Aparthotel The Morromar
Aparthotel The Morromar
Výhody nabídky
- v blízkosti krásné pláže
- renovované apartmány
- bohatá nabídka sportovních aktivit
- vhodné pro páry i rodiny s dětmi
Aparthotel The Morromar Kód: ACE2MOR
Puerto del Carmen
Hotel se nachází v atraktivním středisku Puerto del Carmen v jihovýchodní části ostrova, samotné centrum Puerto del Carmen je vzdálené cca 3 kilometry od hotelu. Nejbližší nákupní centrum cca 300 m, cca 25 km od národního parku Timanfaya, cca 15 km od golfového hřiště; cca 3 km od letiště v Arrecife; autobusová zastávka cca 350 m od hotelu (cca 2 EUR/Arrecife).
Písčito oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází cca 300 m od hotelu, lehátka a slunečníky za poplatek (cca 12 EUR/za set).
Hotelový komplex s řadovou zástavbou tradičních bílých domků s apartmány, v pěkné udržované zahradě, je vybaven samostatnou recepcí s lobby 24 hod., hlavní restaurací (k dispozici židličky pro děti, vegetariánské menu), bar u recepce, snack bar u bazénu, minimarket, směnárna na recepci; WiFi za poplatek (cca 2 EUR/hod., cca 20 EUR/týden.); za poplatek prádelna a půjčovna aut a kol. V areálu je členitý bazén s vyhrazenou částí pro děti, lehátka a slunečníky zdarma. Je zde víceúrovňový terén - nedoporučujeme pro osoby s omezenou schopností pohybu.
Apartmán pro 2 osoby s možností až dvou přistýlek (rozkládací pohovka pro 1 dospělou osobu nebo 2 děti do 13 let), cca 44 m², je vybaven koupelnou (WC, vana se sprchou, fén), obývacím pokojem s kuchyňským koutem a ložnicí oddělenou dveřmi, SAT/TV, telefonem, ledničkou; za poplatek WiFi (cca 2 EUR/hod., cca 20 EUR/týden) a trezor (cca 12 EUR/týden, záloha na klíč 6 EUR); s balkonem nebo terasou.
Dětská postýlka pro děti do 2 let na vyžádání a zdarma.
All inclusive formou bufetu, který mj. zahrnuje snídaně (7.30-10.30), pozdní snídaně (11.00-12.00), obědy (13.00-15.00), večeře (v zimním období: 18.30-21.30, v letním: 19.30-22.30), snack (12.00-17.00), nealkoholické nápoje a místní alkoholické nápoje v barech (10.30-23.00); nutno nosit náramek all inclusive.
Víceúčelové sportovní hřiště, stolní tenis, herna; herna pro děti a dětské hřiště, miniclub (4-12 let), animační programy pro děti a dospělé 6 dní v týdnu; sportovně-rekreační aktivity; za poplatek kulečník, tenisový kurt (cca 18 EUR/90 min.), posilovna (cca 5 EUR/den).
* leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a příplatků
* transfery v cíli zájezdů
* 7/14 noclehů - dle smlouvy o zájezdu
* stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu
* služby česky mluvícího delegáta
* pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.
Více úrovňový terén - nedoporučujeme pro osoby s omezenou schopností pohybu.
Kanárské ostrovy — Lanzarote
Zákazníci oceňují m. j.:
- Servis
- Pláž v oblasti
- Poloha hotelu
Žádný popis
Žádný popis
Žádný popis
Žádný popis
Žádný popis
Žádný popis
Žádný popis
Žádný popis
Doporučoval bych plánovat odjezdy z hotelu na letiště o 20 minut dřív. Nyní i loni na Fuerteventuře přijel autobus Čedoku na letiště poslední a vaši klienti pak stojí nejdelší frontu na (...)
Doporučoval bych plánovat odjezdy z hotelu na letiště o 20 minut dřív. Nyní i loni na Fuerteventuře přijel autobus Čedoku na letiště poslední a vaši klienti pak stojí nejdelší frontu na odbavení, zatímco od Fischera jsou klienti vepředu a stráví ve frontě jen chvíli a můžou si vybrat v letadle lepší místa. Toto je jediný bod ke zlepšení.
Positiva: absolutne vyborna kuchyne, nadbytek jidla i piti formou al inclusive. Velmi mily a ochotny hotelovy personal, cistota bazenu a celeho arealu Negativa: Pri objednani hoetlu nebylo (...)
Positiva: absolutne vyborna kuchyne, nadbytek jidla i piti formou al inclusive. Velmi mily a ochotny hotelovy personal, cistota bazenu a celeho arealu Negativa: Pri objednani hoetlu nebylo uvedeno, ze jsou pokoje bez klimatizace. Nefunkcni dvere v loznici. Na lezouci hmyz(mravenci, svabi,) jsme nebyli upozorneni, delegtka pri uvodni schuzce se zajimala pouze o prodej fakultativnich vyletu, ani naznakem se nezajimala o to, jak jsou hoste s ubytovanim a sluzbami spokojeni Celkove ale hodnotime pobyt positivne. Pavlina
Personál milý a ochotný, stravování moc dobré, jen džusy nejsou džusy, ale chemický koktejl. Pokoj, byl pěkný , ne úplně nový, ale čistý. Bohužel poloha pokoje u silnice, kde stavěly autobusy do (...)
Personál milý a ochotný, stravování moc dobré, jen džusy nejsou džusy, ale chemický koktejl. Pokoj, byl pěkný , ne úplně nový, ale čistý. Bohužel poloha pokoje u silnice, kde stavěly autobusy do hotelu, snad každé ráno kolem 6. popeláři. Animace každý večer dětská diskotéka, stále stejná hudba.... 1. vystoupení akrobatů pěkné. Animace během dne jsme nevyužili, raději než u bazénu jsme byli u moře. Krásná, čistá, prostorná pláž, čisté moře. Velmi kladně hodnotím čistotu v hotelu. Lokalita - klidná část- Matagorda, obchůdky, restaurace ..... za větší zábavou je třeba do Puerta del Carmen cca 5 km (taxi 7Euro) nebo bus 1,4 Euro / osoba Speciální díky patří paní delegátce Kateřině, která je milá, ochotná a poradí co, kde, jak...... Ještě jednou díky Kateřino :-).
Žádný popis
Žádný popis
Nádherná dovolená koncem června. Hotel Morromar má sice jen 3 hvězdy, ale je to tak na 5.Vůbec nevadilo, že na pokoji není klimatizace, jelikož na Lanzarote příjemně fouká. K moři je to asi cca (...)
Nádherná dovolená koncem června. Hotel Morromar má sice jen 3 hvězdy, ale je to tak na 5.Vůbec nevadilo, že na pokoji není klimatizace, jelikož na Lanzarote příjemně fouká. K moři je to asi cca 500m, ale pěkná procházka a lítají vám nad hlavou papoušci. Super promenáda, kde si půjčíte bike-drožku a projedete si tak pobřeží. Je to fajn i pro malé děti, píseček na pláži a pozvolný vstup. Jinak je tam bezpečno a díky za místní policii, která pravidelně po pláži jezdí - dovezli nám ztracený mobil. Místní domorodec ho našel a donesl na stanici, tak se tu nekrade :-) Všechno bylo dobře zorganizované a doporučuji výlet Grand Tour Lanzarote, kde nás úplně nejvíc fascinovaly vinice v sopečné půdě. Super je také podívat se pod vodu, dali jsme výlet ponorkou na potopené vraky (je to i pro malé děti) a stojí to za to.
+ Skvělé stravování a celé all inclusive + tenis zdarma + hezký bazén, lehátka a slunečníky zdarma + milý personál hotelu + delegátka mluví srozumitelně a je milá + celodenní výlet po (...)
+ Skvělé stravování a celé all inclusive + tenis zdarma + hezký bazén, lehátka a slunečníky zdarma + milý personál hotelu + delegátka mluví srozumitelně a je milá + celodenní výlet po Lanzarote - sopky, jeskyně, vinice, Aloe + poměr cena/výkon + všechny potřebné informace jsme měli dopředu = korektní jednání - chybí klima na pokoji - poměrně dlouhý let bez občerstvení v ceně - chybí vlastní hotelová pláž = lehátka a slunečníky na pláži za poplatek - výlet Trhy + La Graciosa = čistý turismus bez přidané hodnoty Zhodnocení: užili jsme si to, pozitiva převádala, jeli bysme znovu a pobyt doporučujeme.
Žádný popis
Žádný popis
Žádný popis
Žádný popis
Žádný popis
Žádný popis
Dobrý dne , s doporučením CK Čedok - a následně s výběrem zájezdu a službami v hotelu vyjadřuji spokojenost, slabší místa jsou jen dle mého animační programy a stravování. Nabídka (...)
Dobrý dne , s doporučením CK Čedok - a následně s výběrem zájezdu a službami v hotelu vyjadřuji spokojenost, slabší místa jsou jen dle mého animační programy a stravování. Nabídka jídel stále se opakující , a úroveň a chuť pokrmů rozhodně nebyla žádným kulinářským zázrakem ( ale nejedeme na dovolenou kvůli stravování ) , větším problém pro nás byl špatně umyté talíře i příbory , bylo nutné před použitím nádobí kontrolovat , a najít čistý talíř bylo někdy otázka i několika pokusů - toto by rozhodně kvalitní hotel neměl připustit.. Chci zejména poděkovat vašim kolegům na pobočce v Praze 1 - konkrétně p. Ďurákové za velmi vstřícný přístup ohledně zprostředkování našich nestandardních požadavků souvisejících s vycestováním mé dcery s vážnou zdravotní komplikací . děkuji , a jsem s pozdravem Palusková
Žádný popis
Žádný popis
Byla to krásná dovolená a s partnerem jsme si jí moc užili.Rádi se na Lanzarote opět vratíme.
Byla to krásná dovolená a s partnerem jsme si jí moc užili.Rádi se na Lanzarote opět vratíme.
vše bylo podle našich představ, akorát jsme měli smůlu na hodně větrný týden, což bylo dost nepříjemné a proto se asi už na Lanzarote vracet nebudeme, zůstaneme věrni našemu oblíbenému Tenerife
vše bylo podle našich představ, akorát jsme měli smůlu na hodně větrný týden, což bylo dost nepříjemné a proto se asi už na Lanzarote vracet nebudeme, zůstaneme věrni našemu oblíbenému Tenerife
Bylo to prima
Bylo to prima
Naprostá spokojenost. Ochotný personál, každý den úklid, včetně čistých ručníků a osušek .Jídlo výborné a dostatek všeho během celého výdeje.
Naprostá spokojenost. Ochotný personál, každý den úklid, včetně čistých ručníků a osušek .Jídlo výborné a dostatek všeho během celého výdeje.
Byli jsme velmi spokojení.
Byli jsme velmi spokojení.