phone pin mobile heart logo Flag of Belarus airplane
> >Výsledky vyhledávání> > >

Londýn od A po Zet

Výhody nabídky

 • Prohlídka Londýna a nejznámějších památek s průvodcem
 • Snídaně v hotelu v ceně ubytování
 • Možnost návštěvy zámku Windsor
 • Možnost zakoupení vstupenky na London Eye, The Shard, Madame Tussaud´s
 • Možnost návštěvy velkolepé pevnosti Warwicku
 • Možnost celodenního fakultativního výletu Stradford, Oxford, Warwick
 • Možnost celodenního fakultativního výletu Bath, Stonehenge, Salisbury

Londýn od A po Zet Kód: XGB1306

10 190PLN
Dorośli: 2 snídaně Ne 24.07 – So 30.07.22
Itaka

Londýn od A po Zet Kód: XGB1306 Velká Británie / Londýn

Trasa 2: Zlín, Olomouc, Prostějov, Brno, Jihlava (dálnice), Humpolec (dálnice), Praha, Beroun (dálnice), Plzeň 
Trasa 3: Ostrava, Frýdek-Místek, Nový Jičín, Olomouc, Svitavy, Pardubice, Hradec Králové, Mladá Boleslav, Praha, Plzeň 

* PRO KLIENTY Z MORAVSKÝCH MĚST ZDARMA JÍZDENKA ČD DO PRAHY, VÍCE INFORMACÍ U VAŠEHO PRODEJCE

Popis nabídky


1. den:
 Odjezd z ČR komfortním autobusem. Nástupní místa v celé ČR - vybírejte v rezervačním formuláři. 


2. den:
 Londýn - pěší prohlídka centra města s průvodcem - Trafalgarské náměstí, vládní čtvrť Whitehall - Downing Street, Parlament - Big Ben, Buckinghamský palác, Piccadilly Circus, Soho, Čínská čtvrť, Covent Garden, Westminsterského opatství, možnost návštěvy Národní galerie, Britského muzea, příp. příležitost k nákupům na Oxford Street nebo fakultativně vstupenky na mrakodrap The Shard s vyhlídkou i vyhlídkové kolo London Eye. Ve večerních hodinách odjezd z Londýna do hotelu na okraji Londýna, ubytování, individuální večerní program, fakultativně večeře, nocleh.


3. den:
Snídaně v hotelu, možnost individuálního programu pro nákupy a návštěvu památek nebo celodenní fakultativní výlet do Oxfordu - prohlídka univerzitního města, Stratford-upon-Avon - prohlídka města - rodiště W. Shakespeara, návštěva pevnosti Warwick. Ve večerních hodinách návrat do hotelu na okraji Londýna, ubytování, individuální večerní program, fakultativně večeře, nocleh.


4. den:
 Snídaně v hotelu, odjezd do Windsoru možnost návštěvy nejstaršího královského zámku v Británii - Windsoru - víkendové sídlo královské rodiny, návrat do Londýna - Hyde Park. Fakultativně vstupenka do muzea voskových figurín Madame Tussaud´s nebo možnost návštěvy muzea Sherlocka Holmese - Baker Street, námořní akademie a královské observatoře s nultým poledníkem v Greenwich. Ve večerních hodinách návrat do hotelu na okraji Londýna, ubytování, individuální večerní program, fakultativně večeře, nocleh.


5. den:
 Snídaně v hotelu, možnost individuálního programu pro nákupy a návštěvu památek nebo celodenní fakultativní výlet. Bath - nádherné lázeňské město v údolí řeky Avony, procházka po Royal Crescent a Pulteney Bridge. Stonehenge - návštěva nejslavnějšího komplexu menhirů a kamenných kruhů. Salisbury - město s nádherným historickým centrem a katedrálou. Ve večerních hodinách návrat do hotelu na okraji Londýna, ubytování, individuální večerní program, fakultativně večeře, nocleh.


6. den:
Snídaně v hotelu, Londýn - pěší prohlídka města s průvodcem - katedrála sv. Pavla, Milelnnium Bridge, Tate Galery, Globe, Southwark Cathedral, London Bridge s vyhlídkou, Tower - původně královská rezidence a obávané vězení, dnes proslulá klenotnice a zbrojnice, nejslavnější londýnský most Tower Bridge, HMS Belfast - poslední velký křižník Royal Navy, přístavní doky upravené na obchodní a zábavní oblast St. Katherine´s Dock; volno k individuálním prohlídkám, večer odjezd do ČR.


7. den:
 Návrat do České republiky. 

  

• 4 večeře v restauraci: 3.190 Kč 
• Vstupenka do muzea voskových figurín Madame Tussaud´s 1.090 Kč 
• Vstupenka na nejnavštěvovanější londýnskou atrakci London Eye 950 Kč 
• Vstupenka na nezapomenutelnou vyhlídku z mrakodrapu The Shard 1.150 Kč
• Celodenní výlet do Oxfordu, Stratfordu a Warwicku, včetně vstupenky 1.680 Kč
• Celodenní výlet do Bathu, Stonehenge a Salisbury, včetně vstupenky 1.680 Kč pro dospělého. Dítě do 12 let 1.380 Kč.
• Možnost ubytování na jednolůžkovém pokoji: příplatek 3.990 Kč 
• Možnost rezervace konkrétního místa v autobuse (řady 2-4): příplatek 250 Kč

Fakultaitvní výety jsou organizovány při minimálním počtu 20 osob.

• Dopravu luxusním klimatizovaným autobusem 
• 4 noclehy v hotelu IBIS BUDGET HEATHROW CENTRAL*** s anglickou snídaní v ceně, hotel na okraji Londýna, pokoje s příslušenstvím
• Trajekty 
• Služby průvodce po celou dobu zájezdu
• Zákonné pojištění dle zák. č. 159/1999 Sb.

K rezervaci nutno dodat datum narození, státní příslušnost, číslo pasu, platnost pasu  od-do od každého účastníka. Upozorňujeme, do Velké Británie lze cestovat pouze na cestovní pas.

Vstupy do památek a jízdné MHD hradí účastníci zájezdu sami na místě. 
Změna hotelu a programu vyhrazena. Minimální počet pro realizaci zájezdu je 30 osob. 

Orientační ceny některých vstupů (v GBP): 
LONDÝN 
Národní galerie - zdarma Britské muzeum - zdarma Tate Gallery + Tate Modern Gallery – zdarma Námořní muzeum Greenwich - zdarma Tower of London: 30,30 £ (dospělý 18-64); 23,70 student (16-17), 14,50 £ (dítě 5-15) Tower Bridge: 9,80 £ (dospělý); 6,80 £ (student/60+); 4,20 £ (dítě 5-15) St. Paul´s Cathedral: 20,- £ (dospělý 18+); 17,50 £ (student/60+); 8,50 £ (dítě 6-17) Westminster Abbey: 22,- £ (dospělý); 17,- £ (student/60+); 9,- £ (dítě 6-16) Greenwich (historická observatoř, nultý poledník): 15,- £ (dospělý/student/60+); 6,50 £ (dítě 5-15) Cutty Sark: 13,50 £ (dospělý/student/60+); 7,- £ (dítě 5-15) HMS Belfast:  18,- £ (dospělý 16-59); 9,- £ (dítě 5-15) Muzeum Sherlocka Holmese: 15,- £ (dospělý); 10,- £ (dítě 5-15) Southwark Cathedral - individuálně zdarma Plavba lodí po Temži (Greenwich - Westminster): NUTNÉ! 17,50 £ (dospělý/student/60+); 12 £ (dítě 5-15) Cesta metrem: 5,80 £ (dospělý; zóna 1-5); 2,90 £ (dítě 11-15; zóna 1-5) 13,10 £ (celodenní jízdenka; dospělý; zóna 1-5; od 9:30 hod / 18,60 £ do 9:30 hod) 6,50 £ (celodenní jízdenka; dítě 11-15; zóna 1-5; od 9:30 hod / 9,30 £ do 9:30 hod) děti 5-10 let cestují v doprovodu dospělého metrem zdarma (na vlak však musí být zakoupena jízdenka) Oyster Card: vratná záloha 5,- £  + max. 12,- £/den (zóna 1-5) 

UPOZORNĚNÍ:  
Doporučujeme zakoupit si veškeré fakultativní služby ve vaší cestovní kanceláři. Bohužel není vždy možné požadovat zajištění a finanční vyrovnání těchto služeb na místě u průvodce zájezdu. V případě, že k nákupu dojde, požadujte vždy doklad o zaplacení.    

Výklad k navštíveným místům může podat průvodce pouze v autokaru a v přiměřené míře mimo autokar.  Prohlídky jednotlivých pamětihodností probíhají individuálně, bez přímého průvodcovského výkladu. 

Doporučujeme si před cestou vyhotovit kopie cestovních dokladů a nenosit je spolu s originály. V případě ztráty či odcizení se tím urychlí vyřizování formalit na zastupitelských úřadech.

Informace o regionu

Velká Británie — Londýn

Detaily nabídky

 • Vlastní doprava
Cena za osobu:
10 490
Ušetříte: 300
10 190 Celkem Podrobnosti o ceně 20 380
 • Promocja

Zákaznická linka

 • callcenter.tel_pl
 • 296 184 910
 • pondělí–neděle: 8:00 - 21:00 / 7

Sdílet

Facebook

Proč s námi?

 1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
 2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter