phone mobile heart logo Flag of Belarus airplane
>Výsledky vyhledávání> >

Vietnam - Laos - Kambodža

Výhody nabídky

Vietnam - Laos - Kambodža Kód: 6249

92 990PLN
Dorośli: 2 polopenze Ne 04.03 – St 21.03.18 (18 dní / 15 nocí)
Itaka

Vietnam - Laos - Kambodža Kód: 6249 Vietnam

Hanoj I Ha Long I Cat ba I Da nang I Hoi An I Hue I Luang Prabang I Vang Vieng I Vientiane I Angkor I Phnompenh I Saigon

Popis nabídky


1. den:
Odlet z Prahy do Hanoje.
2. den:
Přílet do Hanoje, transfer do hotelu. Nocleh v Hanoji.
3. den:
Snídaně. Celodenní prohlídka Hanoje s návštěvou Chrámu literatury, jež se stal první vietnamskou univerzitou, Pagody jediného sloupu, areálu Hočiminova mauzolea s chaloupkou strýčka Ho. Odpoledne prohlídka jezera Hoan Kiem a přilehlé koloniální čtvrti, chrámu Ngoc Son, mostu The Huc. Projížďka rikšami po městě. Večer návštěva představení vodních loutek. Nocleh v Hanoji.
4. den:
Snídaně. Odjezd do Dračí zátoky ležící v typické krajině severovietnamského venkova. Plavba po zátoce Ha Long s fantastickými krasovými útvary, jenž vystupují z moře a které jsou právem považovány za jeden z divů světa. Návštěva jeskyně Thien Cung na krasovém ostrůvku, nocleh v Cat Ba.
5. den:
Snídaně. Časný ranní odjezd rychlolodí do Hai Phongu, pokračování na letiště v Hanoji. Odlet do Danangu. Transfer do Hoi Anu, nocleh v Hoi Anu.
6. den:
Snídaně. Pěší prohlídka uliček historického jádra Hoi Anu s návštěvou krytého japonského mostu, dřevěného domu Phung Hung a čínského fuťienského společenského domu. Odjezd do Danangu, návštěva Čamského muzea s unikátními exponáty hinduistické čamské kultury. Pokračování přes průsmyk Hai Van do Hue. Nocleh v Hue.
7. den:
Snídaně. Dopoledne plavba po Voňavé řece k pagodě Thien Mu a hrobce císaře Minh Manga. Odpoledne prohlídka Zakázaného purpurového města a chrámu císařských předků. Nocleh v Hue.
8. den:
Snídaně. Odlet z Danangu do Luang Prabangu s přestupem v Hanoji. Transfer do hotelu, ubytování, nocleh v Luang Prabangu.
9. den:
Snídaně. Prohlídka Luang Prabangu, jednoho z nejcennějších historických měst jihovýchodní Asie. Prohlídka chrámu Wat Vixoun se známou melounovou stúpou That Pathum, Watu Xien Thong, Watu Mai s mistrovsky vyřezávaným sloupovím a chrámového komplexu na vršku Phu Si. Projížďka po Mekongu, procházka džunglí s možností koupání ve vodopádech Tat Kuang Si s neskutečně azurovou vodou, následný odjezd zpět do Luang Prabangu. Nocleh.
10. den:
Snídaně. Odjezd do Vang Vieng, jenž leží ve scénické krasové oblasti. Příjezd do Vang Vieng, ubytování a nocleh.
11. den:
Snídaně. Odjezd do Vientiane. Cesta prochází divokou horskou krajinou a patří k nejscéničtějším asijským silnicím. Cestou zastávky ve vesnicích rozličných horských kmenů. Po příjezdu do Vientiane krátká prohlídka hlavního města Laosu: návštěva stúpy That Luang a chrámů Wat Sisaket a Haw Pha Kaew. Nocleh ve Vientiane.
12. den:
Snídaně. Odjezd na letiště, odlet do Siem Reapu. Transfer do hotelu, nocleh v Siem Reapu.
13. den:
Snídaně. Celodenní prohlídka areálu Angkoru: prohlídka zřícenin hlavního města khmerské říše Angkor Thomu, chrámu Bayon, kde na Vás shlížejí obrovské tváře bódhisattvy Avalókitešvary, chrámu Ta Prohm, který byl jako jediný ponechán napospas majestátu nespoutané přírody, a v pozdním odpoledni návštěva Angkor Watu, kdy západní slunce dokresluje detaily tohoto největšího hinduistického chrámu této planety. Nocleh v Siem Reapu.
14. den:
Snídaně. Pokračování v prohlídce areálu Angkoru včetně vzdáleného chrámečku Banteay Srei – „Citadela žen“, klenotu khmerského sochařství. Cestou možnost prohlídky výroby palmového cukru. Dále Kbal Spean – „řeka tisíce znamení“, příjemný trekking do džungle. Odpoledne navštívíte chrámy Prasat Kravan a Pre Rup. V pozdním odpoledni návrat do hotelu. Nocleh v Siem Reapu.
15. den:
Snídaně. Odjezd přes Kampong Thum do hlavního města Kambodži. Odpolední prohlídka města: návštěva areálu královského paláce se Stříbrnou pagodou, nejstaršího chrámu města Wat Phnom, pomníku vietnamského osvobození, bulváru Norodom a Vítězného oblouku. Nocleh v Phnompenhu.
16. den:
Snídaně. Ranní návštěva muzea Tuol Sleng, bývalého vězení Rudých Khmerů. Odjezd krajinou dolního povodí Mekongu na hraniční přechod v Bavetu, přejezd do Vietnamu. Pokračování do Saigonu. Nocleh v Saigonu.
17. den:
Snídaně. Dopoledne prohlídka Saigonu s návštěvou katedrály Notre Dame, historické budovy hlavní pošty a pagody Thien Hau. V pozdních odpoledních hodinách transfer na letiště, odlet do Prahy. s přestupy.
18. den:
Přílet do Prahy.

* leteckou přepravu Praha – Hanoj, Saigon – Praha s přestupy * leteckou přepravu Hanoj – Danang, Danang –Luang Prabang, Vientiane – Siem Reap * letištní taxy * 15x ubytování v hotelech 3* s polopenzí (snídaně, obědy) * program, transfery klimatizovanými minibusy * vstupy dle itineráře * česky mluvícího průvodce (min. 12 osob) * místního průvodce * pojištění dle zákona 159/99 Sb.

Informace: Minimální počet účastníků pro realizaci zájezdu je 12 osob. Cena nezahrnuje: * vízum do Vietnamu (2 vstupy 3.100,- Kč) * vízum do Laosu 31,- USD (1x foto s sebou) * vízum do Kambodži 30,- USD (1x foto s sebou) * fakultativní výlety * spropitné

Informace o regionu

Detaily nabídky

  • Vlastní doprava
Cena za osobu:
99 990 -7%
92 990 Celkem Podrobnosti o ceně 185 980
  • Promocja

Zákaznická linka

  • callcenter.tel_pl
  • 800 112 112
  • pondělí–neděle: 8:00 - 21:00 / 7

Sdílet

Facebook Google+

Proč s námi?

  1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
  2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter