phone pin mobile heart logo Flag of Belarus airplane
> >Výsledky vyhledávání> >

Všechny barvy Karibiku

Výhody nabídky

 • Plavba luxusní lodí COSTA PACIFICA
 • 6 destinací za jeden týden
 • Bazény, vířivky a tobogány
 • Čtyřchodová večeře
 • Programy s animátory
 • Průzračné tyrkysové moře
 • Karibské písečné pláže

Všechny barvy Karibiku Kód: PUJ2KAR

PLN
Itaka

Všechny barvy Karibiku Kód: PUJ2KAR Dominikánská republika

Popis nabídky

1. DEN: La Romana (Dominikánská republika)
Přílet z Prahy na letiště Punta Cana a následný transfer do přístavu v La Romana. Nalodění na loď COSTA PACIFICA. Povinná bezpečnostní schůzka.

2. DEN: Na moři
Hned druhý den vás čeká celý den na lodi, během kterého můžete objevovat, co loď COSTA PACIFICA nabízí. Můžete strávit den na lehátku u bazénu nebo se zúčastnit programu s animátory. Dále vás může nalákat k relaxaci Spa centrum nebo pro ty aktivnější je na lodi fitness centrum. Na lodi jsou také rozmístěny salónky s živou hudbou nebo divadlo, kam můžete večer zamířit na pěvecké a taneční představení.

3. DEN: Castries (Svatá Lucie)
Třetí den vás čeká hlavní město ostrova vulkanického původu Svatá Lucie – Castries. Tento ostrov má pestrou historii, v 16. století se stal francouzskou kolonií, a právě Francie mu dala název, který nese dodnes. Po několika bitvách se ostrov dostal pod Britskou nadvládu, pod kterou byl až do roku 1979, kdy země vyhlásila nezávislost, avšak nadále je součástí Commonwealthu. Město Castries je proto plné koloniálních památek, ale je oblíbené i pro své krásné pláže. V blízkosti centra se nachází pláže Vigie Beach a Malabar Beach, které stojí za to navštívit. Na tomto krásném ostrově si však můžete udělat i výlet do jedněch z nejkrásnějších zátok v Karibiku, kterými jsou Soufriére a Marigot Bay nebo za sopečnou přírodou u sopky Pitons. 

4. DEN: Bridgetown (Barbados)
Na jihozápadě Barbadosu se nachází hlavní město Bridgetown, jehož historické centrum Garrison bylo zapsáno na seznam světového dědictví UNESCO. Stejně jako ostrov Svatá Lucie i Barbados patří k zemím Commonwealthu a britský vliv je na tomto ostrově nadále velmi patrný. V blízkosti centra se nacházejí nádherné písečné pláže a zátoky. V Bridgetown určitě zavítejte na pláž Brownes beach a do zátoky Carlisle Bay, která je skvělým místem pro potápění, pokud chcete vidět nejen podmořský život, ale také staré vraky lodí a jiných historických předmětů, jako jsou kotvy nebo dělové koule. V historickém centru Garrison si můžete prohlédnout dům amerického prezidenta George Washingtona, staré kasárny, pevnost nebo se zajít podívat do nejznámější palírny rumu na ostrově Mount Gay. Můžete si udělat i výlet do středu Barbadosu, kde se nacházejí krápníkové jeskyně Harrison´s cave plné vodopádů, podzemních jezer a krápníků. Kousek od jeskyní leží překrásné tropické zahrady Hunte´s Gardens.

5. DEN: Pointe-à-Pitre (Guadeloupe)
Pátý den vás čeká Guadeloupe, francouzský zámořský region, který se rozléhá převážně na dvou hlavních ostrovech Grande-Terre a Basse-Terre, které jsou oddělené pouze řekou, ale i přes to jsou velice rozdílné. Město Pointe-à-Pitre se nachází na východním ostrově Grande-Terre, který je převážně rovinatý a oproti hornatému Basse-Terre je i více osídlený. V Pointe-à-Pitre určitě zamiřte na náměstí Place de la Victorie, které je považováno za centrum města, kde budete mít jedinečnou příležitost nasát místní atmosféru. Pokud si budete chtít odvést suvenýr z Guadeloupe, tak doporučujeme zajít na trh St. Antoine, kde můžete zakoupit koření, místní speciality, čokoládu a řemeslné výrobky. Ve městě se nachází krásná pláž Caravelle, kam se můžete jít vykoupat nebo si odpočinout s výhledem na azurově modrou zátoku. Pokud budete mít dostatek času, můžete si udělat výlet na druhý ostrov Basse-Terre, kde mezi nejproslulejší místa patří sopka Sufriére, vodopády Chutes du Carbet nebo Národní park Guadeloupe. Poblíž města Pointe-à-Pitre se rozkládá maličký ostrov, na který se můžete nechat dopravit loďkou a poté si zde užít koupání a opalování na pláži Gosier.

6. DEN: Saint John's (Antigua and Barbuda)
Další bývalá britská kolonie Antigua a Barbuda s hlavním a největším městem Saint John's vás čeká šestý den plavby. Ostrov je známý hlavně díky svým krásným písečným plážím, kterých je na ostrově opravdu hodně. Ve městě St. John's je dominantou kupolovitá Katedrála svatého Jana, dále jsou ve městě dvě významná muzea ostrova: Národní muzeum státu Antigua a Barbuda a Muzeum námořního umění, ve kterém jsou předměty z potopených lodí. Po ostrově si můžete udělat výlety na různá zajímavá místa, mezi která patří například písečná pláž Jolly Beach nebo Valley Church Beach, s překrásným výhledem na azurové moře, národní park Nelson's Dockyard National Park, který je na seznamu dědictví UNESCO a jeho součástí je i přístav.

7. DEN: Tortola (Panenské ostrovy)
Sedmý den se podíváte na jeden z Panenských ostrovů – Tortola, který měří 19 kilometrů na délku a 5 kilometrů na šířku. Hlavním městem je Road Town, které leží ve středu jižního pobřeží a jehož součástí je krásný přístav. V minulosti byl ostrov důležitý pro pěstování cukrové třtiny, proto se můžete zajít podívat do bývalé výrobny cukru a nynějšího muzea (Lower Estate Sugar Works Museum), kde se dozvíte, jak život na ostrově vypadal dříve. V Road Town se nachází také botanické zahrady J. R. O´Neala, ve kterých můžete obdivovat nejen tropické rostliny, ale také želvy a ptáky. Dalším místem, které můžete navštívit, je Národní park Sage Mountain, který leží na jihozápadě ostrova. Zhruba 10 km od Road Town se nachází palírna Calwood, ve které můžete ochutnat místní výborný rum, který se zde vyrábí už čtyři staletí. V neposlední řadě Tortola láká turisty na své překrásné písečné pláže a zátoky jako jsou například: Long Bay, Apple Bay, Brewer's Bay, Smuggler's Cove a Cane Garden Cove.

8. DEN: La Romana (Dominikánská republika)
Poslední den na vás čeká město La Romana na jihovýchodním pobřeží Dominikánské republiky, které je oblíbené převážně díky svým krásným plážím. Hlavní pláží je okolo 3 kilometrů dlouhá písčitá pláž Mortero. Dalším turistickým místem je nedaleká historická vesnice Altos de Chavon, která napodobuje evropské středomořské vesnice z 16. století. Ve vesničce se kromě typických uliček nachází i náměstí s kašnou a kostelem San Estanislao. Vesnice není oblíbená pouze u turistů, ale také u filmových tvůrců, kteří zde dodnes natáčejí filmové snímky. Dále se ve městě nachází oblíbený luxusní resort Casa de Campo, jehož součástí je jedno z nejslavnějších golfových hřišť. Transfer na letiště v Punta Caně a odlet do Prahy.

Ubytování 7 nocí na lodi COSTA PACIFICA:
Snídaně, obědy i večeře na lodi.
Přímá letecká přeprava Praha – Punta Cana – Praha.
Transfer z letiště do přístavu a zpět.
Přístavní poplatky.
Pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.

Cena nezahrnuje:
- Česky mluvící průvodce.
- Hotelové servisní poplatky na lodi - cca 77 € za osobu (dítě poloviční poplatek).
- Nápojový balíček (možnost dokoupení - cca 240 € na osobu).
- Transfery z přístavu do centra měst.
- Fakultativní výlety pořádané COSTA CUISES (není zde česky mluvící průvodce).
- Wifi připojení na lodi.

Cestování s dětmi:
- Děti do 18 let mohou na lodích cestovat pouze za doprovodu dospělé osoby.
- Děti, které jsou v době nástupu na palubu mladší 6 měsíců, nemají vstup povolen.

Plavba během těhotenství:
- Těhotné ženy mohou plavbu podstoupit, ale pouze do 24. týdne těhotenství.
- Těhotné ženy musí mít potvrzení o svém zdravotním stavu a zdraví nenarozeného dítěte.

Informace o lodi COSTA PACIFICA:
- Loď je inspirována hudbou a je všude vyzdobená obrazy skladatelů, opery a hudebních nástrojů.
- 9 restaurací, 9 barů a kaváren
- 4 bazény a 5 vířivek
- 1 divadlo (1278 míst k sezení)
- Velké množství duty free obchodů
- Kasino
- Posilovna
- Salónky s živou hudbou
- Taneční parket
- Spa centrum (není zahrnuto v ceně)

Před plavbou doporučujeme stažení Costa Cruises aplikace.

Informace o regionu

Dominikánská republika

Mapa
Fakultativní výlety

V současné době není k dispozici

Zákaznická linka

 • callcenter.tel_pl
 • 296 184 910
 • pondělí–neděle: 8:00 - 21:00 / 7

Sdílet

Facebook

Proč s námi?

 1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
 2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter