phone pin mobile heart logo Flag of Belarus airplane
>Výsledky vyhledávání> >

Letní pohoda ve Vysokých Tatrách - autokarem

Výhody nabídky

  • NOVINKA 2020
  • pohodlná cesta autokarem 
  • možnost pěší turistiky v Tatrách

Letní pohoda ve Vysokých Tatrách - autokarem Kód: XSK1825

PLN
Itaka

Letní pohoda ve Vysokých Tatrách - autokarem Kód: XSK1825 Slovensko

Nástupní místa:
Trasa 1: Plzeň, Beroun (dálnice), Praha, Jihlava (dálnice), Brno
Trasa 2: Brno, Olomouc, Nový Jičín, Ostrava (26.8.)

Popis nabídky


1. den: Ve večerních hodinách odjezd na Slovensko. 
2. den:  Příjezd do vysokohorských lázní Štrbské Pleso (1450 m n. m.). Zájemci o nejméně náročnou variantu mohou podniknout procházku kolem Štrbského jezera, prohlédnout si středisko se skokanskými můstky, zajít do koliby na halušky nebo pravou „kapustnicu“. Při dobrém počasí možnost výjezdu sedačkovou lanovkou na Predné Solisko (1840 m n. m.). Nocleh.   
3. den:  Po snídaní odjezd električkou do Tatranské Lomnice. Výjezd kabinkovou lanovkou na Skalnaté pleso (1750 m n. m.) přímo pod Lomnickým štítem. Možnost individuální návštěvy Lomnického štítu (2634 m n.m.).  Pobytu na Skalnatém plese lze využít k návštěvě stejnojmenného jezírka či k výjezdu sedačkovou lanovkou na Lomnické sedlo, odkud se nabízí nenáročná procházka po úzkém hřebeni na Lomnickú vežu (2214 m n. m.). Z obou míst se nabízejí nádherné panoramatické výhledy. Zájemci o nejméně náročnou variantu výletu se vrátí lanovkou do Tatranské Lomnice, zde možnost individuální procházky či posezení v kavárně.  Středně zdatní pokračují v doprovodu průvodce Tatranskou magistrálou po úbočí hlavního hřebene Tater (účast na této pěší túře je individuální a vyžaduje dobrou obuv a odpovídající oblečení,  není vhodný pro osoby s horší pohyblivostí). Dojdeme k Zamkovského chatě v ústí Malé Studené doliny a odtud pokračujeme kolem Obrovského vodopádu a ústí Velké Studené doliny do střediska Hrebienok. Z Hrebienku je možnost použít pozemní lanovku do střediska Starý Smokovec (1000 m n. n.) či zvolit pěší 6 km dlouhý sestup. Návrat do hotelu. Nocleh.
4. den: Po snídani možnost nenáročné procházky s průvodcem Tatranskou magistrálou k Chatě pri Popradskom plese,  poblíž níž se nachází symbolický hřbitov obětí hor. Dále Mengusovskou dolinou k Malému a Velkému Hincovu plesu (1944 m n.m. ). Zdatnější mohou ještě vystoupat do Vyšného Kôprovského sedla (2180 m n.m), kde jsou nádherné výhledy. Nocleh.
5.den:  Snídaně.  Individuální volno, možnost relaxace u Štrbského plesa či procházky s průvodcem  Mlynickou dolinou k vodopádu Skok a k Plesu nad Skokom (4 km).  V odpoledních hodinách odjezd do Prahy. Příjezd v nočních hodinách.

příplatek za jednolůžkový pokoj 990 Kč
příplatek za přední místa v autokaru (řady 2-4) 250,- Kč

doprava autokarem  
3 noclehy v hotelu ** s polopenzí včetně pobytové taxy
služby průvodce 
pojištění podle zák. č.159/99 Sb.

Cena nezahrnuje: vstupné do objektů, jízdenky na lanovky a místní vlaky, cca. 100 EUR

Změna programu vyhražena. Minimální počet účastníků pro realizaci 35 osob.

Informace o regionu

Slovensko

Fakultativní výlety

V současné době není k dispozici

Zákaznická linka

  • callcenter.tel_pl
  • 296 184 910
  • pondělí–neděle: 8:00 - 18:00 / 7

Sdílet

Facebook

Proč s námi?

  1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
  2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter