phone pin mobile heart logo Flag of Belarus airplane
> >Výsledky vyhledávání> >

To nejlepší ze Spojených arabských emirátů

Výhody nabídky

 • pohodlný přímý let
 • atraktivní program po největších highlightech země
 • kvalitní hotely

To nejlepší ze Spojených arabských emirátů Kód: DXB2458

35 990PLN
Dorośli: 2 stravování dle programu So 04.11 – So 11.11.23
Itaka

To nejlepší ze Spojených arabských emirátů Kód: DXB2458 Spojené arabské emiráty

Dubaj | Abu Dhabí | Šardzá | Adžmán | Mleiha | Al Jazirah Al Hamra | Ras Al Khaimah | Fudžajra 

Popis nabídky


1. den:
 Odlet z Prahy ve večerních hodinách do Dubaje

2. den:
 Přílet v brzkých ranních hodinách do Dubaje – hlavního města stejnojmenného emirátu ležící v Perském zálivu na severu Arabského poloostrova. Okružní jízda Dubají s foto zastávkami mj. u Burj al Arab zvaný Plachetnice pro svůj tvar, Jumeirah Mosque – největší mešita ve městě, Dubai Frame, malebná stará část Dubaje - čtvrti Bastakiya s pevností al Fahidi. Projížďka vodním taxi abra na místní trhy, kde bude volný čas pro nákupy - Spice Souk (trh s kořením) či Gold Souk (trh se zlatem). Odjezd na hotel, individuální volno, nocleh. 

3. den:
 Po snídani odjezd na západ Spojených arabských emirátů, do hlavního města Abu Dhabí ležícího ve stejnojmenném emirátu, který je největší a nejbohatší ze všech. Oblast je tvořena pouští a asi 200 ostrovy a na jednom z nich leží luxusní metropole Abu Dhabí, které patří k nejbohatším městům světa. Okružní jízda městem se zastávkami - Velká mešita šejka Zayeda - pojme asi 40 tisíc věřících, patří k největším na světě, je postavena z bílého mramoru, zdobena barevnými kamínky a 24 karátovým zlatem. Palác Al-Husn - pro čistě bílou barvu se mu říká Bílá pevnost, prezidentský palác Qasr Al Watan, po pobřežní promenádě Corniche s hotelem Hilton k nákupnímu středisku Marina mall připomínající svým tvarem stan - individuální volno na oběd či nákupy, nejdražší hotel na světě Emirates Palace, ostrovy Saadiyat a Yas, kde se od roku 2009 jezdí Velká cena Formule 1, součástí je i Ferrari World – zábavní park ve stylu automobilového průmyslu. Návrat do Dubaje, nocleh. 

4. den:
 Po snídani odjezd do 3. nejlidnatějšího města Spojených arabských emirátů - Šardžá. Prohlídka města - mešita Al Noor inspirovaná Modrou mešitou v Istanbulu má krásnou výzdobu a impozantní kupole, Muzeum islámské civilizace s mnoha historickými artefakty z islámských zemí, pevnost Sharjah Fort postavená roku 1820, tržiště Blue Souk - typický a také nejznámější souk, kde nakoupíte od koření přes látky až po řemeslné výrobky. Další úchvatná mešita Sharjah Masjid, kulturní náměstí se 14 metrů vysokou sochou knihy - otevřený korán. Přejezd do Adžmánu - místní muzeum patří k nejhezčím v SAE se nachází ve staré pevnosti vystavěné roku 1775 jako sídlo adžmánských vládců. Návrat do Šadržá do rezidenční čtvrti Mleiha, kde se nachází archeologický areál, odjezd na hotel v Ras al Khaimah. 

5. den: 
Po snídani odjezd do "města duchů" Al Jazirah Al Hamra - původní zachovalá vesnice lovců perel, k vidění zde jsou ruiny a pozůstatky strážních věží, pevnost, mešita, typické domy tesané z korálového kamene...Odjezd do Ras Al Khaimah, které rozděluje creek na 2 části, podél se nachází ulice Corniche s promenádou, národní muzeum sídlící v bývalé pevnosti, mešita šejka Zayeda, která je jednou z nejstarších v zemi, výlet terénními vozy do pouště. Návrat na hotel, nocleh. 

6. den:
 Po snídani odjezd do emirátu Fudžaira ležícího u Indického oceánu, prohlídka města - Páteční trh, vesnice Dibba s přístavem a krásnými plážemi, vádí - údolí vzniklé erozí vodních ploch v poušti, druhá největší mešita v SAE - šejka Zayeda. Během dne oběd. Volno ke koupání před návratem do Dubaje, nocleh. 

7. den:
 Po snídani individuální volno k odpočinku, nákupům, návštěvě města nebo fakultativně výlet moderní Dubají do nejluxusnější části města ležící na umělém zálivu Dubai Marina, hotel ve tvaru plachetnice Burj Al Arab, palmový ostrov Jumeirah a rozloze 5x 5 km se známým hotelem Atlantis the Palm, resort Madinat Jumeirah s krásnými zahradami a parky, po Downtown Boulevard k nejvyššímu mrakodrapu světa Burj Khalifa s výškou 828 metrů. Výlet zakončíme u největšího systému tančících fontán na světě Dubai Fountain - voda tryská do výšky 150 metrů, pohybuje se v rytmu arabské hudby, která ji doprovází a nechybí světelná show. Návrat na hotel, nocleh.

8. den: 
Po snídani individuální volno, odpoledne transfer na letiště a odlet do Prahy.

• příplatek za jednolůžkový pokoj 9.990,- Kč
• výlet moderní Dubají včetně vstupenky na Burj Khalifa 2.990,- Kč

• leteckou přepravu v turistické třídě včetně tax a příplatků Praha-Dubaj-Praha 
• 6 noclehů se snídaní v hotelech **** 
• 1x oběd
• transfery dle programu
• služby průvodce
• pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.

Minimální počet účastníků pro realizaci zájezdu je 10 osob.
Změna programu a hotelu vyhrazena.

CENA NEZAHRNUJE:
• místní pobytovou taxu (cca 15 dirhamů/pokoj/noc)
• přepravu MHD 
• vstupy
  
ORIENTAČNÍ CENY NĚKTERÝCH VSTUPŮ (V AED*) :
lyžování Ski Dubai v Mall of the Emirates 200 AED
IMG Worlds of adventure 245 AED (děti od 1,2 metru výšky 225 AED; děti do výšky 1,05 metru zdarma; senioři 150 AED)
dům šejka Saeeda Al Maktoum 3 AED
muzeum velbloudů zdarma
Dubai akvárium v Dubai Mall 100-600 AED dle expozice
Burj Khalifa dospělý 125-350 AED (dle času a patra mrakodrapu)
metro od 4 AED (cena se zvyšuje dle zóny a platnosti jízdenky)
taxi - nástupní sazba 5 AED, každý km cca 2-3 AED

*1 AED = cca 6-7 CZK

Při návštěvě mešit a dalších svatých míst je nutno mít patřičný oblek. Pokud jej nebudete mít, bude Vám zapůjčen.

Informace o regionu

Spojené arabské emiráty

Fakultativní výlety

Výlety v češtině od našich delegátů dostupné na místě

SAE

SOUKROMÁ DUBAI CITY TOUR

Cena od: 6 700Kč/dospělý

ldenní soukromá prohlídka Dubai City Tour ve společnosti průvodce, který Vám ukáže ta nejzajímavější místa Dubaje. Poznáte kouzla staré části Deira se zastávkou na trhu se zlatem a kořením, následně uvidíte vyhlášenou oblast Jumeriah – pláže La Mer a Kite Beach s ikonickým hotelem Burj Al Arab. Budete mít možnost navštívit Palm Jumeirah s nově otevřenu vyhlídkou The View at the Palm, promenádu The Pointe s pohledem na hotel Atlantis the Palm. Zastavíte se v oblíbené čtvrti Dubai Marina s promenádou JBR, na poloostrově Bluewaters s největším ruským kolem na světě a v nákupním centru Dubai Mall s Burj Khalifa. Dle časových možností lze navštívit také Dubai Creek Harbour.

 • Vhodnost: dospělí a rodiny s dětmi
 • Zaměření: poznání, historie, zábava

DESERT JEEP SAFARI

Cena od: 1 500Kč/dospělý

Během odpoledních hodin Vás z hotelu vyzvedne řidič, který Vás odveze do pouště na písečné duny, kde se absolvují „dune bashing“ – adrenalinová jízda terénním autem po dunách. Po absolvování jízdy budete mít možnost objednat si čtyřkolku nebo jízdu na buggy. Následně Vás řidič odveze do kempu, kde pro Vás bude přichystaná tradiční arabská večeře formou bufetu. Budete mít možnost se nechat pomalovat henou, vyzkoušet tradiční oblečení, svézt se na velbloudovi a užít si kulturní program s ohňovou show a orientálním tancem.

 • Vhodnost: dospělí a rodiny s dětmi
 • Zaměření: poznání, zábava, adrenalin

HERITAGE DESERT SAFARI

Cena od: 12 700Kč/dospělý

Cílem výletu je seznámit Vás s emirátskou kulturou. Po vyzvednutí z hotelu Vás šofér odveze do pouště, kde budete přemístěni do vintage Land Roverů a následně v nich budete přejíždět přes pouštní rezervaci, ve které jsou k vidění zvířata typická pro oblast Perského zálivu (Arabian Oryx, Dorcas Gazelle). Poznávací jízda, během které Vás průvodce seznámí s ekosystémem pouště. Během výletu se můžete rovněž těšit na sokolí show. Následně bude pokračovat přesun do beduínského kempu, kde bude servírovaná večeře ve stylu tradiční emirátské kuchyně spolu s doprovodný programem (emirátský tanec Al Ayaala). Večeře a nealkoholické nápoje jsou zahrnuty v ceně. Desert Jeep Safari je možné absolvovat ve sdíleném nebo privátním jeepu. Doporučujeme absolvovat tento výlet pouze anglicky mluvícím klientům.

 • Vhodnost: dospělí a rodiny s dětmi
 • Zaměření: poznání, historie, zábava

Detaily nabídky

 • Vlastní doprava
Cena za osobu:
44 990
Ušetříte: 9 000
35 990 Celkem Podrobnosti o ceně 71 980
 • Promocja

Zákaznická linka

 • callcenter.tel_pl
 • 296 184 910
 • pondělí–neděle: 8:00 - 21:00 / 7

Sdílet

Facebook

Proč s námi?

 1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
 2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter