phone pin mobile heart logo Flag of Belarus airplane
>Výsledky vyhledávání> > >

Hotel Bezděz - Dětský Klub Transylvánie

Výhody nabídky

  • Kreativní klub Transylvánie
  • V našem dětském klubu se můžete spolu s hrdiny hotelu Transylvánie těšit na tyto aktivity:  Naučme se kouzlit s Denisem a jeho rodinou
  • Upíří mejdan kamarádů hotelu Transylvánie
  • Karneval mumie Murray
  • Ble, Ble, Ble..... učíme se nejen upírský jazyk

Hotel Bezděz - Dětský Klub Transylvánie Kód: SCZ2BEZ

PLN
Itaka

Hotel Bezděz - Dětský Klub Transylvánie Kód: SCZ2BEZ Česká republika \ Střední Čechy

Popis nabídky

Máchovo jezero, Staré Splavy

Hotel Bezděz se nachází necelých 80 km od Prahy v nadmořské výšce 270 m, ve Starých Splavech a leží prakticky přímo na břehu Máchova jezera, které je obklopeno borovým lesem a překrásnou scenérií Českého ráje. V blízkosti hotelu je písečná pláž, minigolf, tenisové kurty, sportovní hala, půjčovna kol, půjčovna šlapadel a lodiček a další možnosti jak trávit rodinnou dovolenou nebo využít volný čas při pořádání firemních akcí nebo rekreačních pobytů.

V hotelu je k dispozici recepce, směnárna, trezory, restaurace, denní bar s terasou, kongresový sál pro 150 osob s velkoplošnou projekční plochou vhodnou pro jakékoliv audiovizuální projekce, 4 salonky také vhodné například jako konferenční prostory - pro 15 - 50 osob, minitělocvična se stolním tenisem, kulečník, krytý bazén (18 x 6 m), sauna, vířivé koupele, masáže a minigolf. K ubytování můžete využít pokoje vybavené standardním zařízením a televizí + SAT, ale i naše velké, vícepokojové apartmány s kuchyňkou.

Pokoje: 222 lůžek, v jednolůžkových, dvoulůžkových (s možností přistýlky) a třílůžkových pokojích a ve třech dvoulůžkových apartmánech (s možností 2 přistýlek na apartmán). Pokoje jsou vybaveny samostatným sociálním zařízením, balkonem a TV se satelitem.   V depandanci Fr. Kouba obklopené zahradou jsou k dispozici pokoje jednolůžkové, dvoulůžkové, třílůžkové a rodinné pokoje se čtyřmi lůžky. Pokoje mají samostatné sociální zařízení, TV a SAT. Pokoje situované na jižní stranu mají balkon.

Hotel Bezděz je známý svojí výtečnou českou i mezinárodní kuchyní. Nabízí klasické formy stravování pro hotelové hosty. Snídaně jsou formou švédských stolů s bohatou nabídkou jídel a nápojů, obědy a večeře si pak hosté vybírají den předem z nabídky pěti jídel. Každé takové jídlo obsahuje předkrm nebo polévku, hlavní chod a navíc saláty a zákusky formou bufetu.  

Přímo v hotelu najdete minitělocvičnu se stolním tenisem, kulečník, krytý bazén (18 x 6 m), saunu, vířivé koupele, masáže a pár metrů vzdálený minigolf, písečnou pláž Máchova jezera s mnoha atrakcemi pro děti i dospělé (Aquapark) V konferenčních sálech ale i v baru můžete využít WiFi připojení a surfovat tak internetem se sklenkou dobrého nápoje.

Okolí hotelu Bezděz je ideální jak pro romantické procházky a výlety, tak pro sportovní vyžití všeho druhu. Z místní nabídky si jistě vyberou rodiny s dětmi, mladé i starší páry a firmy pro outdoorové programy.   V těsné blízkosti hotelu se nacházejí: písečná pláž Máchova jezera s bazénem a přírodním aquaparkem skluzavkou, nafukovacími atrakcemi restaurací a pizerií značené cyklostezky sportovní zařízení (tenisové kurty, krytá sportovní hala, půjčovna kol) diskotéky, restaurace, kavárny, cukrárny. Vodní plocha nabízí celou řadu aktivit (jachting, windsurfing, projížďku parníkem po jezeře, školu vodních sportů, půjčovnu šlapadel, lodiček apod).   Výlety, rodinná dovolená, volný čas: Během svého pobytu v hotelu můžete mavštívit řadu historických objektů jako je např. hrad Bezděz, hrad Jestřebí, starý hrad Bernštejn, hrad Houska, zámek Zákupy, zámek Mnichovo Hradiště, zámek Lemberk, zámek Sychrov, zámek Hrubý Rohovec, zámek Dětenice, zámek Kokořín apod. Výlet můžete snadno podniknout i do sousedního Německa, jehož hranice je vzdálená jen 50 km.   DOKSY (4 Km) Muzeum K. H. Máchy, kostel sv. Bartoloměje s černou madonou, Valdštejnův zámek Liberec (70 Km) Krajské město – Ještěd (restaurace s rozhlednou)
Aqua park BABYLON – zábavní centrum, bazény, herny, restaurace, obchody, IQ park, ZOO, botanická zahrada Nový Bor (24 Km) Sklářské centurm – exkurze ve sklárně
Sklářské muzeum
Sloup v Čechách – skalní hrad Kokořínská CHKO Turistické údolí, krásné cyklostezky, hrad

Informace o regionu

Česká republika — Střední Čechy

Mapa
Fakultativní výlety

V současné době není k dispozici

Zákaznická linka

  • callcenter.tel_pl
  • 296 184 910
  • pondělí–neděle: 8:00 - 18:00 / 7

Sdílet

Facebook

Proč s námi?

  1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
  2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter