „biologicky nejintenzivnější místo na Zemi“. V této oblasti žije 350 druhů ptáků, 150 druhů savců, přes 100 druhů plazů a obojživelníků, asi 5 500 druhů hmyzu a 500 druhů stromů. Pobyt v této oblasti vám umožní hlubší kontakt s přírodou, a to zejména těm, kteří hledají jedinečnou a ekologickou dovolenou.

Detaily nabídky

 • Vlastní doprava
Cena za osobu: 66 900 Celkem Podrobnosti o ceně 133 800
 • Promocja

Zákaznická linka

 • callcenter.tel_pl
 • 296 184 910
 • pondělí–neděle: 8:00 - 18:00 / 7

Sdílet

Facebook

Proč s námi?

 1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
 2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter