phone pin mobile heart logo Flag of Belarus airplane
> >Výsledky vyhledávání> > >

Hotel Lípa

Výhody nabídky

 • Nový zrekonstruovaný moderní 4* hotel
 • Stylová restaurace 
 • Letní terasa , zahrada a sklepní vinárna
 • Hotel je součástí Schrotových léčebných lázní

Hotel Lípa Kód: SCZ2HLI

2 340PLN
Dorośli: 2 snídaně St 19.02 – Pá 21.02.25
Itaka

Hotel Lípa Kód: SCZ2HLI Česká republika / Jeseníky / Lipová - lázně

Popis nabídky

Lipová Lázně

Schrothovy léčebné lázně v Dolní Lipové jsou malebným místem na rozhraní Hrubého Jeseníku a Rychlebských hor v samotném centru oblíbené turistické oblasti. Tradiční lázeňská léčebně rehabilitační péče, dnes již moderního lázeňského zařízení, je zachována. Je založena na využití přírodních léčivých klimatických podmínek, unikátních lipovských bylinných směsí v kombinaci s klasickými a nejmodernějšími léčebnými a rehabilitačními metodami. Je zaměřena převážně na léčbu neinfekčních kožních chorob (především lupénky), nemocí z poruch látkové výměny, nemocí dýchacího ústrojí a duševních poruch.

Hotel disponuje prostornou stylovou restaurací s velkoryse řešenou letní terasou, v prostorách pod restaurací se nachází sklepní vinárna pro posezení u dobrého vína, pro rodinná setkání či firemní akce.   
Kouzlo zahrady a posezení mezi květinami si mohou hoteloví hosté užít na relaxační terase nacházející se v prvním patře na střeše hotelového krčku.
Na prvním a druhém poschodí se nachází celkem 17 pokojů, které nabízí harmonii spojenou s designem, komfortem a pohodlím. Celková kapacita ubytování je 30 lůžek.

Dvoulůžkové a jednolůžkové pokoje

V těsné blízkosti lázeňského areálu se nachází lyžařský areál "Lázeňský vrch" s umělým zasněžováním, v desetiminutovém dojezdu autem lyžařský areál Ramzová a spousta dalších možností lyžování v okolí. Přijeďte si užít zimní radovánky!

Snídaně

V lázeňském areálu se nachází sportovní hřiště pro míčové sporty, badminton, líný tenis, petanque, venkovní ohniště s posezením venkovní dětské hřiště. Možnost zapůjčení sportovní koloběžky, možnost zapůjčení elektrokol pro ubytované hosty.
Zapůjčení Nordic Walking holí po dobu pobytu

Schrothovy léčebné lázně v neděli 11.9.2022 oficiálně otevřely venkovní atrakci PARK ŽIVÁ VODA. Jedná se o soustavu relaxačně léčebných aktivit určených pro širokou veřejnost. Park se nachází v samotném centru lázeňského areálu a návštěvníci si jej mohou užít zcela zdarma. Jedná se o 2 samostatné stezky vzájemně propojené v jeden okruh. První trasa s názvem Stezka suchou nohou je důmyslně vypracovaný hmatový chodník určený pro chůzi bosou nohou. Zde se můžete projít po rozmanitých přírodních materiálech jako jsou např. šišky, písek, kůra stromů, klacky, velké kameny atd. Bosá chůze přírodou přináší nevšední smyslové vjemy, navíc má pro člověka velmi významné pozitivní zdravotní účinky. Reflexní stimulací plosky nohy se aktivují všechny orgány a pohybový aparát celého těla. Stezka suchou nohou se nachází na lázeňské louce vedle Anenského potoka a odtud lze plynule přejít ke druhé trase a vydat se Stezkou mokrou nohou již přímo vodním korytem. Zde si odvážlivci mohou vychutnat bosou chůzi horskou bystřinou, a navíc si posílit organismus otužováním. Celý prožitek lze umocnit odpočinkem na štěrkové pláži s kamennou lavicí, nebo na dřevěných lavičkách u potoka či u lázeňské fontány.

Místní poplatek - není zahrnut v ceně pobytu - úhrada na místě
Parkování - ubytovaný host 30Kč / den na centrálním lázeňském parkovišti
Check in ve 14:00 hod 
Check out v 10:00 hod

Informace o regionu

Česká republika — Jeseníky — Lipová - lázně

Mapa
Recenze
3,0 / 6
Celkové hodnocení
 • 3.0
 • 2.0
 • 1.0
 • 4.0

Zákazníci oceňují m. j.:

 • Poloha hotelu
 • Pokoje standard
 • Dobré jídlo
3 / 6
, 34, se svými přáteli 2023-12-14
Na to, že to byl 4* hotel, byly služby hotelu na velmi nízké úrovni. Na snídani zbytky starého pečiva z předchozího dne, okoralé salámy a sýry. V pokoji vám automaticky nevymění ani čistou (...) více informací
Na to, že to byl 4* hotel, byly služby hotelu na velmi nízké úrovni. Na snídani zbytky starého pečiva z předchozího dne, okoralé salámy a sýry. V pokoji vám automaticky nevymění ani čistou skleničku. Česko se má hodně co učit od zahraničí. Vystřízlivění z českého hotelnictví na dlouhou dobu...
 • 3
 • 2
 • 1
 • 4
méně informací

Detaily nabídky