phone pin mobile heart logo Flag of Belarus airplane
> >Výsledky vyhledávání> >

To nejlepší z USA

Výhody nabídky

 • v programu mj. New York, Niagarské vodopády, Grand kaňon – největší turistická atrakca státu Arizona, N.P. Zion, N.P. Údolí smrti, Las Vegas či San Francisco
 • ikony východu a západu USA – dvě mouchy jednou ranou
 • v New Yorku spíme vždy na Manhattanu – s námi bez dojíždění 

To nejlepší z USA Kód: JFK0580

109 439PLN
Dorośli: 2 stravování dle programu St 02.10 – Po 21.10.24
Itaka

To nejlepší z USA Kód: JFK0580 USA

Popis nabídky


1. den ODLET Z PRAHY* Odlet z Prahy do New Yorku. Transfer do hotelu, volno. Nocleh v New Yorku.
2. den NEW YORK Prohlídku města zahájíme plavbou a návštěvou Liberty Islandu se sochou Svobody a Ellis Islandu. Projdeme jižní Manhattan, uvidíme Wall Street s burzou cenných papírů, Trinity Church, Čínskou a Italskou čtvrť. Z Empire State Building vychutnáme panoráma města. Nocleh.
3. den NEW YORK Prohlídka oblastí Central Parku a Times Square. Zavítáme k Rockefellerovu centru, divadelní čtvrti a luxusním obchodům na Páté Avenue. Večer na Times Square vstřebáme atmosféru města.
4. den NEW YORK – NIAGARA FALLS Přejezd státem New York. V podvečer příjezd k Niagarským vodopádům, ubytování, volný program. Nocleh v blízkosti Niagara Falls.
5. den NIAGARA FALLS – HARRISBURG Pěší výlet podél vodopádů s vyhlídkami na 55 metrů vysokou masu padající vody. Sílu běsnícího živlu znásobí plavba lodí do blízkosti vodní stěny směrem do Harrisburgu. Nocleh na trase.
6. den GETTYSBURG – WASHINGTON D.C. Návštěva Gettysburgu, kde se odehrála klíčová bitva občanské války mezi Severem a otrokářským Jihem. Příjezd do Washingtonu, D.C. a částečná prohlídka města. Večer možnost individuální návštěvy půvabné čtvrtě Georgetown s restauracemi, bary či pivnicemi. Nocleh ve Washington, D.C.
7. den WASHINGTON D.C. Prohlídka města. Podíváme se k Bílému domu, Kapitolu, monumentu prezidenta George Washingtona či památníku Abrahama Lincolna. Také navštívíme Arlingtonský hřbitov a další zajímavosti města včetně mož nosti návštěvy některého z unikátních muzeí. Nocleh ve Washingtonu D.C.
8. den ANNAPOLIS – PHILADELPHIA Odjezd do Annapolis, které díky stylu, historii a přímořskému rázu patří k nejhezčím městečkům v USA. Sídlí zde námořní akademie, k jejímž kadetům patří prezidenti, astronauti či členové komand SEALS. Zastávka u velkolepého mostu Chesapeake Bridge. Příjezd do Philadelphie, nocleh.
9. den PHILADELPHIA Prohlídka centra Philadelphie s možnou návštěvou Independence Hall a zvonu Liberty – symbolu americké svobody. Transfer na letiště v New York a odlet do Los Angeles.
10. den LOS ANGELES – HOLLYWOOD V kolébce filmového průmyslu navštívíme Chodník slávy, premiérové kino Mann’s Chinese Theatre, Financial Center, Beverly Hills, Venice Beach či předměstí boháčů Santa Monica. Nocleh v LA.
11. den JOSHUA TREE Prohlídka strhující rezervace žulových skal, zahrad kaktusů a lesů juk krátkolistých. Přejezd do Williams částečně po Route 66, která jako první spojila východ se západem USA. Nocleh ve Williams.
12. den GRAND CANYON Odjezd k Velkému kaňonu – největší atrakci státu Arizona i celých USA. Fakultativně doporučujeme let nad touto gigantickou hříčkou přírody o délce 500 km, šířce 25 km a hloub ce 1,5 km. Kolosální útvar vychutnáme z vyhlídek, případně se vydáme na pěší výlet po okraji. Přejezd do Page, nocleh.
13. den MAGICKÝ BRYCE CANYON Prohlídka jezera Lake Powell a mohutné přehrady Glen Dam na řece Colorado. Návštěva Antilopího kaňonu (fakult.), jenž si získá srdce každého fotografa. Příjezd do NP Bryce Canyon. Tahle rezervace s rudými jehlany navažského vápence je považována za vrcholný kus čarovné přírody Utahu.
14. den ZION – LAS VEGAS Průzkum NP Zion, jehož krajinný vzorec určují hluboké kaňony a divoké říčky. Podnikneme pěší výlet k některému ze zajímavých míst parku. Přesun do Las Vegas – velkoměsta hazardu a oslnivých atrakcí. Projížďka po nejživější ulici, tzv. Stripu, spojená s návštěvou vybraného kasina. Ve zbytku dne volno za povzbudivého cinkotu mincí herních automatů. Nocleh v Las Vegas.
15. den ÚDOLÍ SMRTI Putování Údolím smrti s nejnižším (- 86 m) a nejteplejšímbodem západní po lo koule. V roce 1913 zde bylo rekordních 57 o C ve stínu, o jeden více bylo pouze v Libyi v roce 1936. Nocleh na trase.
16. den LESNÍ KATEDRÁLY SEQUOIA Návštěva NP Sequoia s obrovitými sek vojemi, které se dožívají 3200 let a dorůstají do 100 m výšky. Král – General Sherman Tree – měří v obvodu 32 m a váží 1385 t. Nocleh ve Fresnu. 17. a
18. den SAN FRANCISCO Přejezd do San Franciska. Během dvou dnů návštěva většiny zajímavých míst města: Golden Gate Bridge, pitoreskní Čínské čtvrti, přístavní oblasti Fisherman’s Wharf i prudkých ulic Russian Hill. Svezeme se tramvají cablecar (fakult.) a podnikneme plavbu v zátoce s výhledy na oba mosty a ostrov Alcatraz – pevnost, v níž byl vězněn mafián Al Capone. Nocleh v San Francisku.
19. den SAN FRANCISCO – PRAHA Dopoledne volno, odpoledne transfer na letiště a odlet do Prahy.
20. den PŘÍLET DO PRAHY

příplatek za jednolůžkový pokoj od 35 500 Kč, sleva na 3. osobu 13 600 Kč

leteckou přepravu a letištní poplatky 18x hotel kategorie 3* (v NY na Manhattanu) 13x snídaně (pouze západní část okruhu) dopravu autobusy/mikrobusy/vozy vstupy do národních parků služby českého průvodce výlet lodí k soše Svobody a na Ellis Island plavbu lodí do těsné blízkosti Niagarských vodopádů vstup do Gettysburgu, plavbu v San Francisku ke Golden Gate Bridge

Cena nezahrnuje: • fakultativní vstupy a výlety / stravování a spropitné • vstupní autorizaci ESTA do USA (bližší informace u prodejce)

V jarních měsících může být regulována plavba k Niagarským vodopádům (řešeno náhradním programem). Prohlídka New Yorku zpravidla pěšky a metrem ($3 / os / jízda). Program zájezdu je ve vybraných termínech totožný se zájezdem JFK0550, LAX0505. V New Yorku při požadavku na pokoj s oddělenými lůžky bude účtován poplatek 890,– Kč/os. Hlavní zavazadlo může být při přeletu do Los Angeles zpoplatněno částkou $10-30. Hlavní zavazadlo může být při přeletu do Los Angeles zpoplatněno částkou $10-30.
Občané, kteří od března 2011 cestovali do Iránu, Iráku, Sýrie, Súdánu, Jemenu, Líbye, Somálska a po 12.01.2021 na Kubu, nemohou o ESTA registraci žádat a musí požádat o turistické vízum. Od 12.5.2023 se ruší povinnost být očkovaný proti COVID-19. Negativní test se stále doporučuje, povinný ale není.

Informace o regionu
Recenze
5,0 / 6
Celkové hodnocení
80%
klientů hodnotilo dobře nebo velmi dobře
 • 4.6
 • 4.6
 • 3.4
 • 5.2
80%
klientů hodnotilo dobře nebo velmi dobře

Zákazníci oceňují m. j.:

 • Hotel
 • Pokoje standard
6 / 6
, 70, s partnerem 2023-10-10
Z Vaší strany to chce podávat podrobnější informace, takto jsme si je museli sami zjišťovat u ESO Travel. více informací
Z Vaší strany to chce podávat podrobnější informace, takto jsme si je museli sami zjišťovat u ESO Travel.
 • 6
 • 3
 • 6
méně informací
6 / 6
, 38, s partnerem 2023-10-10
Žádný popis více informací
Žádný popis
 • 5
 • 2
 • 6
méně informací
2 / 6
, 52, s partnerem 2023-09-19
Yellowstone a údolí smrti. více informací
Yellowstone a údolí smrti.
 • 1
 • 2
 • 2
méně informací
6 / 6
, 63, s partnerem 2023-05-01
nic více informací
nic
 • 6
 • 6
 • 6
méně informací
5 / 6
, s partnerem 2022-10-14
Komunikace s vaší CK Čedok byla velmi nekvalitní, informace jsme si museli s manželem zjišťovat . Příště zakoupíme zájezd přímo u pořádající CK. více informací
Komunikace s vaší CK Čedok byla velmi nekvalitní, informace jsme si museli s manželem zjišťovat . Příště zakoupíme zájezd přímo u pořádající CK.
 • 5
 • 4
 • 6
méně informací

Detaily nabídky

 • Vlastní doprava
Cena za osobu:
113 990
Ušetříte: 4 551
109 439 Celkem Podrobnosti o ceně 218 878
 • Promocja

Zákaznická linka

 • callcenter.tel_pl
 • 296 184 910
 • pondělí–neděle: 8:00 - 21:00 / 7

Sdílet

Facebook

Proč s námi?

 1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
 2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter