phone pin mobile heart logo Flag of Belarus airplane
> >Výsledky vyhledávání> >

Panoramatickým Goldenpass Expresem k Ženevskému jezeru

Výhody nabídky

 • v programu mj. Schilthorn - Piz Gloria, Lucern, Bern či Ženeva
 • cesta novým vlakem Goldenpass Express bez přestupu
 • v ceně Swiss Travel Pass a polopenze na hotelu
 • výhodné ceny pro děti a mládež

Panoramatickým Goldenpass Expresem k Ženevskému jezeru Kód: XCH1607

26 109PLN
Dorośli: 2 polopenze Út 24.09 – Ne 29.09.24
Itaka

Panoramatickým Goldenpass Expresem k Ženevskému jezeru Kód: XCH1607 Švýcarsko

Popis nabídky


1. den: 
Odjezd v podvečerních hodinách z Prahy do Curychu.
2. den:
. Po příjezdu do Švýcarska pokračujeme již vlakem z Curychu do Lucernu – jednoho z nejkrásnějších měst Švýcarska se známým Kapličkovým mostem. Možnost návštěvy největšího dopravního muzea na světě, kde se mohou pochlubit nádhernou sbírkou slavných švýcarských lokomotiv i řadou dalších zajímavostí z říše dopravy. Milovníci hudby jistě neopomenou navštívit muzeum Richarda Wagnera, kde je uložena řada originálů partitur jeho slavných oper. Dále Expresem z Luzernu do Interlakenu, panoramatickou cestou, průsmykem Brünig, rozmanitou krajinou hor a jezer. Ubytování v oblasti Interlakenu. Večeře. Nocleh. 3 .den: Výjezd zubačkou do Lautenbrunennu a přes Mürren a lanovkou k návštěvě Schilthornu – Piz Gloria (2970 m n. m.) jednoho z vrcholů předhůří Bernských Alp, s panoramatickou restaurací s úchvatnými výhledy na okolní vrcholy (Eiger, Mönch, Jungfrau) a vyhlídkovou plošinou Piz Gloria View. Možnost návštěvy expozice věnované natáčení bondovky „V tajných službách Jejího Veličenstva“. Návrat do Interlakenu. Možnost výjezdu lanovkou na vyhlídku Harder Kulm s pěknou vyhlídkou na alpské vrcholy Eiger, Mönch či Jungfrau. Návrat na ubytování. Večeře. Nocleh.
4. den:
Odjezd z Interlakenu panoramatických moderním vlakem Goldepass Express, který cestou změní svůj rozchod a z normálně rozchodné trati přejede na úzkorozchodnou trať. Příjezd do Montreux, mondénního střediska na Ženevské riviéře, které hostí pravidelně jazzové festivaly i řadu jiných významných akcí. Možnost návštěvy kasina a nahrávacího studia skupiny Queen či plavby lodí po Ženevském jezeře do Vevey. Odjezd na ubytování. Večeře. Nocleh. 
5. den:
Po pobřeží Ženevského jezera, kde můžeme vychutnat nádherná panoramata vinic, pokračujeme do Ženevy – individuální prohlídka historické části města, k jehož nezapomenutelným atrakcím patří mohutný vodotrysk na jezeře. Dále pokračujeme do Bernu, hlavního města konfederace, města podloubí a kašen. V pozdních odpoledních hodinách pokračujeme do Curychu a dále dále zpět do ČR. 
6. den:
 Příjezd do Prahy v brzkých ranních hodinách.

příplatek za jednolůžkový pokoj od 2990 Kč

želkezniční jízdenku v lůžkovém voze  Praha - Curych a zpět 
4 denní skupinový Swiss Travel Pass pro cesty vlakem (2.-5. den)
3 noclehy v hotelech*** s polopenzí
služby průvodce

Cena nezahrnuje: vstupy, lanovky, rezervace a úschovny zavazadel cca 70 CHF

Swiss Travel Pass garantuje přepravu zdarma v síti SBB a některých lokálních drahách, MHD v některých městech a lodní dopravu na některých jezerech. Na privátních či poloprivátních drahách je garantována pouze sleva. V případě uzávěry horských průsmyků, omezení provozu některých lanovek, železničních tratí nebo dalších neovlivnitelných skutečností změna programu vyhrazena (např. výluky na železnici, které jsou řešeny náhradní autobusovou dopravou).  Vzhledem k přestupům a nutnému přenášení zavazadel není zájezd vhodný pro osoby se sníženou pohyblivostí.  Minimální počet účastníků pro realizaci zájezdu je 15 osob.


Informace o regionu

Švýcarsko

Detaily nabídky

 • Vlastní doprava
Cena za osobu:
37 290
Ušetříte: 11 181
26 109 Celkem Podrobnosti o ceně 52 218
 • Promocja

Zákaznická linka

 • callcenter.tel_pl
 • 296 184 910
 • pondělí–neděle: 8:00 - 21:00 / 7

Sdílet

Facebook

Proč s námi?

 1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
 2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter