phone pin mobile heart logo Flag of Belarus airplane
> >Výsledky vyhledávání> >

To nejlepší z Walesu a západní Anglie

Výhody nabídky

  • jízdenka na vlak ve Snowdonia National parku v ceně
  • působivá města, hrady i příroda
  • polopenze

To nejlepší z Walesu a západní Anglie Kód: LON1323

24 959PLN
Dorośli: 2 polopenze St 29.06 – Út 05.07.22
Itaka

To nejlepší z Walesu a západní Anglie Kód: LON1323 Velká Británie

Londýn / Cardiff / Caerphilly / Pembrokershire / Tenby / St. Davids / Portmeirion / Snowdonia National Park / Caernarfon / Beaumaris / Conwy / Chester / Manchester / Ironbridge Gorge / Birmingham

Popis nabídky


1.den:
Odlet z Prahy do Londýna, transfer do hotelu, ubytování, večeře. Při dobrých časových možnostech kombinovaná prohlídka autokarem a pěšky po londýnských zajímavostech - Trafalgar Square, Westminsterské opatství, Tower, Tower Bridge, Buckinghamský palác.

2. den:
Po snídani odjezd z Londýna v ranních hodinách, přejezd do oblasti Walesu – Cardiffu – prohlídka města s průvodcem – historické centrum s viktoriánskými ulicemi a obchodními pasážemi, neogotický hrad, radnice, tržnice…, Caerphilly – jezerem obklopený druhý nejrozsáhlejší hrad na 12 hektarech ze 13. století proslulý mj. jednou ze svých „šikmých věží“, ubytování v oblasti, večeře.

3. den:
Cesta zajímavou krajinou na západ do oblasti Pembrokershire přímořského národního parku s ohromujícími pobřežními scenériemi, útesy a zálivy se zastávkou ve středověkém městečku Tenby na vrcholu útesu, odjez do St. Davids – klášterní sídlo na nejzápadnějším cípu Walesu založené v roce 550 svatým Davidem, přejezd podél pobřeží na ubytování, večeře.

4. den:
Po snídani odjezd do Portmeirion – zajímavá vesnice ve stylu italské renesance s desítkami budov postavených v různých stavebních slozích od gotických po orientální na poloostrově v Cardanském zálivu. Přejezd do Snowdonia National Park – s nejvyšší horou Walesu Snowdon 1085 metrů - výjezd místní železnicí rozmanitou krajinou se zbrázděnými pohořími a vřesovišti k vrcholu nejvyšší hory, návrat a odjezd ke zhlédnutí dalšího slavného velšského hradu Caernarfon – symbol podoby severního Walesu, ubytování, večeře.

5. den:
Po snídani odjezd k hradu Beaumaris – poslední a nejhonosnější hradu Eduarda I., přejezd k impozantnímu hradu Conwy se zachovalými městskými hradbami s věžemi a branami, odjezd do Chesteru - město postavené na základech římského vojenského tábor z r. 79 proslavené svými hlavními třídami lemovanými hrázděnými domy, spolu s katedrálou a městskými hradbami s hodinovou věží, římským amfiteátrem tak vytváří iluzi dokonale zachovalého středověkého města odjezd na ubytování, večeře.

6. den:
Po snídani Manchester – původně římská osada, od poloviny 19.století průmyslové centrum oblasti, dnes kulturní metropole s velkou klubovou scénou - prohlídka města s průvodcem – radnice, katedrála, centrum s nákupními zónami, ale i fotbalový stadion Manchenster United - Old Trafford pro 76.000 diváků, cestou do Birminghamu zastávka v Ironbridge Gorge – nejvýznamnější středisko průmyslové revoluce s řadou technických památek - Iron Bridge - první ze železa odlévaný most na světě (1779), zastávka v Birminghamu – náměstí Victoria Square, Kaplického budova obchodního domu Selfridges…, ubytování a večeře.

7. den:
Po snídani odjezd do Londýna k odletu, v odpoledních hodinách odlet do ČR.

• letenku Praha – Londýn – Praha včetně tax a příplatků 
• 6 noclehů v hotelech*** s polopenzí (s anglickou snídaní a večeří s 3-chodovým menu) 
• dopravu autokarem dle programu zájezdu - průvodce 
jízdenku na vláček ve Snowdonia National parku 
• pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.

K rezervaci nutno dodat datum narození, státní příslušnost, číslo pasu nebo OP, platnost pasu nebo OP od-do od každého účastníka.
 
Minimální počet účastníků pro realizaci zájezdu je 25 osob.

Fakultativní služby
• příplatek za jednolůžkový pokoj 5.990,- Kč

Informace:
*MORAVA - ZDARMA JÍZDENKA ČD DO/Z PRAHY, VÍCE INFORMACÍ U VAŠEHO PRODEJCE. 
Změna programu vyhrazena.

Cena nezahrnuje
• vstupy do památkových objektů

Informace o regionu

Velká Británie

Fakultativní výlety

Detaily nabídky

  • Vlastní doprava
Cena za osobu:
25 990
Ušetříte: 1 031
24 959 Celkem Podrobnosti o ceně 49 918
  • Promocja

Zákaznická linka

  • callcenter.tel_pl
  • 296 184 910
  • pondělí–neděle: 8:00 - 18:00 / 7

Sdílet

Facebook

Proč s námi?

  1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
  2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter