phone pin mobile heart logo Flag of Belarus airplane
> >Výsledky vyhledávání> > >

Azul Beach Resort Montenegro

Výhody nabídky

  • Luxusní hotelový komplex poblíž historického centra
  • Široká škála služeb a velkorysé zázemí
  • V nabídce několi druhů a typů ubytování
  • Vkusný a stylový hotel nabízí možnosti odpočinku i poznávání okolí

Azul Beach Resort Montenegro Kód: XME2ABM

4 794PLN
Dorośli: 2 all inclusive Pá 01.10 – Út 05.10.21
Itaka

Azul Beach Resort Montenegro Kód: XME2ABM Černá Hora / Ulcinj

Popis nabídky

Azul Beach Resort Montenegro by Karisma leží na úžasné Ulcinjské riviéře a zároveň na slavné 12 km dlouhé pláži, která je jednou z nejdelších pláží v Evropě. Tento ultra all inclusive Karisma resort nabízí největší bazény v Černé Hoře. Staré město Ulcinj je vzdálené pouhých 5 km a jeho dlážděné ulice vybízejí k večerním procházkám.

Pláž se nachází 100 m od resortu.

Recepce, lobby, 7 barů a 4 restaurace, kavárna, terasa a několik bazénů, dětské hřiště, téměř 480 pokojů a apartmánů. Možnost parkování a WiFi zdarma.

Hotelový komplex nabízí širokou škálu možností ubytování v pokojích a apartmánech. Dvoulůžkové pokoje, suity a pokoje premium. Každý pokoj je vybaven klimatizací, TV s plochou obrazovkou. Dále je zde sprcha, fén, bezpečnostní schránka, potřeby pro přípravu kávy / čaje, toaletní potřeby, zrcadlo, minibar.

Bohaté all inclusive.

Volejbal, fotbal, venkovní posilovna, vnitřní dětská herna - musí být pod dohledem rodičů, vodní sporty a tenis. Hotel zajišťuje animace, živé hudební vystoupení a různé programy pro pobavení hostů.

Hotel nabízí několik bazénů: Main Pool - nekonečný bazén nacházející se u pláže. Sunset Adults Pool - nekonečný bazén na pláži. Activity Pool - plážový zábavní bazén a azulitos Splash Pool - nachází se u dětského klubu. Azulitos Premium Pool - prémiová sekce hlavního bazénu, Azulitos Premium Splash Pool - prémiový dětský bazének. Vnitřní / venkovní bazén - hlavní bazén budovy Kiwi Azulitos Kiwi Splash Pool.

Za poplatek: Tenisové vybavení, nemotorizované vodní sporty, masáže, praní a čištění oděvů, prémiové nápoje.

Informace o regionu

Černá Hora — Ulcinj

Mapa
Fakultativní výlety

Detaily nabídky