phone pin mobile heart logo Flag of Belarus airplane
>Výsledky vyhledávání> > >

Villaggio Michelangelo/San Siro

Výhody nabídky

  • Klidné místo, soukromí a zeleň
  • Oblíbené a žádané ubytování
  • V některých apartmánech starší vybavení

Villaggio Michelangelo/San Siro Kód: XIT2MIC

PLN
Itaka

Villaggio Michelangelo/San Siro Kód: XIT2MIC Itálie / Severní Jadran / Bibione

Popis nabídky

Bibione

Rozsáhlý komplex dvoupodlažních řadových vilek s několika bazény (Michelangelo) a sousední menší komplex jedno- a dvoupodlažních řadových vilek s jedním bazénem (San Siro) se nachází cca 450 m od centra Bibione.

Písčitá pláž se nachází cca 700 m od apartmánů, možnost příplatku za plážový servis (1 slunečník, lehátko a plážové křeslo).

Dětské hřiště (Michelangelo), 1 vyhrazené parkovací stání/apartmán (další parkování v blízkosti); za poplatek WiFi (Michelangelo). Terasa na opalování, bazény, dětské bazény (v provozu cca od 15.6.-15.9.).

Mono 4: obývací pokoj s kuchyňským koutem a 2 rozkládacími gauči (nebo výsuvnými lůžky) pro 2 osoby nebo 1 rozkládacím gaučem (nebo výsuvným lůžkem) a palandou; v části San Siro.
Bilo 3/4/5: obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem (nebo výsuvným lůžkem) pro 1-2 osoby, 1 ložnice s manželskou postelí a případně 1 samostatným lůžkem; většina v části San Siro, bilo 5 výhradně.
Trilo 5/6/7: obývací pokoj s rozkládacím gaučem (nebo výsuvným lůžkem) pro 1-2 osoby s kuchyňským koutem nebo samostatný kuchyňský kout, 1 ložnice s manželskou postelí, 1 ložnice se 2 samostatnými lůžky nebo 1 samostatným lůžkem a palandou (výjimečně délka 180 cm); některé apartmány jsou dvoupodlažní, v patře ložnice a příslušenství.
Quadrilo 7: v přízemí obývací pokoj s rozkládacím gaučem (výsuvné lůžko) pro 2 osoby, samostatný kuchyňský kout či kuchyňský kout v rámci obývacího pokoje, malá ložnice s 1 samostatným lůžkem; v patře 1 ložnice s manželskou postelí, 1 ložnice se 2 samostatnými lůžky; výhradně v části Michelangelo.
Apartmány mají vlastní příslušenství (koupelna, WC), balkon, terasu nebo předzahrádku, některé TV, některé typy quadrilo a trilo venkovní krb; za poplatek a na vyžádání klimatizace, dětská postýlka, ložní prádlo.

Bez stravování, možnost dokoupení večeří (hlavní chod výběrem z menu, zeleninový salát, 0,5 l vody nebo 0,25 nealko nápoje nebo vína).

Cyklistické trasy pro celou rodinu na kola i brusle; za poplatek půjčovna kol.

* 7 noclehů
* delegátské služby
* spotřebu energií (plynu, vody, elektřiny)
* pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.

* Dle vyhlášky místních úřadů se platí případná pobytová taxa, která je splatná na místě v hotovosti v EUR. Upozorňujeme, že zavedení taxy a její výše může být úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny kdykoliv změněna. Aktuální informace obdržíte po příjezdu do ubytovacího zařízení.
* Vratná kauce 100 EUR/apartmán.

Informace o regionu

Itálie — Severní Jadran — Bibione

Mapa
Fakultativní výlety

V současné době není k dispozici

Zákaznická linka

  • callcenter.tel_pl
  • 296 184 910
  • pondělí–neděle: 8:00 - 18:00 / 7

Sdílet

Facebook

Proč s námi?

  1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
  2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter