phone pin mobile heart logo Flag of Belarus airplane
> >Výsledky vyhledávání> > >

Spa Resort Hvězda

Výhody nabídky

  • Možnost uplatnění státního poukazu 4.000,- Kč
  • Aqua wellness centrum s největším bazénem ve městě
  • Spojení historického stylu s moderními designem 
  • Wellness a lázeňské služby

Spa Resort Hvězda Kód: SCZ2JMH

5 020PLN
Dorośli: 2 polopenze St 25.08 – Pá 27.08.21
Itaka

Spa Resort Hvězda Kód: SCZ2JMH Česká republika / Západní Čechy / Mariánské Lázně

Popis nabídky

Mariánské Lázně

Resort Hvězda je ukázkou unikátní lázeňské architektury a historickým skvostem v centru lázeňské části. Svým hostům nabízí kombinaci tradičního lázeňského stylu a komfort mezinárodního hotelu. Jeho jednotlivé části Hvězda, Imperial a Neapol jsou navíc propojeny koridorem Via Imperialis s lázeňskými hotely Nové Lázně, Centrální Lázně a Maria Spa, čímž vznikl největší historický lázeňský resort ve střední Evropě - Marienbad Health Spa Resort.

K dispozici jsou restaurace Franz Josef, Sissi, lobby bar, kavárna Imperial, 2 letní terasy, atrium.

Léčení - ordinace lékařů a léčebné oddělení v resortu Hvězda, nové léčebné oddělení Neapol Spa Centre, komplexní lázeňská léčba, procedury z přírodních léčivých zdrojů – minerální koupele, slatinné zábaly, suché plynové koupele, plynové injekce, vodoléčba a další široké spektrum léčebných procedur. Balbínův minerální pramen ke koupelím a k pitné kúře.

Wellness & Beauty - Aqua wellness centrum s největším hotelovým bazénem v Mariánských Lázních (150 m2), whirlpoolem, 2 saunami, parní lázní a tepidariem.
Za poplatek: Solná jeskyně, koupele, masáže, tibetské zvukové masáže, kadeřnictví, kosmetické studio Beauty Comfort
Zone

Jedno a dvoulůžkové pokoje Premium nově renovované, sprcha, televize, telefon, Wi-Fi, minibar,rychlovarný set na kávu a čaj, trezor, fén, župan, froté pantofle, žehlící set.

Fit týden pro zdraví –- státní příspěvek
Možnost uplatnění státního poukazu 4 000 Kč / po odečtení cena 6.920,-Kč
Program: 6x ubytování ve dvoulůžkovém pokoji Superior plus, polopenze, uvítací nápoj, lékařské vstupní a závěrečné vyšetření, 1x klasická masáž částečná, 1x suchá plynová lázeň CO2, 1x minerální koupel s přírodním CO2, 2x parafínový zábal, Aqua wellness centrum s bazénem a saunami, Wifi, Ensana karta výhod. 

Program Imunita - státní příspěvek
Možnost uplatnění státního poukazu 4 000 Kč / po odečtení cena 12.100,- Kč 7 nocí s polopenzí
Program: 7x ubytování s polopenzí, lékařské vstupní a závěrečné vyšetření, 3x minerální koupel s přírodním CO2,3x suchá plynová lázeň CO2, 2x klasická masáž částečná, 1x hydrojet, 3x oxygenoterapie, 3x dechové cvičení, 5x inhalace, pitná kůra, terénní léčba, plavání a saunování.

Regenerace po Covid -19 – státní příspěvek
Možnost uplatnění státního poukazu 4 000 Kč / po odečtení cena 13.430,- Kč
7 nocí s plnou penzí - nástupní den neděle
Program: 7x ubytování s plnou penzí, lékařské vstupní a závěrečné vyšetření, pitná kúra dle doporučení lékaře, 5x inhalace Lesního pramene, 2x suchá plynová lázeň s přírodním CO2, 2x minerální koupel s přírodním CO2, 2x elektroterapie, 2x plynová injekce s přírodním CO2, 1x klasická masáž částečná. Plavání a saunování dle doporučení lékaře na základě zdravotního stavu BONUS: l 20% sleva na další lázeňské, wellness a beauty procedury zakoupené v hotelu, Wifi internet v hotelu zdarma, Marienbad karta výhod, 7x FYZIOTERAPIE zahrnuje: PO - 1x fyzio edukace skupinová (60 min.): Edukace k otázkám respiračních problémů a postupech nápravy, vysvětlení práce s respiračně-rehabilitačními pomůckami., ÚT - 2x fyzio vyšetření individuální (2 x 30 min.): Kyneziologické vyšetření a zátěžové vyšetření na venkovní dráze (60 m). Na základě výsledků budou klienti rozděleni do skupin. ST - 1x fyzioterapie respirační skupinová (30 min.): Fyzioterapie v tělocvičně, ČT - 1x fyzio terénní aktivita skupinová (60 min.): Terénní venkovní chůze s NW holemi, PÁ - 2x fyzio vyšetření individuální (2 x 30 min.): Kyneziologické vyšetření a zátěžové vyšetření na venkovní dráze (60 m) - porovnání výsledků

Relax v Mariánských Lázních
2- 5 nocí s polopenzí
Program: 1x uvítací nápoj , ubytování s polopenzí na 2 - 5 nocí, lékařské vstupní vyšetření, 1x klasická masáž částečná, 1x minerální koupel s přírodním CO2, 1x parafínový zábal, Hotelový bazén a fitness, 20% sleva na další lázeňské, wellness a beauty procedury zakoupené v hotelu 

Bonus pro všechny programy: Hotelový bazén, whirlpool a sauna, 20% sleva na další lázeňské, wellness a beauty procedury zakoupené v hotelu, Wifi internet v hotelu zdarma, Ensana karta výhod.

Polopenze - snídaně a večeř formou bufetu. Česká i mezinárodní kuchyně, dietní menu.

Podmínky čerpání státního poukazu: výše podpory je 4 000 Kč na osobu a pobyt / voucher je možné vygenerovat zde: https://www.kudyznudy.cz/dolazniVouchery vygenerované v roce 2020 je možné uplatnit i v roce 2021. Pobyt s minimální délkou 6 nocí a alespoň 5 procedurami realizovaný do 31.12.2021. Platí pro pojištěnce českých zdravotních pojišťoven starší 18 let s trvalým pobytem v ČR.

Parkování
 - v Marienbad Health Spa Resortu, podzemní garáže v Imperialu.
Místní poplatek - není zahrnut v ceně pobytu - úhrada na místě.

Informace o regionu

Česká republika — Západní Čechy — Mariánské Lázně

Mapa
Fakultativní výlety

Detaily nabídky