phone pin mobile heart logo Flag of Belarus airplane
> >Výsledky vyhledávání> >

Ahoj Turecko !

Výhody nabídky

 • po stopách Indiana Jonese - soutěska Saklikent Myra
 •  město Olympos - bývalý úkryt pirátů
 •  tajemné potopené město
 •  krásná krajina, starobylá architektura 
 •  čas na opalování, koupání a prohlídku památek

Ahoj Turecko ! Kód: AYT2AHT

900PLN
Dorośli: 2 stravování dle programu So 13.07 – So 20.07.24
Itaka

Ahoj Turecko ! Kód: AYT2AHT TureckoPopis nabídky

1.DEN.KEMER
Setkání účastníků na letišti. Přímý let do Antalye. Transfer z letiště do přístavu v KEMERU. Nalodění na jachtu v kajutách pro 2 osoby. Informační schůzka s kapitánem. Večeře, nocleh.

2. DEN. OLYMPOS – ADRASAN BAY (doba plavby: cca 2 hodiny)
Snídaně. Příjezd do starobylého města OLYMPOS, jednoho z nejdůležitějších přístavů bývalé Lycie. Výhodná poloha přístavu byla kdysi oblíbená piráty, kteří si vybrali tento přístav jako svůj úkryt. Volný čas nebo volitelná (za příplatek na místě) návštěva starobylých zřícenin. Oběd na jachtě. Volný čas na plavání v moři. Plavba do ADRASAN BAY, kotvení.večeře, nocleh
3. DEN. DEMRE – GOKKAYA BAY (doba plavby: cca 5 hodin)
Brzy ráno odjezd do DEMRE. Snídaně. Volný čas nebo volitelná (za příplatek na místě) exkurze do Myry, kde můžete obdivovat nádherné, integrované do krajiny, lykijské skalní hrobky s fasádami připomínajícími starověké chrámy. Myra je také známá pro pro své své zachovalé starobilé divadlo a také kvůli Svatému Mikulásovi. Svatý Mikuláš, biskup a velký filantrop, který pomáhal potřebným tím, že se dělil o své bohatství. Zemřel v Myře 6. prosince kolem roku 346. Za vidění zde stojí také kostel sv. Mikuláše s četnými malbami – v současné době přeměněný na muzeum. Volný čas na odpočinek nebo koupání v moři. Plavba do ZÁLIVU GOKKAYA, kotvení,večeře,nocleh.

4. DEN. TERSANE – UCAGIZ BAY (doba plavby: cca 40 min.)
Snídaně. Plavba přes potopené město Dolchiste (poblíž Kekova), kde můžete vidět starobylé ruiny zničené zemětřesením. Kotvení v TERSANE, ostrově, který kdysi sloužil jako loděnice. Tersane je největší ostrov v zálivu Gocek. Volný čas pro individuální prohlídku památek. Oběd na jachtě. Plavba do UCAGIZ BAY. Možnost využít celodenní volitelné exkurze. Volný čas nebo volitelně (za příplatek na místě) celodenní výlet do Kasa a Saklikent Gorge (turecky: Skryté město) - vrtané ve skalách po tisíce let řekou Karaçay, dosáhla obrovských rozměrů: 18 km dlouhá a 300 m vysoká. V soutěsce Saklikent byla také natočena filmová dobrodružství slavného Indiana Jonese. Večeře,nocleh.
5. DEN. SIMENA –
Snídaně. Plavba do starobylé osady SIMENA. Volný čas nebo Fakultativně (za příplatek na místě) návštěva zříceniny středověké byzantské pevnosti nacházející se na úzkém ostrohu a zříceniny starověkého divadla. Vraťte se na jachtu a večeři. Plavba do KEKOVA, kotvení. Večeře,nocleh.

6. DEN. PORTO CENEVIZ – PHASELIS (doba plavby: cca 6 hodin)
Snídaně. Brzy ráno plavba do PORTO CENEVIZ, kotvící v přístavu sazák Bay. Volný čas na koupání nebo relax po pláži. Oběd na jachtě. Poté plavba do zátoky Phaselis. Starobylé město PHASELIS bylo založeno v sedmém století před naším letopočtem Řeky z Rhodu. Zříceniny města se nacházejí mezi zátokami. Volný čas nebo volitelně (za příplatek na místě) procházka starobylou částí Phaselis, kde je mimo jiné akvadukt, lázně a malé divadlo, z jehož horních řad je nezapomenutelný výhled na horu Olymp. Návrat na jachtu, večeře,nocleh.

7. DEN. KEMER (doba plavby: cca 1,5 hodiny)
Snídaně. Přijedete do zátoky Ayisigi v KEMER, Oběd na jachtě.Volno.Kemer leží na úpatí pohoří Taurus a nabízí četné kavárny, parky, obchody a zároveň nádhernou krajinu přírody. Můžete se také vydat na výlet místním autobusem do Antalye.Obklopen vysokými horami, je to známé letovisko a největší město na pobřeží Středozemního moře. Jeho historie sahá až do sedmého století před naším letopočtem. Stará část města s malým přístavem je příjemným turistickým koutkem se zajímavými památkami, osmanskými domy. Mešity, Hodinová věž, Cut Minaret, Hadriánova brána také stojí za vidění. Návrat na jachtu, večeře, nocleh.

8. DEN.
Snídaně. Vylodění. Volný čas (v závislosti na čase odjezdu). Transfer na letiště.  Pro klienty, kteří prodlužují svůj pobyt : snídaně, vylodění, transfer na letiště a poté transfer do vybraného hotelu.

Doporučená měna: EUR a TL (pro vstupné).
Fakultativní poplatky:

exkurze do Myry: cca 35 EUR
celodenní výlet do Soutěsky Kasa a Saklikent cca 50 EUR
starobylé ruiny v Olymposu: cca 70 TL
zřícenina v Simeně: acca 17,5 TL
starověký Phaselisasi cca 70 TL

7 nocí na  jachtě; Kabiny pro 2 osoby s koupelnou, sadou koupelnových ručníků a ložního prádla • stravování: 7 snídaní, 7 obědů, 7 večeří, odpolední káva / čaj • let • transfer: letiště-přístav-letiště • péče o kvalifikovaného anglicky mluvícího kormidelníka a stevarda, delegát na telefonu - Antalye

DALŠÍ INFORMACE: 8 dvoulůžkových kajut pro hosty , každá kajuta s koupelnou (sprcha, umyvadlo, WC; teplá voda), klimatizace, skříně v kajutách; jídelna: stůl, kuchyň s vybavením, kávovar, varná konvice.  
Plavba je rekreačního charakteru. Posádka (kormidelník a stevard) se stará o bezpečnost plavby a udržování čistoty na jachtě.
Nemusíte mít zkušenosti s plachtěním, abyste se mohli zúčastnit plavby.
Předpokládaná trasa se může měnit v důsledku povětrnostních podmínek.
Konečné rozhodnutí o opuštění přístavu a zvolené trasy činí vždy kapitán s přihlédnutím k bezpečnosti účastníků.
Uvedené časy denní plavby jsou orientační. Plážové osušky nejsou k dispozici. Na palubě je k dispozici rybářské vybavení.

Hlavní zavazadla musí být zabalena do turistického batohu nebo měkké cestovní tašky. Program je určen pro zdravé, fyzicky zdatné lidi. Program se může měnit v závislosti na povětrnostních podmínkách. Posádka na jachtě mluví anglicky, německy. Na jachtě jsou zásuvky evropského typu (220V). Vzhledem k proměnlivosti počasí byste si měli na plavbu vzít vhodné oblečení, m.in: fleecová, větrná a dešťová bunda.

Informace o regionu
Mapa
Fakultativní výlety

Detaily nabídky

 • Vlastní doprava
Cena za osobu:
1 160 EUR
Ušetříte: 260 EUR
900EUR Celkem Podrobnosti o ceně 1 799 EUR
 • Promocja

Zákaznická linka

 • callcenter.tel_pl
 • 296 184 910
 • pondělí–neděle: 8:00 - 21:00 / 7

Sdílet

Facebook

Proč s námi?

 1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
 2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter