phone pin mobile heart logo Flag of Belarus airplane
> >Výsledky vyhledávání> > >

Nedotčená příroda Azorských ostrovů

Výhody nabídky

 • Novinka
 • Přímý let
 • Ostrovy São Miguel a Terceira
 • Panoramatické výhledy
 • Sopečný kráter Sete Cidades
 • Ananasové plantáže

Nedotčená příroda Azorských ostrovů Kód: PDL2NAO

PLN
Itaka

Nedotčená příroda Azorských ostrovů Kód: PDL2NAO Portugalsko / Azorské ostrovy

Popis nabídky

1. DEN:
Přílet, transfer do hotelu, ubytování, nocleh.

2. DEN:
Snídaně. Ráno odjezd směrem na Vila Franca do Campo, zastávka na vyhlídce Pisão s panoramatickým výhledem na Calouru a jižní pobřeží ostrova. Dále zastávka v pekárně na „Queijada da Vila“, tradiční sladké pečivo. Cesta pokračujte v směrem na Povoação, místo, kde se na ostrově usadili první lidé. Historicky měla obec Povoação podstatný vliv na produkci obilovin, díky čemuž si vysloužila přezdívku „Sýpka ostrova“. Navštívíte centrum vesnice a oběd bude podáván v místní restauraci. Prohlídka pokračuje směrem na Nordeste, kde navštívíte krásný belvedere Ponta do Sossego s překrásným výhledem na Atlantický oceán a centrum vesnice. Dále v Nordeste zajedete do přírodního parku Ribeira dos Caldeirões, který je známý svými vodopády. Následuje návrat do Ponta Delgada, se zastávkou na vyhlídce Santa Iria, který umožňuje výhled na severní pobřeží ostrova. Návrat na hotel, nocleh.

3. DEN:
Snídaně. Ráno odjezd z Ponta Delgada směrem k masivu Sete Cidades. Zastávka se na vyhlídce Pico do Carvão, odkud můžete vidět severní i jižní pobřeží ostrova a také centrální zónu, zvanou „Zona dos Picos“, díky četným sopečným kuželům. Cesta pokračuje k vyhlídce Vista do Rei s úchvatnou krajinou nad jezery Sete Cidades na dně obrovského sopečného kráteru. Sestup do malebné vesničky Sete Cidades, autentického portrétu venkovského života na ostrově São Miguel. Oběd bude podáván v místní restauraci. Po obědě exkurze pokračuje směrem na západní část ostrova. Další zastávka vás čeká u belvederu s výhledem na „Mosteiros“, pobřežní oblast, kde došlo k posledním erupcím na ostrově. Při návratu do Ponta Delgada následuje zastávka na jedné z ananasových plantáží ve Fajã de Baixo. Na tomto místě, známém jako „královské ovoce“, se dozvíte, jak se toto ovoce pěstuje na půdě Azorských ostrovů. Návrat na hotel, nocleh.

4. DEN:

Snídaně. Volný čas – individuální program. Možnost zakoupení fakultativních výletů – Pozorování velryb.
Pozorování velryb: Na Azorských ostrovech můžeme během roku pozorovat asi 24 druhů kytovců. Tato aktivita trvá maximálně 3 hodiny a je vedena týmem profesionálů, kteří používají polotuhé lodě nebo katamarány.

5. DEN:
Transfer z hotelu na letiště, odlet na ostrov Terceira. Přílet na ostrov Terceira, transfer do hotelu, ubytování, nocleh.


6. DEN:
Odjezd z hotelu směrem na Monte Brasil, kolem hlavních turistických míst zařazených do UNESCO jako Universal Patrimony. Zastávka na belvedér Pico das Cruzinhas, odkud je nejkrásnější výhled na město a jeho okolí. Prohlídka pokračuje směrem k São Sebastião s návštěvou kaple, která je považována za jednu z nejstarších na Azorech. Následuje město Praia da Vitoria, kde vás čeká krátká procházka. Oběd v typické restauraci. Po obědě pokračování do Serra do Cume a Biscoitos, krásné přírodní koupaliště. Exkurze končí návštěvou jeskyní Algar do Carvão. Návrat na hotel, nocleh.


7. DEN:
Snídaně. Transfer na letiště. Přílet na Ponto Delgada, nocleh.


8. DEN:
Transfer z hotelu na letiště. Odlet.

Fakultativní výlety /splatné na místě:
Pozorování velryb            cca: 80 EUR

Leteckou přepravu v turistické třídě včetně tax a příplatků. 
Transfery a dopravu po trase. 7 nocí.
Polopenze: snídaně - oběd, snídaně - večeře.
Vstupy dle programu, česky mluvící průvodce. 
Pojištění dle zák.č. 159/99 Sb.

Minimální počet účastníků pro realizaci zájezdu je 20 osob.
Změna programu nebo změna pořadí jednotlivých výletů dle aktuální situace vyhrazena. 
Cena nezahrnuje spropitné (místní personál, průvodce, řidič).

Informace o regionu

Portugalsko — Azorské ostrovy

Mapa
Fakultativní výlety

V současné době není k dispozici

Zákaznická linka

 • callcenter.tel_pl
 • 296 184 910
 • pondělí–neděle: 8:00 - 21:00 / 7

Sdílet

Facebook

Proč s námi?

 1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
 2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter