phone pin mobile heart logo Flag of Belarus airplane
> >Výsledky vyhledávání> > >

Hotel Olympia Spa & Wellness

Výhody nabídky

  • Možnost uplatnění státního poukazu 4.000,-Kč
  • Hotel v blízkosti kolonády
  • Špičkově vybavené Spa & Wellness centrum
  • Nekuřácký hotel

Hotel Olympia Spa & Wellness Kód: SCZ2JMO

2 250PLN
Dorośli: 2 snídaně Ne 08.08 – Út 10.08.21
Itaka

Hotel Olympia Spa & Wellness Kód: SCZ2JMO Česká republika / Západní Čechy / Mariánské Lázně

Popis nabídky

Mariánské Lázně

Moderní hotel Olympia se nachází na jednom z nejkrásnějších míst Mariánských Lázní, v klidném centru města, v horní části lázeňské zóny, blízko lesů a lázeňských parků. Výhled na nedalekou lázeňskou kolonádu se světoznámou Zpívající fontánou, vzdálenou cca 200 metrů od hotelu.

Spa & Wellness Spa & Wellness centrum se nachází v prvním patře. Disponuje nejmodernějším vybavením se specializací na léčebné, relaxační a wellness pobyty. Nechybí zde ani vyhřívaný krytý bazén s protiproudem a vířivou lavicí. Hostům je k dispozici také finská sauna, klasická parní sauna a relaxační místnost. Wellness centrum nabízí různé procedury, relaxační koupele, zábaly, masáže nebo kompletní wellness rituály. Naleznete zde také beauty centrum s moderním vybavením, které kromě kosmetických služeb, manikúry a pedikúry nabízí také několik druhů ošetření moderními přístroji jako jsou například estetická kryoterapie, kolagenové solárium nebo ošetření galvanickou žehličkou.   Spa & Wellness Hotel Olympia**** obdržel od Českého inspektorátu lázní (Ministerstvo zdravotnictví) speciální oprávnění k používání přírodních léčivých zdrojů k lázeňské léčbě. Získání oprávnění předcházel detailní audit činností, a to zejména technického, a hlavně personálního vybavení odborným zdravotnickým personálem. V balneoterapii je využívaná přírodní minerální voda a slatina. Slatinné zábaly mají blahodárný účinek na pohybový aparát, nervy i pokožku, a jsou jednou z předních procedur v rámci termoterapie. Dále je využíván certifikovaný Lesní pramen, jehož chemické složení a celková mineralizace je celosvětově unikátní, zejména k inhalační terapii.Hostům je k dispozici lékař, který po vstupní prohlídce hostům doporučí nejvhodnější procedury a léčby.2 moderně zrekonstruované restaurace. Restaurace Athena a Sophia nabízí českou i mezinárodní kuchyň. K posezení slouží Lobby bar a kavárna v prostorách recepce. V hotelu lze zapůjčit elektrokola.

Pokoje disponují prostornými postelemi o velikosti 2x2m a dostatkem úložných prostor jak v pokoji, tak v předsíni. Pokoje typu Suite mají navíc posezení anebo oddělený obývací pokoj. V každém pokoji se nachází televize, minibar a trezor. Koupelna je vybavena prostorným sprchovým koutem nebo vanou, nechybí zde fén a hygienické potřeby. Pro lázeňské hosty nesmí chybět vybavení do Spa & Wellness – župan, přezůvky a osuška. V pokojích je k dispozici vysokorychlostní Wi-Fi připojení.

LÁZEŇSKÁ KÚRA – od 6 nocí - státní příspěvek
Možnost uplatnění státního poukazu 4.000,-Kč / po odečtení cena od 8.870,-Kč
Program:ubytování s polopenzí, 2 lázeňské procedury na den předepsané lékařem.
Vstupní a výstupní lékařská konzultace. Plán pitného režimu léčebných pramenů. Zpráva a potvrzení pro zdravotní pojišťovnu, volný vstup do hotelového bazénu, parní a finské sauny, wellness taška na pokoji (župan, pantofle, osuška)

KOMPLEXNÍ LÉČENÍ – od 6 nocí - státní příspěvek
Možnost uplatnění státního poukazu 4.000,-Kč / po odečtení cena od 11.990,-Kč Program: ubytování s plnou penzí, 3 lázeňské procedury na den předepsané lékařem.
Vstupní a výstupní lékařská konzultace. Plán pitného režimu léčebných pramenů. Zpráva a potvrzení pro zdravotní pojištovnu Volný vstup do hotelového bazénu, parní a finské sauny, wellness taška na pokoji (župan, pantofle, osuška)

LÁZEŇSKÝ RESPIRAČNÍ PROGRAM – 7 nocí - státní příspěvěk
Možnost uplatnění státního poukazu 4.000,-Kč / po odečtení cena od 10.105,-Kč Program: ubytování s polopenzí, 1x vstupní lékařská konzultace + potvrzení pro zdravotní pojišťovnu, 1x klasická částečná masáž (20 min), 3x Inhalační terapie FASET, 5x Inhalace Lesního pramene, 3x Plynová suchá koupel s oxygenoterapií, 2x koupel s olejem ze smrkového jehličí, 25% sleva na další dokoupené procedury, volný vstup do hotelového bazénu, parní a finské sauny, wellness taška na pokoji (župan, pantofle, osuška)

WELLNESS na  2 noci
ubytování s polopenzí, 1x aroma masáž (20 min), 1x koupel s olejem ze smrkového jehličí NEBO z divoké růže (20 min), volný vstup do hotelového bazénu, parní a finské sauny, wellness taška na pokoji (župan, pantofle, osuška).

WELLNESS na  3 noci ubytování s polopenzí, 1x oběd formou servírovaného menu,1x aroma masáž (20 min), 1x koupel s olejem ze smrkového jehličí NEBO z divoké růže (20 min), 1x BIO detoxikační celotělový zábal (40 min.) volný vstup do hotelového bazénu, parní a finské sauny, wellness taška na pokoji (župan, pantofle, osuška).

WELLNESS na  4 noci
ubytování s polopenzí, 1x oběd servírované menu, 1x Aroma masáž (20 min), 1x Hot Stone masáž lávovými kameny (50 min), 1x koupel s olejem ze smrkového jehličí NEBO z divoké růže (20 min), 1x přírodní termo zábal z minerálního bahna (40 min), volný vstup do hotelového bazénu, parní a finské sauny, wellness taška na pokoji (župan, pantofle, osuška).

WELLNESS na  5 nocí ubytování s polopenzí, 1x oběd servírované menu, 1x Aroma masáž (20 min), 1x Hot Stone masáž lávovými kameny (50 min), 1x koupel s olejem ze smrkového jehličí NEBO z divoké růže (20 min), 1x přírodní termo zábal z minerálního bahna (40 min), 1x parafínový zábal na ruce (15 min), volný vstup do hotelového bazénu, parní a finské sauny, wellness taška na pokoji (župan, pantofle, osuška).

WELLNESS TÝDEN na 7 nocí
ubytování s polopenzí, 1x oběd formou servírovaného menu, 1x koupel s olejem ze smrkového jehličí NEBO z divoké růže (20 min), 1x antistresová masáž (20 min),1x reflexní masáž plosek nohou (25 min), 1x Hot Stone - masáž lávovými kameny (50 min), 1x aroma masáž (50 min), 1x Spa manikúra (25 min) NEBO 1x Spa Spa pedikúra (50 min), 1x přírodní termo zábal z minerálního bahna (40 min), volný vstup do hotelového bazénu, parní a finské sauny, wellness taška na pokoji (župan, pantofle, osuška).

SMART POBYT – (počet nocí není omezen)
ubytování s polopenzí, volný vstup do hotelového bazénu, parní a finské sauny, wellness taška na pokoji (župan, pantofle, osuška). 1x SMART Bonus - 25 % sleva na procedury zakoupené v hotelu. Bonus je platný pro masáže a procedury střediska Spa & Wellness a kosmetické služby. Služby je možno objednat předem.

Stravování je zpravidla podáváno bufetovou formou s bohatým výběrem předkrmů a jídel z kvalitních domácích surovin.

Parkování - v hotelové podzemní garáži za poplatek v omezeném množství (nutno rezervovat předem) nebo v hlídaném parkovacím domě v centru města za poplatek a bez předchozí rezervace
Místní poplatek - není zahrnut v ceně pobytu, úhrada na místě
Domácí zvířata jsou povolena za poplatek a na zpětné potvrzení.

Informace o regionu

Česká republika — Západní Čechy — Mariánské Lázně

Mapa
Fakultativní výlety

Detaily nabídky