phone pin mobile heart logo Flag of Belarus airplane
> >Výsledky vyhledávání> >

Advent v Salcburku

Výhody nabídky

 • oblíbené adventní trhy v rodišti W. A. Mozarta
 • Nástupní místa autokaru:
 • Trasa 1: Mladá Boleslav, Praha, Písek,  České Budějovice  
 • Trasa 2: Mladá Boleslav, Praha, Tábor, České Budějovice

Advent v Salcburku Kód: XAT1717

1 189PLN
Dorośli: 2 bez stravování So 30.11 – So 30.11.24
Itaka

Advent v Salcburku Kód: XAT1717 Rakousko

Popis nabídky

Odjezd v časných ranních hodinách z ČR do Salcburku, nejkrásnějšího města evropského středověku. Individuální prohlídka rodiště W. A. Mozarta, na jehož počest je zde každoročně pořádán hudební festival. Doporučujeme procházku starým městem s Rezidenčním náměstím, známou zvonkohrou nebo kostelem sv. Petra. Možnost navštívit typické předvánoční trhy u zámku Hellbrunn nebo posedět v centru města v útulné kavárničce nad šálkem dobré kávy či čaje. V odpoledních hodinách odjezd zpět do ČR.

Příplatek za konkrétní místo v autokaru 250 Kč

autokarovou dopravu, průvodce • pojištění dle zák. č.159/99 Sb.

Je nutné počítat s menší částkou na případnou dopravu MHD v Salcburku. Změna programu vyhrazena. Upozorňujeme na možná omezení a povinnosti, ke kterým může dojít. Pořadatelé oblíbených adventních trhů (nejen) mohou nastavit různá bezpečnostní a epidemiologická pravidla pro jejich konání.  Aktuální informace o případných epidemiologických podmínkách budou uvedeny v cestovních informacích před odjezdem. 
 

Informace o regionu

Rakousko

Recenze
4,7 / 6
Celkové hodnocení
75%
klientů hodnotilo dobře nebo velmi dobře
 • 5.5
75%
klientů hodnotilo dobře nebo velmi dobře

Zákazníci oceňují m. j.:

5 / 6
, 45, s partnerem 2022-12-10
Prohlídka města s průvodcem. Paní průvodkyně byla milá, v autobuse nám dala základní informace, a nechala nás ať se staráme o sebe a město si projdeme sami. více informací
Prohlídka města s průvodcem. Paní průvodkyně byla milá, v autobuse nám dala základní informace, a nechala nás ať se staráme o sebe a město si projdeme sami.
 • 5
méně informací
2 / 6
, 33, s partnerem 2022-12-10
Nelíbil se nám brzký čas odjezdu ze Salzburgu v době, kdy vánoční nasvícená atmosféra teprve začala v tom nejhezčím. Říkali jsme si, je přece víkend sobota, tak není kam na druhý den spěchat, (...) více informací
Nelíbil se nám brzký čas odjezdu ze Salzburgu v době, kdy vánoční nasvícená atmosféra teprve začala v tom nejhezčím. Říkali jsme si, je přece víkend sobota, tak není kam na druhý den spěchat, abychom se museli vrátit ještě dříve, než nám bylo avizováno v cestovních pokynech kolem 00:00h. Museli jsme v tom nejlepším už jet zpět domů a nedali se v klidu projít ani památky. Musel se člověk v davu lidí protlačit velmi pomalým krokem. Vše hektické ještě z vánočního jarmarku odjezdové místo autobusu bylo docela z ruky, tak už jsme se museli vracet z předstihem k autobusu odpoledne místo prožití krásného podvečera u rozsvíceného vánočního stromku. Čas nás tlačil a to bylo stresující.
 • 5
méně informací
6 / 6
, 45, se svými přáteli 2022-12-10
Salzburg je krásné město, to, že nebylo úplně ideální počasí nám nevadilo. Ale paní průvodkyně si mohla ušetřit dalekou cestu a doma péct cukroví. Jen nás přepočítala v autobuse a ještě v (...) více informací
Salzburg je krásné město, to, že nebylo úplně ideální počasí nám nevadilo. Ale paní průvodkyně si mohla ušetřit dalekou cestu a doma péct cukroví. Jen nás přepočítala v autobuse a ještě v autobuse nám sdělila pár informací o Salzburgu ( to samé si umíme najít na internetu) a nebo nám to mohl pustit řidič že záznamu. Žádná informativní prohlídka města s průvodcem se nekonala, od vystoupení z autobusu až po sraz před odjezdem jsme paní průvodkyni neviděli. Tak jsme zvládli prohlídku města sami s mapou v mobilu.
 • 6
méně informací
6 / 6
, 52, s partnerem 2022-11-26
Žádný popis více informací
Žádný popis
 • 6
méně informací

Detaily nabídky

 • Vlastní doprava
Cena za osobu:
1 690
Ušetříte: 501
1 189 Celkem Podrobnosti o ceně 2 378
 • Promocja

Zákaznická linka

 • callcenter.tel_pl
 • 296 184 910
 • pondělí–neděle: 8:00 - 21:00 / 7

Sdílet

Facebook

Proč s námi?

 1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
 2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter