Program zájezdu
DEN 1
Ráno:
Vaše dobrodružství začíná odjezdem z římského nádraží Ostiense v ranních hodinách. Na palubě vlaku si během cesty vychutnáte výtečný oběd, který vás příjemně naladí na další zážitky.
Odpoledne:
Vlak dorazí do oblasti Torrenieri-Montalcino, kde vás čeká návštěva místního vinařství. Během exkurze ochutnáte špičková vína tohoto regionu a užijete si autentický gurmánský zážitek s pokrmy inspirovanými místní kuchyní.
Večer:
Po návratu na palubu vás čeká luxusní večeře, kterou doprovodí hudební program. V pohodlí svých kajut si užijete klidnou noc na palubě vlaku.
DEN 2
Ráno:
Po probuzení si vychutnáte snídani na palubě, zatímco se vlak bude blížit zpět k Římu. Cesta končí příjezdem na nádraží Řím Ostiense, kde se rozloučíte s touto nezapomenutelnou cestou.
Informace
Před téměř 140 lety splnil Georges Nagelmackers svůj sen tím, že spustil první luxusní vlaky Orient Express napříč Evropou. Dnes se tato legenda znovu zrodila v Itálii a vy jste zváni na fascinující cestu na palubě vlaků La Dolce Vita Orient Express. Tento projekt vzdává hold kouzlu a stylu 60. let a je poctou duchu svobody, pohody a potěšení.
Vlak La Dolce Vita Orient Express představuje vrchol dokonalosti a zosobňuje italské umění života se všemi jeho krásnými tradicemi. Jeho přepychový interiér oslavuje řemeslnou zručnost, design a kreativitu 60. a 70. let. Vzory inspirované italskými mistry designu, jako jsou Carlo Scarpa, Gio Ponti a Ignazio Gardella, a díla umělců hnutí Spatialism, které klade důraz na prostor a čas, jako jsou Lucio Fontana, Agostino Bonalumi a Enrico Castellani, spojují zlatý věk italského designu s moderním duchem cestování. Luxusní interiér zahrnuje 12 Deluxe kajut, 18 apartmá, 1 apartmá La Dolce Vita a sofistikovanou restauraci. Kromě toho bude k dispozici elegantní lounge s barem, kde si hosté mohou užít svůj volný čas.
KUPÉ DELUXE
Deluxe kajuty jsou navrženy v chladných barvách s dřevěnými stropy a zrcadlovými stěnami. Pohovka se večer přemění na pohodlné dvoulůžko a stoličky slouží jako konferenční stolky. Kontrast mezi měkkým kobercem a přírodním dřevem vytváří příjemnou atmosféru pro cestování.
APARTMÁ SUITE
Apartmá Suite nabízí hlavní ložnice vybavené pohovkou a stolkem se dvěma křesly, které podporují společenské vyžití na palubě. Barevné odstíny sahají od teplé oranžové/terakoty po fialovou, s mosaznými detaily. Povrchy stěn jsou pokryty zrcadly v kouřovém odstínu a stropy lesklým lakem „spálená Sienna“, což vytváří iluzi prostornosti.