Středisko
Sutomore
Praha: 1 350 km, Brno: 1 160 km, Bratislava: 980 km
Poloha
Hotel Sato se nachází v Sutomore v autentické středomořské vesnici na pobřeží Jaderského moře, pouhých 30 m od soukromé písečné pláže. Nejrůznější restaurace, kavárny a bary najdete jen pár kroků odtud a historické město Bar je vzdálené asi 5 km.
Letiště Podgorica je vzdálené cca 40 km.
Pláž
Hotel Sato nabízí možnost využít soukromou hotelovou pláž, která leží pár kroků od hotelu a má možnost využít plážový bar.
Vybavení
Recepce, lobby, restaurace, sky bar, Wi-Fi, wellness, kosmetika, fitness a možnost parkování. Bazén a terasa na slunění.
Ubytování
Dvoulůžkový pokoj Classic (25-28 m2) vybavený dvoulůžkovou postelí, klimatizací, topením, satelitní Tv, fénem, minibaem, trezorem, Wi-Fi, balkon
Dvoulůžkový pokoj Classic s výhledem na moře (25-28 m2) vybavený dvoulůžkovou postelí, klimatizací, satelitní Tv, terasou, fénem, minibarem, trezorem, Wi-Fi.
Stravování
All inclusive light
Snídaně, obědy a večeře. V nabídce je bohatá a rozmanitá středomořská nebo mezinárodní kuchyně. K dispozici jsou také moho druhů štáv, točené pivo, červené i bílé víno nebo káva.
Rovněž je zde bohatá nabídka zákusků a ovoce.
Hotelová restaurace
Sky bar
Sport a zábava
Hotel ve svém wellness nabízí vířivku, finskou a bio saunu, parní lázeň, masážní místnost a fitness. K dispozici je řada místností pro masáže a další relaxační procedury.
Letovisko Sutomore je ideálním místem pro klidnou dovolenou. V okolí se nachází krásná příroda a také několik zajímavostí. Za zmínku stojí malý kostel sv. Tekly, pozůstatky benátské pevnosti nebo zřícenina turecké pevnosti.
V letovisku je také možné vyzkoušet vodní sporty, tenis, fotbal nebo plážový volejbal.
Informace
Parkování stojí 10 EUR/den.
Domácí zvířata nejsou povolena.
Dětská postýlka je k dispozici na vyžádání za poplatek 8 EUR/den.
Sluneční set (2 lehátka + slunečník) cca 10 EUR/den
V hotelu se platí vratný deposit 50€ (na úhradu případných extra služeb)