phone pin mobile heart logo Flag of Belarus airplane
>Výsledky vyhledávání> > >

Pytloun Wellness Hotel Harrachov

Výhody nabídky

  • Naučná stezka a turistické trasy v těsné blízkosti hotelu
  • Wellness centrum Luxury Mountain Spa

Pytloun Wellness Hotel Harrachov Kód: SCZ2HAR

1 390PLN
Dorośli: 2 snídaně Út 24.11 – Čt 26.11.20
Itaka

Pytloun Wellness Hotel Harrachov Kód: SCZ2HAR Česká republika / Krkonoše a Podkrkonoší / Harrachov

Popis nabídky

Harrachov - Rýžoviště

Hotel se nachází v Harrachově v těsné blízkosti naučných stezek a turistickych tras s krásným výhledem na Čertovu horu.

Recepce, restaurace, kavárna, herna, lobby bar, herna pro děti, školící místnost, WiFi, wellness centrum, venkovní terasa, parkoviště u hotelu střeženo kamerovým systémem s dobíjecí stanicí pro elektromobily.

Dvoulůžkové pokoje a rodinné pokoje typu Superior nebo Deluxe. Ve dvoulůžkových pokojích s možností jedné přistýlky. Vana, WC, TV SAT, telefon, trezor, minibar, WI-FI, kávový set.

Lyžování – lyžařský vlek 100 m od hotelu, lanovka 450 m, noční lyžování 100 m. V okolí vhodné běžecké terény.

Snídaně, které jsou podávány formou bohatého bufetu. Možnost za příplatek večeře (formou 3-chodového menu nebo bufetu, dle aktuální nabídky hotelu).

Billiard, šipky, stolní tenis, herna pro děti, wellness centrum Luxury mountain SPA (sauna, venkovní vířivka, parní lázeň - denně hodinový vstup zdarma; masáže za poplatek).

Místa v okolí: Sklárna Harrachov (druhá nejstarší sklárna v Čechách, zachoval se zde tradiční způsob výroby), Muzeum Skla Harrachov (součástí sklárny, obsahuje historicky a technologicky ucelenou sbírku historického skla z produkce harrachovské sklárny), Pivovar Harrachov (minipivovar s restaurací přímo v areálu sklárny, sousedí s hlavní hutní halou sklárny, z restaurace je tak možné sledovat prosklenou stěnou výrobu skla), Ski Muzeum Harrachov (např. k vidění maketa obřího můstku), Hornické muzeum v Harrachově (ukázky minerálů fluoritových ložisek, nástroje a pomůcky používané při těžbě, mapy a fotografie dokumentující práci na zdejším ložisku, prohlídková štola je dlouhá zhruba 1000 m, trasa vedená typickým prostředím rudného dolu), Mumlavský vodopád (cca 10 m vysoký Mumlavský vodopád, jeden z nejkrásnějších a také nejmohutnějších v celé České republice, pár desítek metrů odtud zajímavé erozní útvary - tzv. Obří kotle (obří hrnce) - balvany a skalní plotny), Krkonošské muzeum Šindelka (expozice je umístěna v žulové budově), Ozubnicová železnice Tanvald - Harrachov (jediná ozubnicová železnice České republiky)

Harrachov Card - zdarma na recepci hotelu, věrnostní karta pro návštěvníky Harrachova, díky které lze získat slevy na služby i další výhody (pro více info - https://www.harrachovcard.cz/index.php/cs/)

Sleva 10 % pro klienty Čedoku na masáže a služby wellness centra

Příplatek za domácího mazlíčka na pokoji (400 Kč/noc); Parkovné 110 Kč/noc (při pobytu 7 a více nocí zdarma) 

Místní poplatek v Harrachově je 21,- Kč/ dospělá osoba/ den.

Informace o regionu

Česká republika — Krkonoše a Podkrkonoší — Harrachov

Mapa
Fakultativní výlety

Detaily nabídky