phone pin mobile heart logo Flag of Belarus airplane
> >Výsledky vyhledávání> > >

Spa Resort Hvězda

Výhody nabídky

  • Aqua wellness centrum s největším bazénem ve městě
  • Spojení historického stylu s moderními designem a kvalitními službami
  • Renovované pokoje kategorie Premium

Spa Resort Hvězda Kód: SCZ2JMH

5 020PLN
Dorośli: 2 polopenze Čt 10.06 – So 12.06.21
Itaka

Spa Resort Hvězda Kód: SCZ2JMH Česká republika / Západní Čechy / Mariánské Lázně

Popis nabídky

Mariánské Lázně

Resort Hvězda je ukázkou unikátní lázeňské architektury a historickým skvostem v centru lázeňské části. Svým hostům nabízí kombinaci tradičního lázeňského stylu a komfort mezinárodního hotelu. Jeho jednotlivé části Hvězda, Imperial a Neapol jsou navíc propojeny koridorem Via Imperialis s lázeňskými hotely Nové Lázně, Centrální Lázně a Maria Spa, čímž vznikl největší historický lázeňský resort ve střední Evropě - Marienbad Health Spa Resort.

K dispozici jsou restaurace Franz Josef, Sissi, lobby bar, kavárna Imperial, 2 letní terasy, atrium.

Léčení - ordinace lékařů a léčebné oddělení v resortu Hvězda, nové léčebné oddělení Neapol Spa Centre, komplexní lázeňská léčba, procedury z přírodních léčivých zdrojů – minerální koupele, slatinné zábaly, suché plynové koupele, plynové injekce, vodoléčba a další široké spektrum léčebných procedur. Balbínův minerální pramen ke koupelím a k pitné kúře.

Wellness & Beauty - Aqua wellness centrum s největším hotelovým bazénem v Mariánských Lázních (150 m2), whirlpoolem, 2 saunami, parní lázní a tepidariem.
Za poplatek: Solná jeskyně, koupele, masáže, tibetské zvukové masáže, kadeřnictví, kosmetické studio Beauty Comfort
Zone

Jedno a dvoulůžkové pokoje Premium nově renovované, sprcha, televize, telefon, Wi-Fi, minibar,rychlovarný set na kávu a čaj, trezor, fén, župan, froté pantofle, žehlící set.

ADVENT, VÁNOCE a SILVESTR v Mariánských Lázních - 3 noci, 6nocí, 3 noci
Program: 
ubytování - početn nocí dle programu, polopenze, uvítací nápoj, slavnostní Štědrovečerní a Silvestrovská večeře s hudbou, 1 x lázeňská procedura denně. Bonus: volný vstup do Aqua wellness centra, hotelový župan a pantofle, 20% sleva na další lázeňské, wellness a beauty procedury zakoupené v hotelu, WiFi zdarma, Ensana karta výhod.

FIT TÝDEN PRO ZDRAVÍ - 6nocí
Program: 6x ubytování ve dvoulůžkovém pokoji Superior plus, polopenze, uvítací nápoj, lékařské vstupní a závěrečné vyšetření, 1x klasická masáž částečná, 1x suchá plynová lázeň CO2, 1x minerální koupel s přírodním CO2, 2x parafínový zábal, Aqua wellness centrum s bazénem a saunami, Wifi, Ensana karta výhod. 

PROGRAM IMUNITA - 7nocí
Program: 7x ubytování s polopenzí, lékařské vstupní a závěrečné vyšetření, 3x minerální koupel s přírodním CO2,3x suchá plynová lázeň CO2, 2x klasická masáž částečná, 1x hydrojet, 3x oxygenoterapie, 3x dechové cvičení, 5x inhalace, pitná kůra, terénní léčba, plavání a saunování.

Velikonoce - 4 noci
Program: 4x ubytování s polopenzí, uvítací nápoj, 1x klasická masáž částečná, 1x suchá plynová lázeň CO2.


Bonus pro všechny programy: Hotelový bazén, whirlpool a sauna, 20% sleva na další lázeňské, wellness a beauty procedury zakoupené v hotelu, Wifi internet v hotelu zdarma, Ensana karta výhod.

Polopenze - snídaně a večeř formou bufetu. Česká i mezinárodní kuchyně, dietní menu.

Parkování - v Marienbad Health Spa Resortu, podzemní garáže v Imperialu.
Místní poplatek - není zahrnut v ceně pobytu - úhrada na místě.

Informace o regionu

Česká republika — Západní Čechy — Mariánské Lázně

Mapa
Fakultativní výlety

Detaily nabídky