phone pin mobile heart logo Flag of Belarus airplane
> >Výsledky vyhledávání> >

Hotel Occidental Tamarindo

Výhody nabídky

 • přímo na pláži Playa Langosta
 • all inclusive
 • rodinná dovolená
 • sportovní vyžití
 • libovolná delka pobytu

Hotel Occidental Tamarindo Kód: LIR2TAM

PLN
Itaka

Hotel Occidental Tamarindo Kód: LIR2TAM Kostarika

Popis nabídky

Tamarindo

Hotel se nachází v severozápadní části Kostariky, pouhé 2 km od centra města Tamarindo a v blízkosti národního parku Las Baulas.

Krásná pláž Langosta s bílým pískem a tyrkysově modrou vodou přímo u hotelu.

V hotelu je k dispozici recepce s lobby, kavárna s bistrem, restaurace s terasou, bazén a dětský bazén, sauna, turecká lázeň, salon krásy a různé animační programy.

Pokoj "Superior" má 1 velkou manželskou postel nebo 2 manželské postele. Velikost pokoje 32 m2, pokoj je vhodný i pro rodinu s dětmi.
Všechny pokoje jsou klimatizované a mají TV s plochou obrazovkou, minibar a kávovar.
Maximální obsazenost pokoje 3 dospělé osoby + 1 dítě do 11 let.

All inclusive program zahrnuje: nápoj na uvítanou, snídaně, obědy a večeře formou bufetu, nealkoholické nápoje, víno a pivo místní výroby.

Hotel nabízí mnoho sportovních aktivit. Součástí areálu jsou také tenisové kurty a volejbalové hřiště. Milovníci vodních sportů mají na výběr z mnoha aktivit, např. vodní lyžování, windsurfing, jízda na banánovém člunu, jízda na katamaránu, kajaku, šnorchlování, potápění. V hotelu je k dispozici fitness centrum, stolní tenis, kulečník, šipky, wellness centrum s vířivkou, saunou a nabídkou masáží a procedur.

* leteckou přepravu v turistické třídě včetně tax a příplatků
* transfery v cíli zájezdu
* 7/10 noclehů
* stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu
* asistenci anglicky hovořícího zástupce místního partnera
* virtuální český delegát
* pojištění dle zák. č. 159/1999 Sb.

Informace o regionu

Kostarika

Mapa
Fakultativní výlety

Výlety v češtině od našich delegátů dostupné na místě

KOSTARIKA

KOSTARIKA V KOSTCE / 5 nocí

Poznávací program – vhodné pro kombinaci s následným pobytem u moře ve zvoleném hotelu
Pětidenní putování Kostarikou je ideální volbou pro ty, kteří zemi navštěvují poprvé a nabízí nejzajímavější a nejoblíbenější místa v zemi, kde můžete poznat krásnou přírodu, fascinující kulturu a srdečné a úžasné lidi! Vaše dovolená v Kostarice začne nocí v San José, hlavním městě a kulturním centru země, které se nachází v Centrálním údolí na úrovni moře, jež ho celoročně obdařuje teplotami podobnými jaru. Druhou destinací bude Tortuguero, které je dostupné pouze lodí nebo malým letadlem. Tortuguero, skutečný ekoturistický ráj uprostřed tropického deštného pralesa, poskytne panoramatický pohled na karibskou část země s klikatými vodními cestami a bohatou flórou a faunou. Vaší další zastávkou bude sopka Arenal, jedna z deseti nejaktivnějších sopek na světě a fascinující přírodní zázrak, který pravidelně udivuje diváky svým velkolepým kuželovitým tvarem.

 • Výlet možný pouze v angličtině

TO NEJ Z KOSTARIKY / 4 noci

Poznávací program – vhodné pro kombinaci s následným pobytem u moře ve zvoleném hotelu
Užijete si to nejlepší z Kostariky! Jako první můžete spatřit jednu z největších přírodních atrakcí země, impozantní sopku Arenal s téměř dokonalým kuželovitým tvarem. Vychutnejte si visuté mosty, systém stezek ponořených do deštného pralesa, kde najdete 16 visutých mostů, a také budete nadšeni u horkých pramenů Tabacon, kde najdete několik bazénů, které protékají řekou Tabacon a jsou vyhřívány přímo ze sopečných žil sopky Arenal. Poté bude čas na prohlídku Monteverde Cloud Forest, oblasti s velkým bohatstvím, kde je známo 3 021 druhů, z toho 755 druhů stromů, kromě toho je považována za místo na planetě s největší rozmanitostí orchidejí, více než 500 druhů, z nichž je 34 endemitů, což dělá z Monteverde ráj pro milovníky přírody. Kromě toho je ideálním místem pro pozorování ptáků, z nichž nejznámější je krásný quetzal. Nakonec budete pokračovat v cestě na krásné pobřeží Guanacaste, v kostarickém severním Pacifiku, kde jsou pláže známé pro svou skvělou kombinaci s džunglí, ideální k užívání si přírody a teplé vody.

 • Výlet možný pouze v angličtině

EXOTICKÁ KOSTARIKA / 10 nocí

Poznávací program – vhodné pro kombinaci s následným pobytem u moře ve zvoleném hotelu
Kostarika je rozhodně exotickou zemí, která vám nabízí velkou rozmanitost přírody. S tímto programem navštívíte severní pláně, kde vás přivítá impozantní sopka Arenal se svým majestátním, téměř dokonalým sopečným kuželem. Kromě toho vás potěší horké prameny Tabacon, kde najdete několik bazénů, které protékají řekou Tabacon a jsou vyhřívány přímo ze sopečných žil sopky Arenal. Další zastávkou bude Monteverde. Jedná se o velmi bohatou oblast, kde je známo 3 021 druhů živočichů. Včetně 755 druhů stromů, kromě toho je považováno za místo na planetě s největší rozmanitostí orchidejí. Více než 500 druhů, z toho 34 endemitů. Bezpochyby ráj pro milovníky přírody a v noci uvidíte, že se v mračném pralese probouzí nový svět, který nabízí jedinečný zážitek z kontaktu s přírodou. Poté navštívíte Manuel Antonio, ráj, kde se mísí krásné pláže s bílým pískem s džunglí a deštným pralesem plným divoké zvěře. Národní park Manuel Antonio je časopisem Forbes uznán jako jeden z dvanácti nejkrásnějších národních parků na světě. Nakonec si užijete pobyt v jedinečném místě na celém světě, v okolí národního parku Corcovado, tato oblast v jižním Pacifiku Kostariky je v současnosti nazývána „Poslední hranicí“ nebo „pupkem života“, jak ji popsal National Geographic jako „biologicky nejintenzivnější místo na Zemi“. V této oblasti žije 350 druhů ptáků, 150 druhů savců, přes 100 druhů plazů a obojživelníků, asi 5 500 druhů hmyzu a 500 druhů stromů. Pobyt v této oblasti vám umožní hlubší kontakt s přírodou, a to zejména těm, kteří hledají jedinečnou a ekologickou dovolenou.

 • Výlet možný pouze v angličtině

V současné době není k dispozici

Zákaznická linka

 • callcenter.tel_pl
 • 296 184 910
 • pondělí–neděle: 8:00 - 21:00 / 7

Sdílet

Facebook

Proč s námi?

 1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
 2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter