phone pin mobile heart logo Flag of Belarus airplane
> >Výsledky vyhledávání> > >

Barceló Brno Palace

Výhody nabídky

  • Hotel s atraktivní atmosférou vytvořenou kombinací luxusu a elegance moderního designu
  • Ideální poloha v centru města
  • Kvalitní služby pro náročné
  • Moderní gastronomie s příměsí středozemní kuchyně

Barceló Brno Palace Kód: SCZ2BBP

1 700PLN
Dorośli: 2 snídaně Pá 20.05 – So 21.05.22
Itaka

Barceló Brno Palace Kód: SCZ2BBP Česká republika / Jižní Morava / Brno

Popis nabídky

Hotel má skvělou polohu přímo v centru města Brna, snadno dostupné jsou pamětihodnosti moravské metropole, restaurace, bary i obchody.

A la carte restaurace Palazzo, restaurace Staré Brno, lobby bar B - Lounge, 6 konferenčních místností,fitness centrum, finská sauna, relaxační zóna, luxusní centrum thajských masáží, výtah.

Deluxe pokoje s možností až dvou přistýlek pro děti nebo jednou přistýlkou pro dospělou osobu jsou vybaveny moderním nábytkem, TV, vanou, WC, minibarem (za poplatek), trezorem (zdarma), setem na přípravu kávy a čaje, psacím stolem, klimatizací, WiFi, županem a pantoflemi (zdarma). Polštářové menu je bez poplatku a na vyžádání.

Benefit k ubytování: welcome drink, volný vstup do fitness / relax zony, 20% sleva na FB služby v hotelové restauraci Palazzo, pozdní check - out v 13:00 dle dostupnosti, speciální dárek pro děti, 10% sleva pro dámy na kosmetické procedury.

Snídaně formou bufetu. Snídaně B-Likeat je připravena ze zdravých, přírodních a vysoce kvalitních surovin dle návrhu přední španělské výživové poradkyně.
V příjemném prostředí B-Lounge se servírují snacky i teplá jídla doplněná o širokou nabídku koktejlů, vín, lokálních i mezinárodních destilátů a piva.

Hostům je denně zdarma k dispozici moderně vybavené fitness centrum (běžecký pás, rotopedy, eliptický trenažér, veslařský trenažér a posilovací lavice) s finskou saunou a relaxační zónou. Pro odpočinek a regeneraci je možné navštívit hotelové luxusní centrum thajských masáží o rozloze 130 m2. Nedaleko hotelu se nachází hlavní turistické zajímavosti města, jako je hrad Špilberk, katedrála svatého Petra a Pavla, radnice, Náměstí Svobody, anebo Zelný trh a za pouhých 5 minut jízdy autem se dostanete k brněnskému výstavišti (BVV), či vile Tugendhat, která je zapsána na Seznamu světového kulturního dědictví UNESCO.

Parkoviště za poplatek
Domácí mazlíčci - povoleni, na zpětné potvrzení z hotelu
Místní poplatek není zahrnut v ceně pobytu - platba na místě v hotelu
WiFi - v celém hotelu zdarma

Informace o regionu

Česká republika — Jižní Morava — Brno

Mapa
Fakultativní výlety

Detaily nabídky