phone pin mobile heart logo Flag of Belarus airplane
> >Výsledky vyhledávání> > >

Hotel Cleopatra Luxury Resort

Výhody nabídky

 • Luxusní hotelový komplex
 • Vhodné pro rodiny s dětmi i páry
 • Přímo u pláže s bílým pískem a pozvolným vstupem do moře
 • Sportovní vyžití i relaxace
 • Dětská cena/sleva pro děti do: 11 let

Hotel Cleopatra Luxury Resort Kód: MUH2CLE

23 590PLN
Dorośli: 2 all inclusive Čt 16.05 – Čt 23.05.24
Itaka

Hotel Cleopatra Luxury Resort Kód: MUH2CLE Egypt / Marsa Matrouh

Popis nabídky

Marsa Matrouh

Luxusní hotelový komplex se nachází cca 37 km od města Marsa Matrouh a od letiště. Hotelový shuttle bus do města (za poplatek).

Přímo u hotelu se nachází krásná pláž s bílým pískem a pozvolným vstupem do moře, lehátka, slunečníky a osušky zdarma. Restaurace a bar na pláži v rámci AI.

Recepce, hlavní restaurace, lobby bar a bar u bazénu, italská ala carte restaurace, 6 bazénů (jeden z nich se slanou vodou), lehátka, slunečníky a osušky u bazénů zdarma, WiFi ve veřejných prostorách hotelu zdarma, obchůdky, kadeřnictví, kosmetika a manikura, bankomat, konferenční místnost.

Deluxe pokoje mají vlastní příslušenství (koupelna, WC, fén), klimatizaci, SAT/TV, minibar, trezor, set na přípravu kávy/čaje, balkon nebo terasu s výhledem do zahrady.
Za příplatek stejně vybavené deluxe pokoje s výhledem na bazén a s výhledem na moře.

All inclusive zahrnuje snídaně, obědy a večeře formou bufetu, odpolední snack, nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby v časech a místech určených hotelem.

Denní animační programy a večerní zábavní program pro dospělé i děti, posilovna, dětský klub a dětské hřiště (4-12 let), za poplatek SPA a Wellness centrum (vnitřní bazén a vířivka, sauna, pára, masáže).

* leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a příplatků * transfery v cíli zájezdů * 7/10/11/14 noclehů * stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu * služby česky mluvícího delegáta * pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.  

Cena zájezdu nezahrnuje vízum. Vízum si můžete zakoupit po příletu do destinace na letišti v Egyptě za 27 USD/os. nebo předem v ČR (bližší informace u prodejce). Pro vycestování do Egypta je nutný cestovní pas, který musí mít minimální platnost ještě 6 měsíců pro návratu z Egypta. Konkrétní informace si můžete ověřit na internetových stránkách Ministerstva zahraničí www.mzv.cz nebo na zastupitelských úřadech jednotlivých států.

Informace o regionu

Egypt — Marsa Matrouh

Mapa

Detaily nabídky

 • Vlastní doprava
Cena za osobu:
41 690
Ušetříte: 18 100
23 590 Celkem Podrobnosti o ceně 47 180
 • Promocja

Zákaznická linka

 • callcenter.tel_pl
 • 296 184 910
 • pondělí–neděle: 8:00 - 21:00 / 7

Sdílet

Facebook

Proč s námi?

 1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
 2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter