phone pin mobile heart logo Flag of Belarus airplane
> >Výsledky vyhledávání> >

Za nejkrásnějšími památkami a plážemi Thajska

Výhody nabídky

 • trvale oblíbený zájezd
 • seznámení s místními trhy
 • bohatá nabídka výletů
 • příznivé ceny v destinaci
 • vyhlášená thajská kuchyně

Za nejkrásnějšími památkami a plážemi Thajska Kód: BKK2632

45 990PLN
Dorośli: 2 stravování dle programu Pá 25.03 – Út 05.04.22
Itaka

Za nejkrásnějšími památkami a plážemi Thajska Kód: BKK2632 Thajsko

BangkokǀBang Pa InǀAyutthayaǀKanchanaburiǀMost přes řeku KwaiǀNP Erawanǀ Wang PhoǀDamnoen SaduakǀPetchaburiǀ Khao WangǀHua HinǀBang PuǀNP Sam Roi YotǀPhrayanakornǀChumphonǀKhao SokǀCheow LanǀKrabiǀPhang NgaǀKoh TapooǀTham LodǀWat SuwankuhaǀKoh PanyeeǀPhi PhiǀPileh Coveǀ Tam Phaya NakǀPhi Phi Donǀ Phi Phi Lehǀ Maya Bay

Popis nabídky


1. den:
 Odlet z Prahy s přestupem do Thajska.

2. den:
Přílet do Bangkoku,transfer na ubytování. Možnost fakultativní večeře v 78. patře restaurace hotelu Baiyoke Sky, nejvyšší budovy v Thajsku s nádherným výhledem na celé město. Procházka proslulou a turisty nejvyhledávanější ulicí Khao San. Návrat do hotelu, nocleh.

3.den:
Snídaně. Prohlídka nejzajímavějších míst v Bangkoku – nejvýznamnější svatyně v zemi - chrám Smaragdového Buddhy, historicky významné sídlo thajských králů - královský palác, královská čtvrť Dusit, chrám ležícího Buddhy s unikátní sochou Buddhy, která je jednou z největších v celé zemi. Procházka nejstarší částí Bangkoku - čínskou čtvrtí s návštěvou chrámu Zlatého Buddhy vyrobeného z čistého zlata. Odpoledne možnost fakultativní projížďky lodí po bývalé hlavní dopravní tepně města - řece Chao Phraya k západním břehům do oblasti Thonburi se stovkami dřevěných domů vystavěných na pilotech. Ve večerních hodinách možnost fakultativního výletu do nákupního centra pod širým nebem Asiatique Riverfront s večeří tradiční thajské kuchyně a travesti revue - Calypso. Volný čas na nákupy na největším nočním trhu v Bangkoku. Návrat do hotelu, nocleh.

4. den:
Snídaně. Odjezd k procházce po velkolepé letní rezidenci Bang Pa In nedaleko Bangkoku. Odtud transfer do bývalého hlavního města Thajska a jednoho z nejnavštěvovanějších míst v zemi – zaniklého starověkého města Ayutthaya. Prohlídka chrámů rozesetých po celém městě. Odtud směrem k barmským hranicím, do oblasti Kanchanaburi. Volný čas na prohlídku slavného mostu přes řeku Kwai. Ubytování v hotelu na břehu řeky Kwai, obklopeném tropickou vegetací, nocleh.

5. den:
Snídaně. Návštěva národního parku Erawan s procházkou k malebnému vodopádu s možností koupání v křišťálově čisté vodě a relaxaci. Dále rafting na bambusových vorech na řece Kwai a návštěva „sloní vesnice“. Odpoledne zastávka u dřevěného mostu Wang Pho, který byl vystavěn během druhé světové války. Po krátkém odpočinku odjezd do Kanchanaburi. Ubytování v hotelu, nocleh.

6. den:
Snídaně. Odjezd od hotelu k nejznámějšímu plovoucímu trhu v Thajsku - Damnoen Saduak, jízda loďkou s možností přímého nákupu suvenýrů, ovoce či některé z místních pochutin. Po poledni odjezd do Petchaburi, návštěva historického parku na palácovém vrchu Khao Wang, na vrcholu dosažitelným lanovkou. V odpoledních hodinách odjezd do přímořského letoviska Hua Hin, volno s možností koupání. Ubytování v místním hotelu, nocleh.

7. den:
Snídaně. Odjezd do rybářské vesničky Bang Pu v národním parku Sam Roi Yot. Volný čas nebo odjezd loďkou a dvaceti minutová vycházka (430 metrů strmou stezkou) k hlavní atraktivitě parku – jeskyni Phrayanakorn s vybudovaným královským pavilonem uvnitř. Volno k relaxaci na některé z odlehlých pláží. V odpoledních hodinách odjezd do městečka Chumphon. Ubytování v hotelu, nocleh.

8. den:
Snídaně. Odjezd do národního parku Khao Sok s rozlohou cca 740 kilometrů čtverečních s pozůstatky nejstaršího panenského pralesa na světě. Projížďka motorovým člunem po jezeře Cheow Lan, obklopené strmými vápencovými skalami až do výšky stovek metrů nad vodní hladinou. Odpoledne odjezd do jedné z nejkrásnějších provincií Thajska - Krabi. Ubytování, nocleh.

9. den:
Snídaně. Celodenní volno a odpočinek na pláži nebo možnost fakultativního celodenního výletu - plavby do zálivu Phang Nga a na ostrov Jamese Bonda s lodí KOH TAPOO. Jedinečnou atmosféru zálivu tvoří neobvyklé skalní útvary a svěží mangrovové lesy a bezpočet ostrůvků pokrytých tropickou vegetací. Návštěva vápencové jeskyně Tham Lod a chrámu Wat Suwankuha unikátně vystavěném ve vápencové jeskyni. Součástí výletu je také oběd v restauraci v rybářské vesničce na ostrově Koh Panyee. Návrat do hotelu, nocleh.

10. den:
Snídaně. Celodenní volno a odpočinek na pláži nebo možnost fakultativního celodenního výletu motorovým člunem na jeden z nejkrásnějších ostrovů na světě Phi Phi, nazývaným také posledním ztraceným rájem na zemi - vápencová skála Pileh Cove, jeskyně Tam Phaya Nak, vyhlášená sběrem ptačích hnízd pro gastronomické účely. Součástí výletu je oběd na ostrově Phi Phi Don. Možnost nákupu na místním trhu nebo volný čas na opalování či potápění. Malý Phi Phi Leh, strmé skalní stěny skrývající neuvěřitelně krásné laguny s tyrkysově zelenou vodou okouzlí svým jedinečným klimatem a krajinou. Zastávka u pláže Maya Bay, proslavené natáčením filmu „Pláž“ s Leonardem di Capriem v hlavní roli. Návrat do hotelu, nocleh.

11. den:
Snídaně, dle letového řádu volno, transfer na letiště a odlet s přestupem do České republiky.

12. den:
Přílet do Prahy.

- leteckou dopravu Praha-Thajsko-Praha s přestupem v turistické třídě vč. tax a příplatků
- 9 noclehů v hotelech ***/**** se snídaní ve dvoulůžkových pokojích
- přejezdy klimatizovaným minibusem či autokarem po trase zájezdu
- služby česky mluvícího průvodce a místního průvodce
- vstupné dle programu 
- pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.


Fakultativní služby:
- příplatek za jednolůžkový pokoj 6.990 Kč

Cena nezahrnuje
:
- spropitné místnímu průvodci, místnímu personálu, řidiči cca 6 USD/ na osobu/ den
- fakultativní služby nad rámec programu (večeře v restauraci Baiyoke Sky, večeře a Calypso show v Asiatique Riverfront, projížďka po řece Chao Phraya do Thonburi, projížďka na slonovi = celkem cca 200 USD)
- fakultativní výlety nad rámec programu (celodenní výlet na ostrov Phi Phi cca 70 USD, výlet do zálivu Phang Nga a na ostrov Jamese Bonda cca 60 USD, výlet na 4 ostrovy cca 60 USD)

Informace:
Změna programu vyhrazena.
Minimální počet účastníků pro realizaci zájezdu je 15 osob.

DALŠÍ DOPORUČENÍ
Peníze

- thajská měna se jmenuje baht (vyslov: "bát"), zkratka je THB. Bankovky v oběhu mají hodnoty: 20, 50, 100, 500, 1000 THB. Mince: 0.25, 0.50, 1, 2, 5, 10 THB. (100 THB = cca 69 Kč)
Doporučuje se vyměnit si  USD nebo EURO na základní potřebnou částku ve směnárně na letišti a pak měnit průběžně. Síť směnáren je hustá zejména v turistických letoviscích.
Bankomaty
- najdete jich po Thajsku dostatečné množství, akceptují ale jen mezinárodní platební karty
- bankomaty bývají zřetelně označeny nápisem ATM, za výběr si účtuje poplatek jak thajská, tak dále i Vaše česká banka
 
Důležitá telefonní čísla:
Centrum služby turistům (Tourist Service Centre) 1155 (bezplatně)
Policie 191 (bezplatně)
První pomoc 2551133-6 Doporučujeme vytvořit si kopie dokladů a uložit si je do digitální podoby – například do e-mailu.
 
Časový posun dělá v době letního času +5 hodin, v době zimního času +6 hodin.
 
Při návštěvách chrámů a paláců je nutné vhodné oblečení. Zejména v Královském paláci v Bangkoku je nutné mít zahalené paty a ramena.

OČKOVÁNÍ
Doporučuje se očkování proti tetanu, hepatitidě typu A a B a tyfu.
Požadavky země na povinnost očkování se mohou měnit na základě uvážení místních orgánů.  Doporučujeme cestovatelům před cestou do cílové země ověření informací na příslušném konzulátu nebo velvyslanectví.

Informace o regionu
Fakultativní výlety

Výlety v češtině od našich delegátů dostupné na místě

THAJSKO

PHI PHI DELUXE

Cena od: 2 300 Kč/dospělý

Zažijete s námi poznání ráje s tyrkysovým mořem a zářivě bílou pláží, na kterém se natáčel světoznámě proslulý film Pláž s Leonardem DiCapriem. Během plavby si užijete šnorchlování podél korálových útesů vápencových skal. K vidění bude i jeskyně Vikingů, kde sídlí vlaštovky, jejichž hnízda patří k nejvybranějším pochoutkám. Společně vydáme i k opičí zátoce, a poté se poplavíme na ostrov PhiPhi Don, odkud je nádherné panorama na souostroví. Sladkou tečkou bude piknikový oběd na pláži Bambo, která vypadá jako z prospektu - bílý písek a moře tak průzračné, že je dokonale vidět na dno, a samozřejmě si zde vychutnáte čas na koupání a opalování.

 • Trvání výletu: cca 08:00 – 16:00
 • Vhodnost: dospělí a děti od 6 let
 • Zaměření: poznání, šnorchlování

JAMES BOND EXPEDICE

Cena od: 2 250 Kč/dospělý

Vydejte se s námi na proslulý ostrov KoPghing Kan, který se proslavil ve filmu s Agentem 007 (Muž se zlatou zbraní) Na tomto ostrově uvidíte ikonický vápencový útvar KoTapu. Po cestě navštívíme rybářskou, kde zažijete autentický život místních domorodců. Poté se vydáme objevovat na kajacích nádherné jeskyně a zastavíme se na ostrově Ko Na Khae, vyhlášený nedotčenou přírodou, kde si vychutnáme oběd připravený místními ženami, a následně vyplujeme na oblíbený ostrov, kde bude čas na mořský relax ve vlnách a na pláži.

 • Trvání výletu: cca 08:00 – 16:00
 • Vhodnost: dospělí a děti od 6 let
 • Zaměření: poznání, příroda, koupání

SAFARI DELUXE

Cena od: 2 350 Kč/dospělý

Zažijte úžasné dobrodružství v džungli národního parku, kde se můžete koupat se slony a starat se o ně. Vydáme se i na dobrodružné sjíždění řeky v nedotčené přírodě na thajských bambusových raftech, kde si vychutnáte i tradičně připravovanou bambusovou kávu. Dopoledne navštívíme nejvýznamnější „Opiččí chrám„, a zážitek pro Vás bude i procházka na autentickém thajském trhu. Odpoledne si užijete thajskou školu vaření, završenou delikátním obědem. Závěrem navštívíme památník místa, které bylo nejvíce postihnuté tsunami.

 • Trvání výletu: cca 08:00 – 18:00
 • Vhodnost: dospělí a děti od 6 let
 • Zaměření: poznání, fauna, příroda

Detaily nabídky

 • Vlastní doprava
Cena za osobu:
49 990
Ušetříte: 4 000
45 990 Celkem Podrobnosti o ceně 91 980
 • Promocja

Zákaznická linka

 • callcenter.tel_pl
 • 296 184 910
 • pondělí–neděle: 8:00 - 18:00 / 7

Sdílet

Facebook

Proč s námi?

 1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
 2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter