phone pin mobile heart logo Flag of Belarus airplane
> >Výsledky vyhledávání> >

Po plážích Karibiku

Výhody nabídky

 • Plavba luxusní lodí COSTA PACIFICA
 • 6 destinací za jeden týden
 • Bazény, vířivky a tobogány
 • Čtyřchodová večeře
 • Programy s animátory
 • Průzračné tyrkysové moře
 • Karibské písečné pláže

Po plážích Karibiku Kód: PUJ2PLA

46 190PLN
Dorośli: 2 stravování dle programu Ne 21.01 – Po 29.01.24
Itaka

Po plážích Karibiku Kód: PUJ2PLA Dominikánská republika

Popis nabídky

Program zájezdu je pouze informační a poskytuje tipy, co v daných destinacích navštívit. Nejedná se však o prohlídku s průvodcem. Fakultativní výlety je možné zakoupit přímo na lodi, není zde však možnost česky mluvícího průvodce. 

1. DEN: La Romana (Dominikánská republika)
Přílet z Prahy na letiště Punta Cana a následný transfer do přístavu v La Romana. Nalodění na loď COSTA PACIFICA. Povinná bezpečnostní schůzka.

2. DEN: Na moři
Hned druhý den vás čeká celý den na lodi, během kterého můžete objevovat, co loď COSTA PACIFICA nabízí. Můžete strávit den na lehátku u bazénu nebo se zúčastnit programu s animátory. Dále vás může nalákat k relaxaci Spa centrum nebo pro ty aktivnější je na lodi fitness centrum. Na lodi jsou také rozmístěny salónky s živou hudbou nebo divadlo, kam můžete večer zamířit na pěvecké a taneční představení.

3. DEN: Ocho Rios (Jamajka)
Třetí den připluje loď do jednoho z největších měst ostrova Jamajky – Ocho Rios. Dříve skromná rybářská vesnice vás nyní učaruje a můžete zde zažít krásné chvíle. Jedním z největších lákadel jsou proslulé vodopády Dunn´s River Falls, kde po kaskádách padá voda přímo do moře obklopená překrásnou tropickou přírodou. Můžete vyrazit také do zahrad Shaw Park Gardens, které se nacházejí na kopcích, a proto je zde úžasný výhled na město Ocho Rios nebo do zahrad Turtle River Falls, kde je také veliký počet vodopádů. Dalším místem, které si turisté nenechají ujít, je rodný dům reggae zpěváka Boba Marleyho, který se nachází v blízké vesnici Nine Mile. Výlet můžete zakončit na jedné z krásných pláží, kterými jsou např. Ocho Rios Bay Beach, Mahogany Beach, Reggae beach a mnoho dalších.

4. DEN: Ostrov Grand Turk (Turks a Caicos)
Ostrov Grand Turk neboli Velký Turek je zámořské území Velké Británie, které má pouze 18 kilometrů čtverečních. Hlavním městem celého souostroví je Cockburn Town, kde se můžete projít v malebných barevných uličkách s koloniální architekturou a vidět malé místní obchůdky a muzea. Ve zdejším Národním muzeu se nachází nejstarší karibský lodní vrak a také historická expozice. Po prohlídce města můžete zavítat na stejnojmennou pláž Cockburn Town Beach nebo SunRay Beach. Pláže jsou na tomto ostrově nejoblíbenějším turistickým cílem, protože kromě odpočinku na překrásné písečné pláži, si můžete také zaplavat v čisté průzračné vodě anebo se potápět za kouzelným podmořským životem.

5. DEN: Amber Cove (Dominikánská republika)
Na severním pobřeží Dominikánské republiky se rozkládá zátoka Maimon a městečko Amber Cove. Jen pár kilometrů od Amber Cove se nachází město Puerto Plata, které láká turisty nejen na historické památky, ale i na krásné přírodní parky a nádherné pláže, tou nejproslulejší je pláž Playa Dorada. Nedaleko od města Puerto Plata se tyčí hora Pico Isabel de Torres, kam si můžete buď udělat výlet pěšky nebo využít kabinové lanovky, která vás vyveze až na vrchol, odkud je dechberoucí výhled na město a oceán. Posledním místem, které stojí za to vidět je historická pevnost z poloviny šestnáctého století Fortaleza de San Filipe, která měla chránit město před nájezdy nepřátel.

6. DEN: Samaná (Dominikánská republika)
Šestý den loď dopluje do severovýchodní části Dominikánské republiky na pobřeží poloostrova La Samaná. Můžete se zde projít po krásné pobřežní promenádě nesoucí název Malecón, která je lemována bary, restauracemi a malými obchůdky. Odtud můžete dojít k evangelickému kostelu svatého Petra, který sem byl převezen z Anglie v 19. století. V zálivu se nachází ostrůvek s překrásnou pláží lemovanou palmami Cayo Levanto, kde si můžete odpočinou nebo vyjet kajakem a pozorovat lachtany. Zátoka v La Samaná je také proslulá hojným počtem keporkaků, velryb, které sem připlouvají převážně v období od ledna do března. Kromě velrybího pozorování můžete zajít i do muzea velryb (Whale Museum). Další krásou poloostrova je jeho příroda. Deštné lesy, krajina a jeskyně jsou součástí Národního parku Los Haitises. Dále se můžete jít podívat na úžasné vodopády El Salto del Limón nebo k pobřeží s průzračnou vodou ideální k potápění a poznávání zdejšího podmořského světa.

7. DEN: Ostrov Catalina (Dominikánská republika)
Sedmý den se přesunete na jihozápad Dominikánské republiky na malý ostrůvek Catalina, který má necelých deset kilometrů čtverečních, je neobydlený a počet návštěvníků je omezený. Ostrůvek má velice rozmanitou krajinu, ve které se střídají mangrovové porosty s písečnými duny a útesy. Navštívit můžete největší pláž ostrova Playa Grande, která patří k nekrásnějším plážím celé Dominikánské republiky. Tato oblast je oblíbená pro šnorchlování, ale i pro potápění, které doporučujeme na místech The Wall, kde můžete vidět úžasné korálové útesy nebo The Aquarium, ve kterém jsou zajímavé tropické druhy ryb. Můžete si také udělat procházku na východní část ostrova, kde z nádherného útesu budete mít nezaměnitelný výhled na ostrov.

8. DEN: La Romana (Dominikánská republika)
Poslední den na vás čeká město La Romana na jihovýchodním pobřeží Dominikánské republiky, které je oblíbené převážně díky svým krásným plážím. Hlavní pláží je okolo 3 kilometrů dlouhá písčitá pláž Mortero. Dalším turistickým místem je nedaleká historická vesnice Altos de Chavon, která napodobuje evropské středomořské vesnice z 16. století. Ve vesničce se kromě typických uliček nachází i náměstí s kašnou a kostelem San Estanislao. Vesnice není oblíbená pouze u turistů, ale také u filmových tvůrců, kteří zde dodnes natáčejí filmové snímky. Dále se ve městě nachází oblíbený luxusní resort Casa de Campo, jehož součástí je jedno z nejslavnějších golfových hřišť. Transfer na letiště v Punta Caně a odlet do Prahy.

Ubytování 7 nocí na lodi COSTA PACIFICA.
Snídaně, obědy i večeře na lodi.
Přímá letecká přeprava Praha – Punta Cana – Praha.
Transfer z letiště do přístavu a zpět.
Přístavní poplatky.
Pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.

V každé kajutě se nachází: vlastní koupelna se sprchovým koutem, dvojlůžková postel, nastavitelná klimatizace s termostatem, televize, fén, trezor, telefon, Wi-Fi připojení za poplatek, toaletní potřeby, povlečení, ručníky, osušky, zásuvky pro napájení.

Cena nezahrnuje:
- Česky mluvící průvodce.
- Fakultativní výlety pořádané COSTA CUISES (není zde česky mluvící průvodce).
- Hotelové servisní poplatky na lodi - cca 77 € za osobu (dítě poloviční poplatek).
- Nápojový balíček.
- Transfery z přístavu do centra měst.
- Wi-Fi připojení na lodi.

Typy kajut:
- Vnitřní kajuta (kajuta bez oken) – cca 13 m2
- Kajuta s oknem – cca 18 m2
- Kajuta s balkónem – cca 15 m2, balkon cca 3 m2

Cestování s dětmi:

- Děti do 18 let mohou na lodích cestovat pouze za doprovodu dospělé osoby.
- Děti, které jsou v době nástupu na palubu mladší 6 měsíců, nemají vstup povolen.

Plavba během těhotenství:
- Těhotné ženy mohou plavbu podstoupit, ale pouze do 24. týdne těhotenství.
- Těhotné ženy musí mít potvrzení o svém zdravotním stavu a zdraví nenarozeného dítěte.

Informace o lodi COSTA PACIFICA:
- Loď je inspirována hudbou a je všude vyzdobená obrazy skladatelů, opery a hudebních nástrojů.
- 9 restaurací, 9 barů a kaváren
- 4 bazény a 5 vířivek
- 1 divadlo (1278 míst k sezení)
- Velké množství duty free obchodů
- Kasino
- Posilovna
- Salónky s živou hudbou
- Taneční parket
- Spa centrum (není zahrnuto v ceně)

Nápojové balíčky (není zahrnuto v ceně):
- My Soft Drinks (cca 161 € za osobu) - zahrnuje nealkoholické nápoje
- My Drinks (cca 245 € za osobu) - zahrnuje My soft Drinks + alkoholické nápoje
- My Drinks Premium (cca 329 € na osobu) - zahrnuje My Drinks + prémiové nápoje + minibar na pokoji
Bez nápojového balíčku má klient v ceně nápoj v rámci plné penze během snídaně, obědu a večeře.
Všichni členi rezervace musí mít zakoupený stejný nápojový balíček.

Automaticky zvolený čas večeře na lodi je cca v 19 hodin. Pokud máte zájem o pozdější čas večeře (cca ve 21 hodin) uveďte prosím tento požadavek do poznámky.

Před plavbou doporučujeme stažení Costa Cruises aplikace.

Informace o regionu

Dominikánská republika

Mapa
Fakultativní výlety

Detaily nabídky

 • Vlastní doprava
Cena za osobu:
55 999
Ušetříte: 9 809
46 190 Celkem Podrobnosti o ceně 92 380
 • Promocja

Zákaznická linka

 • callcenter.tel_pl
 • 296 184 910
 • pondělí–neděle: 8:00 - 21:00 / 7

Sdílet

Facebook

Proč s námi?

 1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
 2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter