phone pin mobile heart logo Flag of Belarus airplane
> >Výsledky vyhledávání> >

Bernské Alpy s návštěvou Jungfrau - letadlem

Výhody nabídky

 • pohodlí letecké dopravy
 • v programu mj. Bern, Thun, Niesen, Jungfrau, Lucern a Curych
 • v ceně Swiss Travel Pass
 • výhodné ceny pro děti a mládež

Bernské Alpy s návštěvou Jungfrau - letadlem Kód: ZRH1629

25 539PLN
Dorośli: 2 polopenze Čt 12.09 – Ne 15.09.24
Itaka

Bernské Alpy s návštěvou Jungfrau - letadlem Kód: ZRH1629 Švýcarsko

Popis nabídky


1.den:
Odlet z Prahy do Curychu a následně vlakem do Bernu, hlavního města konfederace - města podloubí a kašen. Možnost procházky historickým centrem, které se může pochlubit nádherným orlojem či muzeem Alberta Einsteina. Přejezd do okolí Interlakenu. Nocleh.  
2.den:
Po snídani odjezd do města Thun, kde můžeme obdivovat jediný dochovaný dojonový hrad Švýcarska, stejně tak jako historické stavby v městském centru, dřevěný most přes řeku Aare i chodníky vysoko nad okolní ulicí. Pokračujeme do Mülenen a lanovkou k vrcholu pyramidového tvaru – Niesen, odkud se nabízí další nezapomenutelné pohledy na oblast Bernských Alp a jejich nejslavnější vrcholy.  Závěr dne strávíme v labyrintu soutěsky řeky Aare, kde erodované vápence  vytvořily impozantní útesy až 200 metrů hluboké a 1-2 metry široké. Návrat na ubytování. Nocleh.
3.den:
 Po snídani pojedeme vlakem do Lauterbrunnen. Fakultativní výlet známou ozubnicovou železnicí Jungfraubahn, z jejíchž vozů se otevírají nádherné pohledy na hory Bernských Alp, přes sedlo Kleine Scheidegg vyjedeme sedmikilometrovým tunelem ve stěně Eigeru na nejvýše položenou železniční stanici Evropy Jungfraujoch do výšky téměř 3500 m n. m. V odpoledních hodinách sjedeme do Grindelwaldu - individuální prohlídka střediska zimních sportů, ležícího při úpatí tří nejznámějších velikánů Bernských Alp Eigeru, Mönchu a Jungfrau. Návrat do místa ubytování, večeře.
4.den:
 Po snídani odjedeme do Luzernu, zavazadla uložíme do úschovny a pak nás vagónky Brünigské dráhy dopraví do Alpnachstadtu. Nejstrmější ozubnicovou železnicí na světě se stoupáním až 48 % vyjedeme na pověstný Pilatus. Možnost nenáročné turistiky. Po návštěvě tohoto místa sjedeme lanovkami do Kriens a místní dopravou do Luzernu. Volný program v jednom z nejkrásnějších měst Švýcarska se známým Kapličkovým mostem. V pozdních odpoledních hodinách odlet z Curychu do Prahy.

příplatek za jednolůžkový pokoj 3490 Kč

leteckou dopravu vč. tax a příplatků Praha – Curych – Praha a zpět
4 denní skupinový Swiss Travel Pass
3 noclehy v hotelu*** s polopenzí
služby průvodce
pojištění dle zákona č.159/99 Sb.

Cena nezahrnuje:
• vstupy, rezervace a lanovky cca 200 CHF

Swiss Travel Pass garantuje přepravu zdarma v síti SBB a některých lokálních drahách, MHD v některých městech a lodní dopravu na některých jezerech. Na privátních či poloprivátních drahách, jako např. na Pilatus, Jungfrau je garantována pouze sleva. V případě uzávěry horských průsmyků, omezení provozu některých lanovek nebo dalších neovlivnitelných skutečností změna programu vyhrazena (např. výluky na železnici). Vzhledem k přestupům a nutnému přenášení zavazadel není zájezd vhodný pro osoby se sníženou pohyblivostí. Maximální nadmořská výška na zájezdu je 3571 m n. m. při výjezdu na Jungfraujoch; hrozí možná výšková nemoc. Lidé se srdečním onemocněním by se měli poradit s lékařem. Minimální počet účastníků pro realizaci zájezdu je 15 osob.

Informace o regionu

Švýcarsko

Recenze
4,0 / 6
Celkové hodnocení
 • 5.0
 • 5.0
 • 3.0
 • 6.0

Zákazníci oceňují m. j.:

 • Hotel
 • Pokoje standard
3 / 6
, 64, s partnerem 2023-05-26
Absolutně špatný časový rozvrh na Jungfraujoch! Na stěžejní a náročný cíl Jungfraujoch jsme měli vyčleněný čas na vrcholku jen cca 1.45h., což je absolutně s ohledem na atraktivnost, (...) více informací
Absolutně špatný časový rozvrh na Jungfraujoch! Na stěžejní a náročný cíl Jungfraujoch jsme měli vyčleněný čas na vrcholku jen cca 1.45h., což je absolutně s ohledem na atraktivnost, rozsáhlost, přeplněnost dalšími turisty, fronty na všechno a na vše nedostačující. Přitom by stačilo rezervovat dopravu na vrchol na dřívější hodinu a odjezd posunout - velice jednoduché, bylo by potřeba minimálně cca čtyři hodiny na pobyt. Ten samý problém - Pilatus - Možnost nenáročné turistiky - viz. program. Na vrcholku jen cca 30min. a hned odjezd. To opravdu nemá obdoby! Ostatní cíle v podobném časovém provedení, vše honem, honem, jen si odškrtnout že jsme tam byli. Takto poznávací zájezd nemá vypadat!
 • 5
 • 1
 • 6
méně informací
5 / 6
, 64, s partnerem 2023-05-26
Trochu více času na jednotlivých navštívených místech a dále to, že jsme nejeli v zájezdu slibovanou a v programu inzerovanou ozubnicovou železnicí na světě na pověstný Pilatus, to byla opravdu (...) více informací
Trochu více času na jednotlivých navštívených místech a dále to, že jsme nejeli v zájezdu slibovanou a v programu inzerovanou ozubnicovou železnicí na světě na pověstný Pilatus, to byla opravdu škoda ! Místo jsme ale navštívili alespoň klasickou lanovkou.
 • 5
 • 5
 • 6
méně informací

Detaily nabídky

 • Vlastní doprava
Cena za osobu:
42 990
Ušetříte: 17 451
25 539 Celkem Podrobnosti o ceně 51 078
 • Promocja

Zákaznická linka

 • callcenter.tel_pl
 • 296 184 910
 • pondělí–neděle: 8:00 - 21:00 / 7

Sdílet

Facebook

Proč s námi?

 1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
 2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter