Itálie, Severní Jadran, Lignano

Villaggio Los Nidos

Itálie, Severní Jadran, Lignano

Villaggio Los Nidos

    Nabídka vyprodána. Podívejte se na podobné nabídky.

    Podívejte se

    Proč si vybrat tento hotel

    • zábavný park a aquapark
    • residence s bazénem

    Informace o nabídce

    Cena zahrnuje

    * 7 noclehů * stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu * pojištění dle zák. č. 159/99 Sb. * delegátské služby * spotřeba energií (plynu, vody, elektřiny)

    Tipy pro správnou volbu

    - zábavný park a aquapark - residence s bazénem

    Středisko

    Lignano - Sabbiadoro

    Sport a zábava

    Vodní sporty na pláži, možnost návštěvy Aquaparku Lignano či zábavného parku Gulliverlandia s akváriem a delfíny.

    Pláž

    Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře, ideální pro rodiny s dětmi, se nachází cca 250 metrů od villaggia. Plážový servis v ceně.

    Vybavení

    Bazén pro dospělé s vířivkou, vyhřívaný bazén pro děti, 2 tenisové kurty, hřiště na plážový volejbal, Wi-Fi (v baru Albatros), menší posilovna, stolní tenis, dětský koutek, animační programy (v určitém období),1 parkovací místo / apartmán, půjčovna jízdních kol (35 Eur/den).

    Upozornění

    Dle vyhlášky místních úřadů se platí případná pobytová taxa. Tato taxa je splatná na místě v hotovosti, v Eur. Upozorňujeme, že zavedení taxy a její výše může být úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny kdykoliv změněna. Aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu na ubytování.

    Poloha

    Toto villaggio, které nabízí veškeré zázemí, se nachází jen pár minut od centra letoviska Lignana, cca 250 metrů od pláže. V letovisku najdete další možnosti zábavy (obchody, restaurace, bary, aquapark Aquasplash, zábavný park Gulliverlandia, zoo Punta Verde, 18ti jamkové golfové hřiště), nedaleko villaggia minimarket, tabák a samoobslužná restaurace/pizzerie.

    Informace

    Informace: Na místě se platí pobytová taxa a povinný závěrečný úklid 35 - 100 Eur/apartmán - vyjma kuchyňského koutu, který musí být uklizen. Vratná kauce 150 Eur. NA VYŽÁDÁNÍ: Dětská postýlka 6,- Eur/den, zvířata malého vzrůstu 100 Eur/pobyt, ložní prádlo a ručníky 11 Eur/osoba/výměna.

    Stravování

    Bez stravování.

    Ubytování

    Villaggio se skládá z 85 přízemních apartmánů typu Comfort a 79 apartmánů typu Le Rondini, které se nachází ve dvoupatrových budovách. Bungalov typu Comfort (trilo) je moderně a fuknčně zařízen a skládá se z ložnice s manželskou postelí, další ložnice s palandou a vstupní místnosti s kuchyňským koutem. Všechny apartmány jsou vybaveny sociálním zařízením, klimatizací, fénem, SAT TV, mikrovlnnou troubou, trezorem a terasou s posezením a venkovním krbem. Možnost pátého lůžka na vyžádání za příplatek. Plážový servis v ceně. Apartmán typu Le Rondini (bilo) se skládá z obývacího pokoje s rozkládacím / vysouvacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem a ložnice s manželskou postelí. Všechny apartmány jsou vybaveny sociálním zařízením, klimatizací, SAT TV, mikrovlnnou troubou, trezorem a terasou s posezením a venkovním krbem (apartmány v patře mají místo terasy balkon s krbem a posezením). U apartmánů v přízemí možnost pátého lůžka na vyžádání za příplatek (v ceníku typ 2+3).
    Upozornění: Bungalovy typu Comfort a apartmány typu Le Rondini ve 2. patře mají výšku zdiva jen do cca 220 cm a jednotlivé pokoje v rámci těchto apartmánů tedy nejsou zcela oddělené. Do počtu osob v rámci ubytování se počítá i infant.

    Kód nabídky: 3561

    Nabídka vyprodána. Podívejte se na podobné nabídky.

    Podívejte se